Tīkla risinājumu pārskati un ekspertu viedoklis

Pārskats

Tīkla risinājumi: īpaši labs WordPress vietnēm

Uzņēmējdarbībā kopš 1979. gada Network Solutions ir darbojies vairākus gadu desmitus ilgāk nekā jebkurš cits šajā sarakstā, un tas ir izpelnījies cieņu, pateicoties ilgmūžībai. Uzņēmumi sāka reģistrēt domēnus 1993. gadā un izvērsās tiešsaistes pakalpojumos, ieskaitot mitināšanu 2005. gadā.


Bet, pat izmantojot visu šo pieredzi, vienīgais lietotāju tips, kuru viņi fenomenāli patiešām rūpējas, ir WordPress emuāru autors, pateicoties viņu pakotnei, kas paredzēta tieši šai lietošanai. Viņiem ir citas paketes, taču ar augstāku cenu un bez atšķirīgām iezīmēm, izņemot WordPress pakotni, tās nebūs pirmā izvēle lietotājiem, kas nav WordPress.

Tomēr jūs joprojām varat izmēģināt tīkla risinājumus, un, ja jums par to nav nekādu iespaidu, varat to atcelt 30 dienu laikā un atgūt naudu.

Laiks & Uzticamība

Unix servera garantija, nav Windows garantijas

Pārvietojoties, kas Windows lietotājiem izskatās diezgan ēnīgs (pazīstams arī kā lielākajai daļai amatieru vietņu, kam pieder vietne), Network Solutions sniedz 99,9% uptime garantiju Unix serveriem, taču neizdod to pašu solījumu saviem Windows serveriem. Tomēr vietnes pārbaude parāda izcilu, būtībā nevainojamu uzticamību pat Windows serveros, taču tā tomēr rada dažas bailes no jūsu sirds, kad jums tiek garantēta garantija.

Iespējas

Labas funkcijas WordPress lietotājiem

Ja vien jūs neesat WordPress lietotājs, nekas īsti neizceļas ar īpašām funkcijām. Jūs nesaņemat visus neierobežotos pamatus, ko saņemat daudz pakalpojumu sniedzēju; tā vietā tikai joslas platums ir neierobežots. Neskatoties uz to, visam ir vāciņi ar pamata paketi. Viņi iemet bezmaksas domēnu, iegādājoties mitināšanas gadu, taču mūsdienās tas ir diezgan parasts.

Tomēr ir dažas atdzist iespējas gataviem risinājumiem WordPress emuāriem.

Iezīme
Apraksts
Joslas platumsVisās tīkla risinājumu paketēs ir neierobežots joslas platums.t
Diska vietaPakotnēm ir dažādi diska vietas apjomi. Pamata plānā ir 300 GB, bet augstāks daudzpakāpju plāns pieļauj neierobežotu vietu diskā.
Vietņu veidotājsTīkla risinājumiem ir patentēts vietņu veidotājs ar dažām bezmaksas veidnēm un ierobežotu lapu skaitu. Par nelielu samaksu jūs varat pievienot lapās.
E-pasta kontiPamata pakotne pieļauj 1000 e-pasta adreses, un vairāk ir atļauta līmeņiem ar augstāku cenu. Visticamāk, ka lielākajai daļai lietotāju pietiek ar 1000..
Iepirkumu ratiņiNevienā no tīkla risinājumu paketēm nav iepirkumu groza, taču jūs varat iegādāties e-komercijas kontu.
StatistikaTīkla risinājumi visās paketēs iekļauj AWStats, lai lietotāji varētu sekot līdzi vietnes trafikam.
MySQL datu bāzesVisas paketes satur MySQL datu bāzes, bet Windows serveros ir atļauts izmantot tikai nelielu skaitu.
FTP kontsTīkla risinājumi ļauj 25 FTP kontiem izmantot savu pamata paketi un vairāk – augstākas cenas līmeņiem.
Vairāki domēniKatram lietotājam ir ierobežots līdz 100 domēniem, un pamata pakete ļauj izveidot 3 direktorijus, un pat vislielākais plāns – Neierobežots – ļauj tikai 10 direktorijus, kas nozīmē, ka ir daudz zemāks ierobežojums nekā 100 dažādu vietņu skaitam, kuras var jāizveido vienā hostinga plānā.

Atbalsts

Nav tērzēšanas, ierobežotas video konsultācijas

Mūs nemudināja tas, ka Network Solutions nebija tiešraides. Ja jūs ar prieku iesniedzat biļeti vai paņemat tālruni, tas, iespējams, jums netraucēs. Tomēr arī video apmācības datu bāze ir diezgan neizteiksmīga, tāpēc, ja jums patīk rakt apkārt, lai iemācītu sev lietas, tas nav pats pārsteidzošākais resurss.

Cenu noteikšana

Augstas cenas

Tīkla risinājumi, iespējams, pateicoties tā nosaukuma atpazīšanai no tā ilgas vēstures kosmosā, maksā augstas cenas. Pat ja ir atlaides, tās darbojas tikai 3 mēnešus. Neraugoties uz maziem uzņēmumiem, viņiem būs jāizveido atsevišķs, diezgan dārgs e-komercijas konts, lai izveidotu kibernozaru veikalu..

Tomēr WordPress emuāru autoriem Network Solutions ir racionalizēta WordPress Blog Hosting pakete par pienācīgu cenu.

Lietotāju draudzīgs

Pielāgota lietotāja pieredze

Reģistrācija ir vienkārša, un jūs varat atlikt maksājumu, ja vispirms izvēlaties izveidot bezmaksas vietnes kontu, to izmēģināt, pēc tam jaunināt un maksāt vēlāk. Viņi nedara tik briesmīgi, nemanāmi, automātiski pārbaudot dažus papildinājumus, cerot, ka jūs tos nepamanīsit un nejauši par tiem samaksāsit. Tāpat kā lielākajai daļai saimnieku, jūs maksājat diezgan nedaudz mazāk, ja piekrītat ilgākam līgumam.

CPanel vietā viņi izmanto kontu pārvaldnieku, kas darbojas kā līdzīgs centrs visiem produktiem un piedāvājumiem. Tā kā šis ir nepazīstams rīks, tas var šķist sarežģīts un sarežģīts. Tomēr, tāpat kā visas jaunās lietas, jūs to galu galā iegūsit.

Atšķirībā no dažām vietnēm, tīkla risinājumi nepārslogos jūs ar daudzām reklāmām.

Kopsavilkums

Neskatoties uz ciltsrakstiem kosmosā, Network Solutions nevienam, izņemot WordPress emuāru autorus, nav īpaši piemērots. Mazos uzņēmumus satracinās e-komercijas ierobežojumi, un pat atsevišķus lietotājus nāks vilties par konta kontu ierobežojumu.

Pros

  • Vārda atpazīšana / uzņēmuma stabilitāte
  • Racionalizēta WordPress pakete par jauku cenu
  • Labs pielāgots vadības panelis

CONS    

  • e-komercijai ir nepieciešams atsevišķs konts
  • Salīdzinoši dārgi
  • Nav tiešraides
  • Sarežģīta lietotāja saskarne
  • Slēpta / diskrēta automātiskā atjaunošana
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me