ScopeHosts pārskati un ekspertu atzinums

Ekspertu pārskats

Daudzveidīgas mitināšanas iespējas kopš 2008. gada

ScopeHosts darbojas kopš 2008. gada, piedāvājot kvalitatīvu mitināšanu privātpersonām un uzņēmumiem praktiski visos līmeņos. Viņiem pašlaik ir 95% klientu apmierinātības līmenis, vairāk nekā 7500 klientu, vairāk nekā 1100 serveru un 99,9% uptime. Viņiem ir daudz dažādu iespēju izvēlēties, kas ir ļoti jauki. Daudzi uzņēmumi uzsāks vienkāršu dalīta hostinga risinājumu un pēc tam pārcelsies uz augstākām gala opcijām, un ir patīkami, ja to visu var paveikt ar vienu uzņēmumu.


Viņi arī piedāvā domēna vārda reģistrāciju, DDoS aizsardzību un daudz ko citu. Neatkarīgi no tā, ko jūs meklējat, ja tas ir saistīts ar tīmekļa mitināšanu, iespējams, viņi to var nodrošināt. Viņi arī rīko daudz īpašu piedāvājumu un izpārdošanu, lai palīdzētu jums ietaupīt naudu, reģistrējoties viņu pakalpojumiem.

Laiks & Uzticamība

Stabila hostinga vēsture

Hostings šajā uzņēmumā jau ilgu laiku ir bijis 99,9% vai lielāks, un nav paredzams, ka tas samazināsies. Viņiem ir tikai augstas kvalitātes datu centri jūsu serveriem, un viņi paveic lielisku darbu, lai visu labi uzturētu un darbotos. Viņu aparatūra ir visaugstākajā pozīcijā, un šķiet, ka viņi veic lielisku darbu, lai to pareizi konfigurētu, lai nodrošinātu, ka nekas nepareizs. Pat viņu dalītās mitināšanas risinājumi ir labi konfigurēti, lai palīdzētu izvairīties no lēnuma vai citām saistītām problēmām.

Iespējas

Lieliska izvēle mitināšanai

Pārlūkojot Scope Hosts vietni, jūs redzēsit, ka viņiem ir daudz dažādu iespēju izvēlēties. Neatkarīgi no tā, kāds līmeņa hostings jums ir nepieciešams, iespējams, ka varat to atrast šeit. Sākot ar dalītu mitināšanu, jūs to varat viegli iegūt Nīderlandes datu centrā. Viņiem ir četras dažādas paketes, kuras visas darbina cietvielu diskus, lai nodrošinātu ātrumu un stabilitāti. Arī diska vietas un joslas platuma apjoms ir diezgan dāsns.

Pārejot uz viņu VPS sadaļu, jūs redzēsit, ka varat izvēlēties pārvaldītu vai nepārvaldītu risinājumu. Šī ir jauka iespēja, ko vairums hostinga uzņēmumu īsti nepiedāvā. VPS risinājumiem ir opcijas vairākiem kodoliem un bagātīgs operatīvās atmiņas apjoms (plus pārspīlējamas opcijas). Cenas ir pārsteidzoši zemas, un jūs varat saņemt viņu VPS mitināšanu Nīderlandē, ASV, Vācijā vai Krievijā.

Īpašie serveri var atrasties Amerikas Savienotajās Valstīs, Nīderlandē, Vācijā, Krievijā vai Kanādā. Viņiem šajā līmenī ir daudz dažādu iespēju, kas jāapsver, lai jūs varētu būt pārliecināti, ka iegūsit tieši to, kas jums nepieciešams, nepārmaksājot vairāk. Viņi izmanto augstākās klases serverus, kas atbildīs visām jūsu vajadzībām.

Atbalsts

Lielisks tehniskais atbalsts

Tehniskā atbalsta komanda ir ļoti noderīga un var jūs sagatavot un vadīt, kad rodas jebkāda veida nepatikšanas. Tie ir pieejami visu diennakti un, šķiet, lieliski palīdz diagnosticēt problēmas. Ņemiet vērā: ja izvēlēsities nepārvaldītu VPS vai speciālu serveri, jums nebūs pieejams tehniskais atbalsts ne tikai aparatūras vai tīkla problēmām. Uzņēmums piedāvā arī jauku dokumentāciju un pašpalīdzības materiālus cilvēkiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par viņu mitināšanu.

Cenu noteikšana

Saprātīgas cenas

Cenas šajā uzņēmumā ir atbilstošas ​​tam, ko jūs varētu gaidīt, pamatojoties uz pakalpojumu līmeni un iespējām, kuras jūs saņemat. Tie nekādā ziņā nav lētākie, kā arī dārgākie. Koplietojamo mitināšanas risinājumu cena ir tikai 2,99 eiro mēnesī un palielinās no turienes līdz 8,99, atkarībā no nepieciešamā. Viņiem ir papildu iespējas, piemēram, speciālas IP adreses, kas cenu dēļ var nedaudz paaugstināties.

VPS risinājumi pārvaldītajiem serveriem sākas no 23.99 eiro mēnesī un visu laiku sasniedz 75.99. Ja izvēlaties nepārvaldītu serveri, tas būs nedaudz mazāks par šo, bet tad jūs pats esat atbildīgs par savu problēmu novēršanu un tamlīdzīgām lietām.

Cenas atvēlētajiem serveriem svārstās no aptuveni 100 līdz vairāk nekā 1300 eiro mēnesī atkarībā no jūsu izvēlētā līmeņa. Viņiem ir desmitiem dažādu servera opciju, lai jūs varētu iegūt vienu tieši vēlamajā cenu vietā.

Lietotāju draudzīgs

Lietotāju draudzīgs

Šis uzņēmums ir veltīts tam, lai palīdzētu klientiem gūt lielisku hostinga pieredzi. Viņu vietnē ir viegli orientēties un to izmantot. Viņiem ir daudz dažādu hostinga pakešu, kas dažos veidos ir patīkami, jo tas ļauj jums izvēlēties tieši to, ko vēlaties. Dažiem cilvēkiem tas tomēr var būt satriecoši vai mulsinoši. Arī to atvēlētajiem serveriem var būt nepieciešamas 1-5 darba dienas, lai nodrošinātu nodrošinājumu atkarībā no izvēlētajām specifikācijām, kas nav tik lieliski.

Kopsavilkums

Lielisks hostings visā pasaulē

Izmantojot Scope Hosts, jūs varat iegūt lielisku mitināšanas pieredzi, un jūsu hostings var atrasties datu centrā daudzās lieliskās valstīs. Tas var palīdzēt jūsu vietni izvietot netālu no jūsu mērķauditorijas, kas ir ļoti jauki. Viņiem ir daudz lielisku iespēju un daudz pieredzes, kas palīdz klientiem iegūt tieši to, kas viņiem nepieciešams.

Plusi:

  • 99,9% Uptime
  • Daudz hostinga pakešu
  • Pieejama DDoS aizsardzība

Mīnusi:

  • Hostinga pakešu skaits var būt milzīgs
  • Dedicated serveru nodrošināšana var prasīt daudz laika
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me