ServerBeach lietotāju atsauksmes

Ekspertu pārskats

Dedicated Server Hosting Company

Server Beach ir viena no pazīstamākajām hostinga kompānijām. Viņi faktiski bija viens no mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuru YouTube izmantoja, kad tas kļuva par lielāko video straumēšanas vietni tīmeklī. Kamēr YouTube tagad izmanto Google datu centrus, tas, ka viņi agrāk strādāja ar Server Beach, ir labs rādītājs par jūsu iegūto kvalitāti.


Viņi piedāvā tikai veltītus serverus un dažas mākoņa mitināšanas iespējas, tāpēc tas būs labs uzņēmums tiem, kam nepieciešama spēcīga mitināšanas pieredze. Uzņēmums darbojas jau labu laiku un piedāvā dažādas jaukas hostinga iespējas uzņēmumiem, kuriem tas ir nepieciešams.

Laiks & Uzticamība

Kvalitatīva aparatūra lieliskam Uptime

Tāpat kā daudzi specializēti mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, šķiet, ka šis uzņēmums nepiedāvā nekādas darbības laika garantijas. Parasti tas notiek tāpēc, ka hostinga uzņēmumam pašiem ir mazāka kontrole pār to, ko jūs darāt ar savu serveri. Ciktāl notiek aparatūras vai datu centra pārtraukumi, jums, iespējams, nebūs problēmu. Šis uzņēmums visiem saviem serveriem izmanto augstas kvalitātes aparatūru, un ir pierādīts, ka viņu datu centrs ir stabils jau labu laiku.

Jūs arī iegūsit rezerves pieejamību, jauku ugunsmūri un daudz ko citu, lai jūsu mitināšana būtu droša. Tas var novērst pārtraukumus, kas saistīti ar enerģijas problēmām, hakeru uzbrukumiem un daudz ko citu.

Iespējas

Jaukas speciāla servera funkcijas

Tāpat kā lielākajā daļā specializētu serveru uzņēmumu, jūs varēsit palaist savu vietni gandrīz jebkurā veidā, kuru jūs varētu vēlēties. Tie dod jums pilnu piekļuvi serveriem, lai jūs varētu instalēt visas operētājsistēmas, programmatūru un citas lietas. Tas ir ļoti patīkami tiem klientiem, kuri vēlas, lai viņi bez ierobežojumiem varētu izmantot savu vietni sev vēlamā veidā.

Dodoties cauri dažādiem hostinga paketiem, jūs redzēsit, ka tiem ir daudz dažādu iespēju izvēlēties. Pirmkārt, jūs varat doties ar vērtības serveri, kas ir jauks, bet lētāks. Varat pāriet uz enerģijas serveriem vai uzņēmuma serveriem, no kuriem katrs piešķirs jums augstāku mitināšanas jaudu, lai apmierinātu jūsu vietnes vai vietņu vajadzības..

Visbeidzot, jūs varat arī izvēlēties atmiņas serveri. Tas ir ideāli piemērots jebkuram uzņēmumam, kam nepieciešama izbraukuma glabāšana, lieli dati, NAS sistēmas un daudz kas cits. Uzglabāšanas serveri tomēr nav īsti tīmekļa mitināšanas pakalpojumi, tāpēc pārliecinieties, ka esat par to informēts.

Atbalsts

Tipisks speciāla servera atbalsts

Atbalsts ar šo uzņēmumu ir diezgan labs īpašam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam. Tomēr, ja jums ir veltīta šāda veida mitināšana, uzņēmums patiesībā atbalstīs tikai aparatūras un datu savienojumus, nevis to, ko jūs ievietojat serverī. Tas ir svarīgi, jo, ja jūs izjaucat mitinātu vietni, jūs, visticamāk, nesaņemsit nepieciešamo palīdzību, lai to salabotu, nemaksājot papildus.

Cenu noteikšana

Labs hostings par saprātīgām cenām

Dediktie serveri vienmēr būs dārgāki par to, ko daudzi citi uzņēmumi piedāvā VPS vai dalītam mitināšanai. Šis uzņēmums noteikti neatrodas zemāko izmaksu mitināšanas vai pat viszemāko serveru tirgū. Tomēr tam, ko jūs saņemat, cenas ir diezgan saprātīgas.

Vērtību serveru cena sākas ar 249 ASV dolāriem mēnesī, un to sākuma maksa ir 249 ASV dolāri. Par to jūs iegūsit Intel Xeon Processor, 8 giga RAM, divus 1TB diskus un daudz ko citu. Cenas palielinās no turienes līdz viņu USD 749 mēnesī (ar USD 749 starta maksu) uzņēmuma serveriem. Šīs cenas nav lētas, taču jūs iegūstat jaudīgu mitināšanu. Ļoti slikta lieta ir tā, ka dalības maksa ir vienāda ar vienu mēnesi no jebkuras jūsu izvēlētās hostinga paketes. Sākuma izmaksas uzņēmumam patiešām nemainīsies daudz, tāpēc viņiem vajadzētu būt noteiktai sākuma maksai (ja tāda vispār ir)..

Kopsavilkums

Lielisks hostings augstākās klases vietnēm

Ja vēlaties mitināt lielu un aizņemtu vietni, šī ir lieliska kompānija, kas jāņem vērā. Viņi ir pierādījuši, ka spēj rīkoties ar lielu trafika daudzumu un iegūt klientiem augstākās klases serverus. Neatkarīgi no tā, ko jūs mitināt, jums būs laba pieredze ar šo pakalpojumu sniedzēju.

Plusi:

  • Lieliskas kvalitātes aparatūra
  • Bijušais YouTube mitināšanas pakalpojumu sniedzējs
  • Viegli lietojama vietne

Mīnusi:

  • Nav darbspējas garantijas
  • Tikai veltīti serveri
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me