Pārskati un ekspertu viedoklis

Heficed Expert pārskats

Agrāk pazīstams kā Host1Plus, Heficed sniedz vismodernākos pakalpojumus uzņēmumiem, kuri meklē tiešsaistes serverus un IP adreses. Atšķirībā no daudziem tradicionālajiem mitināšanas pakalpojumiem, Heficed koncentrējas uz IP bloku un pakalpojumu sniegšanu lietotājiem, ļaujot uzņēmumiem nodrošināt precīzu nepieciešamo tiešsaistes krātuvi un joslas platumu, vienlaikus atbalstot ātru mērogojamību bez frizieriem..


Mēs nolēmām pārbaudīt uzņēmuma pakalpojumus, lai redzētu, kāds ir šī jaunā biznesa modeļa piedāvājums, un nebijām vīlušies. Starp satraucoši ātriem ātrumiem, modeli, kas ļauj izvēlēties un izvēlēties tieši to, kas jums nepieciešams, kā arī plašo funkciju klāstu, Heficed piedāvā vērtīgu rīku ekspertiem tīmekļa izstrādātājiem un uzņēmumiem, kas vēlas mitināt dažus no viņu procesiem un pakalpojumiem tiešsaistē.

Plusi un mīnusi

Plusi:

 • Iegūstiet nepieciešamo joslas platumu, izmantojot elastīgu IP maršrutēšanu un bloķēšanas pakalpojumus
 • Turiet īpašas IP bankas un palaidiet savas programmas no vietas, kur tās ir visefektīvākās
 • Maksājiet tikai par nepieciešamo, izmantojot elastīgus un viegli pielāgojamus maksājumu plānus un IP bloķēšanas iespējas
 • Izbaudiet garantiju, ka piegādājot 99,9% pakešu, reģistrējoties uzņēmuma SLA pakalpojumiem
 • Viegli uzsāciet baltas etiķetes biznesu, izmantojot Heficed izcilos risinājumus tālākpārdevējiem un partneriem
 • Izvēlieties no dažādiem īpašiem mākoņa risinājumiem, kas samazina aparatūras vajadzības, ierobežo izmaksas un nodrošina elastību
 • Izvēlieties no 2 045 IP, kas melnajā sarakstā nav iekļauti jūsu lietotnēs, biznesa vietnēs un citur
 • Pārvaldiet savus IP pakalpojumus viegli, izmantojot Heficed’s Terminal un tā unikālo patentēto API

Mīnusi:

 • Uzņēmuma plāni nav uzreiz skaidri un netiek rīkoti tradicionālajā izpratnē
 • Heficed pakalpojumi ir vairāk piemērojami ekspertiem tīmekļa izstrādātājiem
 • Neviens cPanel vai cits standarta vadības panelis jūsu vietnēm administrēšanu padara nedaudz grūtāku

Cenu noteikšanas un apmaksas metodes

Atšķirībā no daudziem konkurentiem, kas rīko mitināšanu, viena no Heficed spēcīgākajām priekšrocībām ir tā, ka cenu noteikšana ir paredzēta gan elastībai, gan mērogojamībai. Mūsu Heficed pārskats balodis caur uzņēmuma vairākiem piedāvājumiem, un mēs bijām priecīgi redzēt, ka uzņēmums piedāvā abonentiem vairākas iespējas.

Uzņēmuma visvienkāršākais pakalpojums Switch sniedz iespēju pilnībā iznomāt un pārslēgt IP adreses no pilnībā funkcionējošas vadības paneļa. Cenu noteikšana šajā gadījumā ir a la carte, jo jūsu maksājumi mainīsies atkarībā no IP, kuru jūs mēģināt iznomāt..

Turklāt Heficed’s Krono Cloud infrastruktūra nodrošina jūs ar dažādiem IP resursiem, lai pārvaldītu un palielinātu lietojumprogrammas un vietnes. Pateicoties pilnīgai aparatūras virtualizācijai, jūs varat izveidot serverus, kas ietver pilnu piekļuvi saknei un dažādas funkcijas. Plāni sākas ar USD 20 mēnesī Linux vai Windows bāzes mākoņserverim.

Ja jums nepieciešams smagāks risinājums, varat izvēlēties uzņēmuma Proto Compute plānu, kas piešķir jums īpašus mākoņa serverus. Proto Compute serveru cena sākas ar 110 USD mēnesī un mainās atkarībā no tehniskajām prasībām, ar kurām jūs saskaraties. Heficed Connect plānos ir līdzīgi darījumi, taču tie nodrošina iespaidīgu sajaukto trafiku 100 Gbps, kā arī savienojumus ar lielāko interneta pakalpojumu sniedzēju starpniecību, lai paātrinātu trafiku. Šie plāni ir arī a la carte, un ļauj jums maksāt, kā jums iet.

Visbeidzot, Heficed piedāvā tālākpārdevēju programmas, kas ļauj klientiem piedāvāt pilnībā pārvaldītus, baltu marķējumu IP un mākoņa servera risinājumus. Uzņēmuma tālākpārdevēju plāni sākas no USD 250 mēnesī, bet var sasniegt USD 15 000 atkarībā no jūsu vajadzībām un tālākpārdevēja līmeņa.

Lietošanas ērtums

Lai gan mēs atklājām, ka Heficed nodrošina lielisku risinājumu uzņēmumiem, kas vēlas elastīgāku mitināšanu, tas noteikti ir paredzēts profesionāliem tīmekļa izstrādātājiem un lielākiem uzņēmumiem. Standarta mitināšanas plānu vietā Heficed ļauj jums izveidot savus virtuālos serverus un ekosistēmas tieši uzņēmuma datu centros. Tādā veidā jūs mitināšanas vietā jūs maksājat par izmantotajām IP adresēm, kā arī par blokiem, kas jums pieder, lai novirzītu satiksmi.

Ja esat pieredzējis lietotājs, Heficed ir neticami viegli izmantot, pateicoties tā lielisko izstrādātāju rīku dažādībai. Tajos ietilpst tādas funkcijas kā pilnīga saknes pieeja jūsu mākoņa serveriem, saderība gan ar IPv4, gan ar IPv6, kā arī pilnībā integrēts terminālis, lai pārvaldītu visas jūsu IP adreses. Jūs varat arī viegli pielāgot jebkuru savu plānu, lai tas atbilstu joslas platuma prasībām, kā arī samazināt iespējas ietaupīt naudu, kad to nelietojat.

Ielādes laiki un uzticamība

Uzņēmuma unikālās arhitektūras dēļ Heficed nodrošina lielisku darbspējas laiku un var novirzīt jūsu satiksmi, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo iekraušanas laiku. Uzņēmuma uz IP balstīti pakalpojumi, nevis pilni serveri, nozīmē, ka jūs vienmēr varat mainīt IP trafiku, lai iegūtu pēc iespējas labāku ātrumu. Turklāt Heficed sadarbojas ar vairākiem pasaules lielākajiem ISP, kā arī ar vairākiem reģionālajiem IP reģistriem, kas nozīmē, ka IP, ko uzņēmuma piegādās, parasti tiek iekļauts baltajā sarakstā un tiek optimizēts..

Viens no svarīgiem faktoriem, pārbaudot mitināšanas pakalpojumus, ir to uzticamība, jo dīkstāves var padzīt lietotājus. Ja reģistrējaties uzņēmuma SLA plāniem, Heficed garantē 99,9% pakešu piegādi un darbspējas laiku. Pēc vairāku mēnešu laika pārbaudot visus uzņēmuma pakalpojumus un izpētot to atšķirīgo ģeogrāfisko atrašanās vietu, uzņēmums viegli izpildīja viņu garantiju.

Iespējas

Heficed ekspertu pārskata laikā mēs pamanījām, ka, lai gan platformu ir viegli izmantot, šķiet, ka tās funkcijas ir speciāli izgatavotas profesionāļiem un ekspertiem tīmekļa izstrādātājiem. Visi uzņēmuma plāni nodrošina vairāku reģionu savietojamību gan ar IPv4, gan ar IPv6 adresēm, dodot jums iespēju mitināt savus pakalpojumus un lietotnes. Turklāt jūs varat pēc pieprasījuma mainīt ģeogrāfisko atrašanās vietu, kā arī mainīt WHOIS informāciju, kas jūsu vietnei piešķir papildu drošības un privātuma līmeni..

Viena no interesantākajām funkcijām, ko mēs atklājām, ir Heficed spēja izveidot pielāgotus maršrutēšanas noteikumus, ļaujot jums optimizēt, kāda veida satiksme pārvietojas pa pieejamajiem cauruļvadiem. Tas ļauj jums izveidot ātrākus pakalpojumus un no galvenajiem serveriem izkraut nebūtisku trafiku. Mēs arī priecājāmies redzēt, ka mākoņa serveros ir pieejama pilna saknes pieeja, kā arī ērta mērogojamība – ar vienu klikšķi varat pievienot vai samazināt izmantoto IP adrešu skaitu. Ja izvēlaties Protos pakalpojumus, varat arī izvēlēties operētājsistēmu, kā arī izveidot tīmekļa saskarni pakalpojumu pārvaldīšanai. Visbeidzot, Heficed’s API nozīmē, ka varat integrēt servera pārvaldību jebkurā lietojumprogrammā, kuru jau izmantojat savas vietnes izveidošanai un pārvaldīšanai.

Klientu atbalsts

Īpaši pakalpojumiem, kas ir tik sarežģīti kā Heficed, ir svarīgi, lai būtu pieejams kvalitatīvs klientu atbalsts. Šī ir viena no jomām, kurā uzņēmums varētu uzlabot savus piedāvājumus, ņemot vērā, ka šobrīd nepiedāvā īpašu atbalsta kanālu, piemēram, tērzēšanu vai tālruni. Mūs pārsteidza satura kvalitāte uzņēmuma zināšanu centrā, kurā ir vairākas rokasgrāmatas, konsultācijas un noderīgi raksti, kas var atrisināt lielāko daļu jūsu problēmu. Jūs varat arī nokļūt uzņēmumā, izmantojot atbalsta biļeti, lai gan šo kanālu galvenokārt izmanto pārdošanas pieprasījumiem. Kopumā mēs gribētu, lai Heficed piedāvā lielāku atbalstu reālajā laikā.

Lietotāju atsauksmes

Lai gan mūsu pārskati sniedz jums uzņēmuma redzesloku no putna lidojuma, tas faktiski nevar aizstāt. Lai redzētu, ko citi saka par uzņēmumu, pārbaudiet mūsu Heficed lietotāju atsauksmes:

Secinājums

Kopumā mēs atklājām, ka Heficed ir intriģējošs pakalpojums, ja meklējat daudz pielāgojamāku un pielāgojamāku mitināšanas un servera risinājumu. Kamēr uzņēmums ignorē vairumam uzņēmumu piedāvātos standarta plānus, viņu IP nomas un maršrutēšanas rīki palīdz jums izveidot precīzu serveri un tiešsaistes infrastruktūru, kas jums nepieciešama, lai atbalstītu vislabāko iespējamo vietni vai tīmekļa lietojumprogrammu..

Mums patika uzņēmuma uzlabotās funkcijas, tostarp spēja mainīt IP trafiku, piekļuvi baltā saraksta IP un īpaši ātrs ātrums, kas pavada šādu veidojamo risinājumu. Kaut arī mēs vēlētos redzēt, ka uzņēmums piedāvā vairāk reāllaika atbalsta, Heficed joprojām ir lieliska izvēle, ja jums nepieciešams pielāgojams, ļoti pielāgojams tiešsaistes infrastruktūras rīks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me