Pārskati par nolietošanos un ekspertu atzinums

Pārskats

Labas kvalitātes mitināšana

Kopš 2009. gada Dewlance ir mazs uzņēmums, kas piedāvā domēna reģistrāciju, dalītu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu un lētas VPS mitināšanas iespējas. Uzņēmumā ir neliela profesionāļu grupa, kas strādā kā komanda, lai klientiem sniegtu augstas kvalitātes risinājumus par zemām izmaksām. Viņi cenšas būt atjaunināti un nodrošināt jaunākos programmatūras atjauninājumus, lai nodrošinātu labākos pakalpojumus. Viņiem ir serveri, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs un Apvienotajā Karalistē, lai nodrošinātu globālu piekļuvi saviem klientiem.


Šis uzņēmums piedāvā dalītu, tālākpārdevēju un pārvaldītu WordPress mitināšanu papildus Windows un Linux VPS mitināšanai. Viņiem ir arī filiāļu un partneru tālākpārdevēju programma, kas papildus domēnu pakalpojumiem piedāvā arī reģistrāciju, pārsūtīšanu un atjaunošanu. Viņiem ir daudz bezmaksas funkciju, kas iekļautas domēna pakalpojumos, piemēram, DNS pakalpojums un pasta pāradresācija.

s.

Uzticamība

Spēcīgs, ātrs un efektīvs

Nav daudz pārskatu, kurus mēs šobrīd patiešām varam pārskatīt, nevis pārskatu, kurus mēs jebkurā gadījumā varam uzskatīt par cienīgiem. Tomēr viņi apgalvo, ka viņu serveriem tiek garantēts 99,9% darbspējas laiks, un viņi lepojas, ka stabilitāte ir viņu produktu risinājumu galvenā sastāvdaļa. Ar pastāvīgu servera jaunināšanu un dublēšanu ir pieejama Dewlance.

Iespējas

Daudz iespēju, lai iestrēgtu

Koplietošanas mitināšanas platformā jūs sagaidīs ar daudzām funkcijām, kas liks jums pamāj ar galvu (it īpaši, ja jūs pārejat uz cenu). Neatkarīgi no tā, vai CPanel jums ir nepieciešama kā jūsu servera pārvaldības būtiska sastāvdaļa, vai arī daudzām datu bāzēm, lai noturētu atmiņā, Dewlance ir izvēlējusies daudz pamata funkciju. Vienīgais, kas viņiem trūkst, ir diska vieta, kas mazām vietnēm, kurām nepieciešama tikai 1 GB, ir lieliski, bet vietnēm, kurām nepieciešams desmit reizes vairāk, tad Dewlance, iespējams, nav jums.

Kopīgi hostinga plāni sākas ar bronzas līmeni serveriem ASV un Lielbritānijā. Bronzas līmeņa opcijās ietilpst 1 GB diska vietas, 100 GB mēnesī joslas platuma, ugunsmūra aizsardzība, bezmaksas iestatīšana un daudzas citas funkcijas. Divos pēc tam augstākos līmeņos ir attiecīgi 2 GB un 5 GB diska vietas, kā arī citas funkcijas, kas modernizētas klientu vajadzībām. Tālākpārdevēju mitināšanas serveri atrodas Čikāgā, Ilinoisā un sākas ar 50 GB diska vietas un 500 GB mēnesī ar joslas platumu. Ir arī citi lielāki plāni. Linux un Windows VPS mitināšanas plāni sākas ar 15 GB diska vietas un 1000 GB joslas platuma mēnesī, atkarībā no klienta vajadzībām.

Domēna pakalpojumi tiek piegādāti par gada cenu, un iespējas ir reģistrācija, pārsūtīšana un atjaunošana. Visiem domēniem ir privātuma aizsardzība, domēnu zādzību aizsardzība, domēnu pāradresācija, pasta pāradresācija un DNS pakalpojums. Tie piedāvā vairākus domēnus, piemēram, .coms, .nets un .orgs atkarībā no tā, ko meklējat.

Atbalsts

Indijas atbalsta aģenti

Dewlance ir Indijas īpašnieks, Indijas pārvaldīts un Indijas uzņēmums, tāpēc dažreiz valodas barjeras var kļūt par problēmu, un jūs to redzat vietnes saturā. Ja tas jūs neattur, tad varat gūt labumu no klientu zonas, foruma un 24 stundu tiešraides atbalsta tehniskajiem un klientiem paredzētajiem jautājumiem..

Šis uzņēmums garantē biļetes atbildes laiku 1 stundas laikā pēc klienta pieprasījuma, un atbalsta lapas apakšā viņi atzīmēja vidējo atbildes laiku 18 minūtes..

Cenu noteikšana

Labas cenu iespējas

Bronzas dalītā hostinga paketes sākas ar 9 USD gadā un maksā vairāk, jo palielinās pakešu iespējas. Šīs ir ļoti lētas iespējas un maksā mazāk nekā USD 1 mēnesī. Tālākpārdevēju mitināšanas iespējas sākas ar 5 USD mēnesī, un tās joprojām ir salīdzinoši lētas. Linux un Windows VPS mitināšanas iespējas sākas ar USD 11,99 mēnesī, un, salīdzinot ar citām vietnēm, šī ir diezgan vidēja cena.

Domēna cena sākas ar 10,67 USD gadā par .com adresi. Šī cena ir paredzēta reģistrācijai, pārsūtīšanai vai atjaunošanai atkarībā no tā, ko meklējat. Citu domēnu cenas ir diezgan salīdzināmas, taču daži no tiem pārsniedz USD 30 gadā, piemēram, .tv vai .co adresi. Domēna pakalpojumiem ir iekļautas daudzas funkcijas. Viņiem ir arī dažas iespējas bezmaksas domēniem, taču galvenokārt tām ir pakešu iespējas ar gada abonementiem. Tomēr viņi piedāvā tikai 24 stundu naudas atdošanas garantiju par saviem pakalpojumiem.

th.

Lietotāju draudzīgs

Lieliski izskatīta vietne un ērta servera uzturēšana

Vietne ir vienkārša, taču izskatās lieliski. Visam nepieciešamajam var piekļūt dažu klikšķu laikā, un nav nekādu sarežģījumu vai mulsinoša tehnoloģiju žargona, kas jūs atceltu. Dewlance patiešām ir vērsta uz mazāku vai vidējo tirgus daļu, izmantojot cPanel, WHM un citus vadības paneļus, kurus varat justies kā mājās.

Kopsavilkums

Atkarība ir jūsu ideālais sākuma hostings

Kopumā Dewlance paveic labu darbu šajā diezgan lielajā un piesātinātajā nozarē, kas ir pilna ar tūkstošiem vietņu mitināšanas platformu, kuras visas cenšas piedāvāt vislabākās cenas un labākos risinājumus. Lai arī dažās jomās tie neatbilst nominālajiem parametriem, tie piedāvā dažas klasiskas funkcijas un visas par tiešām Tiešām zemu cenu. Es domāju, kurš var ņurdēt par 9 USD gadā par cPanel, 100 GB joslas platumu un ikmēneša dublējumu? Ak, un jūs saņemat 40 datu bāzes …

Plusi:

  • Garantija par 99,9%
  • Lēti
  • Labs tehniskais atbalsts

Mīnusi:

  • Ierobežotas “ekstras” funkcijām
  • Tikai 24 stundu naudas atdošanas garantija
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me