Stablehost.com atsauksmes un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Kvalitatīvs hostings par pieņemamām cenām

Stablehost.com darbojas kopš 2009. gada, un kopš tā laika viņi piedāvā kvalitatīvu mitināšanu par pieņemamām cenām. Viņi reklamē faktu, ka tie ir uzņēmumi, kas bez parādiem, un ka viņu ieņēmumi tiek tieši novirzīti biznesā, lai pastāvīgi uzlabotu klientus. Turklāt viņiem ir trīs dažādas datu centru atrašanās vietas. Pirmais ir Phjončhanā, AZ. Otrais ir Čikāgā, IL, bet pēdējais – Amsterdamā, Nīderlandē.


Savā mitināšanā viņi koncentrējas uz dalīta mitināšanas, kā arī VPS iespēju nodrošināšanu. Viņiem ir tālākpārdevēju programma tiem, kas nodarbojas ar šāda veida mitināšanu. Izmantojot diezgan daudz dažādu hostinga pakotņu, iespējams, jūs varēsit atrast tādu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Kopumā viņiem ir lieliska mitināšana, kas ir lieliski piemērota cilvēkiem, sākot no jauna personīgā emuāra līdz neliela uzņēmuma vietnei vai pat vidēja lieluma lapai. Šajā brīdī viņiem tomēr nav atvēlētu serveru, tāpēc lielākām vietnēm būs jāizvēlas cits mitināšanas risinājums.

Laiks & Uzticamība

Ļoti stabils hostings

Izmantojot trīs datu centrus, no kuriem jūs varēsit izvēlēties, jūsu vietne tiks mitināta diezgan tuvu jūsu mērķauditorijai, kas palīdz vietnes ielādes ātrumam un stabilitātei. Viņi piedāvā dažādus tīkla ātruma testus un citus rīkus, lai pārliecinātos, ka savienojums ar viņu vietnēm vienmēr ir izveidots un darbojas.

Viņu datu centros viņiem ir lieks enerģijas, tīkla un citu pakalpojumu klāsts, lai palīdzētu novērst jebkāda veida plašu izplatības pārtraukšanu. Datu centros strādā visu diennakti, lai tie vienmēr varētu ātri reaģēt uz aparatūras problēmām.

Jūs arī saņemsit 99,9% uptime garantiju ar visām viņu hostinga paketēm. Ja attiecīgajā mēnesī tas samazinās vairāk nekā šis, jums vienkārši jāiesniedz pieprasījums kredītiem, kas jāpiemēro jūsu rēķinam.

Iespējas

Daudz lielisku iespēju

Visas hostinga paketes ir aprīkotas ar visu nepieciešamo, lai jūs varētu ātri un ērti piecelties un darboties. Papildus visizplatītākajām funkcijām, kuras nodrošina vairums uzņēmumu, StableHost ir arī diezgan daudz jauku mazu iespēju. Pirmkārt, tie darbina LightSpeed, kas palīdz nodrošināt ātrāku jūsu vietņu ielādes laiku. Viņiem ir arī jauka 45 dienu naudas atdošanas garantija un bezmaksas vietņu migrācija visiem jaunajiem klientiem.

Viņu CloudLinux iestatīšana neļauj vienam klientam izmantot visus resursus koplietotajā serverī, vienlaikus ļaujot visiem stiesiem piekļūt nepieciešamajiem resursiem. Vienu klikšķa instalēšanai ir pieejamas simtiem lietotņu, un visās hostinga opcijās tās piedāvā neierobežotu joslas platumu, domēnus un MySQL kontus..

Kopumā par cenu jūs iegūsit patiešām jaukas iespējas, lai jūs varētu mitināt jebko, sākot no ļoti vienkārša WordPress emuāra un beidzot ar kaut ko daudz progresīvāku bez problēmām.

Atbalsts

Labs atbalsts, pamatojoties uz jūsu paketes līmeni

Šī uzņēmuma sniegtais atbalsts kopumā ir diezgan labs, it īpaši tiem, kuriem ir augstākās klases pakotnes. Viņiem ir pieejams atbalsts pa tālruni, taču tas ir pieejams tikai ar viņu dārgākajām pakām. Visiem pārējiem būs jāizmanto tiešraides tērzēšana, e-pasts vai biļešu pārdošanas sistēmas.

Tiem, kam ir augstākas hostinga paketes, vispirms tiks apstrādātas arī biļetes ar nepatikšanām, kas viņiem ir patīkami pārsteigt, taču zemāka līmeņa klientiem tas var radīt neapmierinātību. Viņiem ir dažas pašpalīdzības iespējas un citi dati, kas var palīdzēt atvieglot jūsu mitināšanas pieredzi.

Cenu noteikšana

Budžeta cenu noteikšana par kvalitatīvu mitināšanu

Liekas, ka šis uzņēmums veic labu darbu, lai noturētu viņu cenas. Liekas, ka viņi pārāk daudz nenodarbojas ar mārketingu, un, tā kā tie ir uzņēmums, kas bez parādiem, liekas, ka ietaupījumus nodod klientiem. Neskatoties uz zemākām cenām nekā vidējā cena lielākajai daļai pakešu, tās joprojām piedāvā patiešām labas kvalitātes mitināšanu, kas atbildīs vairuma tīmekļa pārziņu vajadzībām.

Kopsavilkums

Labs hostings par ļoti jauku cenu

Hostings no Stablehost ir ļoti labs lielākajai daļai vietņu. Viņi noteikti ir uzņēmums, kas jāapsver, vai jūs meklējat vai nu dalīta hostinga, vai VPS iespējas. Tas jo īpaši attiecas uz to, ja jūsu mērķauditorija atrodas netālu no viena no trim datu centriem, kas viņiem ir.

Plusi:

  • Ļoti konkurētspējīgas cenas
  • Trīs lieliski datu centri
  • Uzņēmums bez parādiem
  • Ļoti stabils

Mīnusi:

  • Nav īpašu hostinga iespēju
  • Tehniskā atbalsta prioritāte, pamatojoties uz paketi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me