TMDHosting pārskati un ekspertu viedoklis

TMDHosting Expert pārskats

Ar TMDHosting ir 7 lielākie datu centri četros kontinentos un plaši funkcionāliem plāniem piemērota reputācija, un tas ir viens no lielākajiem tīmekļa mitināšanas vārdiem. Mēs gribējām redzēt, kā darbojas uzņēmuma plāni un kādu vērtību tie piedāvā, un pakalpojumi nelika vilties. TMDHosting piedāvā dažādus kopīgus, VPS, specializētus un tālākpārdevēju mitināšanas plānus, kas piedāvā lieliskas iespējas, ieskaitot bezmaksas cPanel atbalstu, bezmaksas domēnus un uzņēmuma 15 minūšu atbalsta garantiju..


Mūsu TMDHosting pārskatā tika pārbaudīts arī uzņēmuma darbības laiks un ielādes laiki, kas ir svarīgi jebkurai vietnei šodien. TMDHosting garantē 99,99% uptime, un mūsu rezultāti parādīja, ka uzņēmums kopumā tam atbilst. Pateicoties šī pakalpojuma plašajam piedāvājumam, tas ir lielisks hostinga pakalpojums gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem.

Plusi un mīnusi

Plusi:

  • Iegūstiet tieši to, kas jums nepieciešams no mitināšanas, izmantojot TMDHosting daudzveidīgos paketus un plānus.
  • Varat būt drošs, ka saņemat tieši to, kas jums tika solīts, pateicoties uzņēmuma 60 dienu naudas atdošanas garantijai.
  • Ērti palieliniet vai samaziniet hostinga plānu atbilstoši jūsu prasībām un izvairieties no maksas par resursiem, kas jums nav nepieciešami.
  • Izvēlieties tuvāko datu centru, lai nodrošinātu optimālu savas vietnes veiktspēju.
  • Nodrošiniet ātru labi apmācītu atbalsta darbinieku atbildi, pateicoties TMDHosting 15 minūšu atbildes garantijai par jebkuru problēmu, ar kuru jūs varat saskarties.
  • Pielāgojiet savu vietni, izmantojot vienkāršu viena klikšķa integrāciju WordPress un vairāk nekā 400 atvērtā koda lietotnes.
  • Pārvaldiet savu mitināšanas paketi, izmantojot bezmaksas, integrētu cPanel informācijas paneli.

Mīnusi:

  • Lai arī klientu atbalsts sniedz atbildi 15 minūšu laikā, problēmu risināšana dažkārt var ilgt vairāk nekā vidēji.
  • Daži mitināšanas plāni ierobežo vietas, kuras varat izvēlēties mitināšanai.
  • TMDHosting piedāvā atbalstu tikai caur savas tīmekļa vietnes biļešu platformu.

Cenu noteikšanas un apmaksas metodes

Viena no lietām, kas mūs visvairāk iespaidoja par TMDHosting, ir uzņēmuma dažādie plāni. Katrs plāns nodrošina jums neierobežotu SSD krātuvi un joslas platumu, bezmaksas domēnu, automātiskus SSL sertifikātus un integrētu cPanel. Augstākās pakāpes mitināšanas plāni arī sniedz jums bezmaksas atmiņu kopiju līdz 256 MB, lai ātrāk ielādētu vietni, un neierobežotu mitinātu vietņu skaitu. TMD dalītā mitināšanas pakalpojumi, kas ir pieejami gan operētājsistēmai Windows, gan Linux, sākas attiecīgi ar attiecīgi 3,99 USD un 2,95 USD..

Uzņēmuma mākoņa plāni sākas no USD 5,95 un piešķir jums līdzīgas priekšrocības, taču pievieno līdz 6 CPU kodolus un 6 GB DDR4 RAM, kā arī iespaidīgu garantiju par 99,999%. Ja jūs meklējat WordPress mitināšanu, varat izvēlēties no plāniem, sākot no USD 5,95 mēnesī. Pieredzējušiem lietotājiem, kuriem nepieciešama VPS vai speciāla mitināšana, TMDHosting piedāvā dažādas izvēles iespējas ar lielu jaudu. VPS hostings sākas ar USD 19,97 mēnesī un sniedz jums līdz 200 GB SSD krātuves, 10 TB joslas platuma, 12 GB DDR4 RAM un bezmaksas iestatīšanu..

Specializēto mitināšanas plānu cena ir nedaudz augstāka, lai arī secinājām, ka tie joprojām atbilst nozares vidējam līmenim. Pieejamākā īpašā pakete sākas ar 79,97 ASV dolāriem mēnesī, un tā dod jums 1 TB RAID-10 krātuves, 4 CPU serdeņus un 8 GB DD4 operatīvās atmiņas. Izmantojot visus uzņēmuma plānus, varat viegli palielināt vai samazināt mērogu, pamatojoties uz jūsu vietnes mainīgajām vajadzībām, lai nodrošinātu, ka maksājat tikai par nepieciešamo.

Lietošanas ērtums

Mēs ar prieku secinājām, ka TMDHosting ir viegli izmantot neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai eksperts. Iesācēju tīmekļa izstrādātājiem uzņēmums piedāvā bezmaksas vietņu veidotāju, izmantojot Weebly, kā arī visu diennakti atbalstu un vairāk nekā 400 viena klikšķa integrāciju, kas ļauj ērti iestatīt savai vietnei nepieciešamos pakalpojumus un rīkus. Turklāt jūs varat viegli pārsūtīt savu vietni, ja jums tāda jau ir.

Pieredzējušiem lietotājiem dažas no sarežģītākajām funkcijām ietver memcache gadījumus, lai ātrāk ielādētu vietni, atbalstītu 9 PHP versijas, neierobežotu FTP kontu un MySQL datu bāzes un skriptu atbalstu CGI skriptiem, PERL un Python. Turklāt tie piedāvā vieglu .htaccess un PHP.INI pārvaldību. Kopumā mums patika elastība un vienkārša pielāgojamība, ko nodrošina TMDhosting.

Ielādes laiki un uzticamība

Kaut arī uptimes aptuveni 99,9% ir nozares standarta solījumi, TMDHosting sniedz viņu soli tālāk. Kompānija sola 99,99% uptime lielākajā daļā savu plānu, un 99,99999% par saviem mākonis hostinga paketēm. Mēs pārbaudījām uzņēmumu uzticamību un iekraušanas ātrumu vairāku mēnešu laikā, lai redzētu, kā tie darbojas vidēji, un mēs bijām pārsteigti, ka TMDHosting lielā mērā pilda savus solījumus..

Lai gan dažu mēnešu laikā notika nelielas kļūmes, mēģinot piekļūt mūsu vietnei, parasti nebija problēmu. Iekraušanas laika ziņā TMDHosting labi darbojās nozares vidējos rādītājos. Slodzes laiki parasti bija no 1,2 līdz 2,0 sekundēm, kas atbilst Google ieteiktajam indeksēšanas ātrumam. Pat ja uzņēmuma iekraušanas laiki nav tik ātri, iespaidīgais darbspējas laiks, kas mūsu testos bija pat 99,9996%, padara to par lielu vērtību.

Iespējas

Mēs bijām pārsteigti par daudzajām funkcijām, ko TMDHosting piedāvā kā standarta iespējas visos viņu plānos. Kopīgoti mitināšanas plāni sniedz jums neierobežotu krātuvi un joslas platumu, kā arī neierobežotu vietņu līmeni augstākā līmenī. Turklāt cPanel ir iekļauts visos uzņēmuma mitināšanas plānos. Visās uzņēmuma mitināšanas paketēs ir arī pamata kešatmiņa, kā arī automatizēta SSL šifrēšana.

Uzņēmuma uzlabotās funkcijas, tostarp PHP versijas un neierobežotas FTP un MySQL instances, arī bez maksas ir iekļautas lielākajā daļā plānu. Vēl viens aspekts, kas mums izcēlās, ir tas, kā funkcijas tiek virzītas uz klientu apmierinātību. TMDHosting piedāvā dāsnu 60 dienu naudas atdošanas garantiju gadījumā, ja kāda iemesla dēļ jūs neesat apmierināts ar savu plānu, un nodrošina 24/7/365 atbalstu visiem viņu mitināšanas plāniem..

Ja jūs meklējat tālākpārdevēju mitināšanu, varat izveidot neierobežotu cPanel informācijas paneli un domēnus. Turklāt jūsu tālākpārdevēja plānos ietilpst iepriekš integrēti maksājumu risinājumi jūsu klientiem, kā arī piemaksa no TMDHosting.

Klientu atbalsts

Mums bija lielā mērā pozitīva pieredze ar TMDHosting atbalsta personālu, un, kaut arī ir vēl kādi uzlabojumi, viņi atrisināja visas mūsu problēmas. Uzņēmums visiem saviem plāniem sola atbalstu 24/7/365, kā arī garantētu 15 minūšu reakcijas laiku. Mēs noskaidrojām, ka šī garantija ir patiesa. Neatkarīgi no problēmas, par kuru ziņojām uzņēmumam, mēs vienmēr saņēmām ātru atbildi. Tomēr dažu problēmu atrisināšana prasa ilgāku laiku, tāpēc dažos gadījumos tas, ko saņemat, ir tikai apstiprinājums, ka jūsu problēma tiek risināta.

Turklāt jūs varat izmantot uzņēmuma izcilo zināšanu bāzi un emuāru, kurā ir vairāki interesanti raksti un vērtīgas rokasgrāmatas, kas palīdz jums pašiem tikt galā ar problēmām un kopīgām iestatīšanas vai uzturēšanas problēmām. Viena no jomām, kurā mēs vēlētos redzēt dažus jauninājumus, ir piekļuve vairāk kanālu klientu atbalsta saņemšanai. Pašlaik ar uzņēmumu var sazināties tikai ar atbalsta biļetes palīdzību. Tomēr kopumā uzņēmuma apkalpošana bija lieliska un spēja atrisināt visas mūsu problēmas.

TMDHosting lietotāju atsauksmes

Mēs koncentrējamies uz mūsu ekspertu atsauksmēm, lai atspoguļotu pēc iespējas vairāk uzņēmuma piedāvājumu. Lai labāk izjustu patieso lietotāju pieredzi ar uzņēmumu, izlasiet mūsu TMDHosting lietotāju atsauksmes.

Secinājums

Kopumā mūsu TMD ekspertu pārskatā tika atklāts, ka uzņēmums nodrošina uzticamu un funkcijām bagātu pakalpojumu. Neskatoties uz uzlabojumiem, kas saistīti ar klientu atbalstu un ielādes laiku, TMDHosting dažādie plāni, pieejamība un pielāgojamība padara to par daudz gan iesācējiem, gan ekspertiem..

Tādas iespējas kā neierobežots joslas platums un krātuve, bezmaksas Weebly vietņu veidotājs un 400+ atvērtā koda integrācijas palīdz ātri izveidot un palaist vietni. Uzlabotas funkcijas, kas ietver dažas augsta līmeņa piekļuves iespējas, kā arī PHP versijas, vairākas skriptu valodas un SSD krātuve, ļauj ērti uzturēt un optimizēt jūsu vietni. Kopumā jūs varat atrast izcilu vērtību neatkarīgi no jūsu īpašajām mitināšanas vajadzībām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me