Tīmekļa līnijas pakalpojumu pārskati un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Piedāvā daudzveidīgu tīmekļa pakalpojumu komplektu

Webline Services ir uzņēmums, kas ir vērsts uz to, lai klientiem sniegtu plašu un dažādu hostinga iespēju klāstu apvienojumā ar citiem būtiskiem pakalpojumiem, kas vērsti uz internetu. Tie nodrošina dalītu mitināšanu, VPS risinājumus, speciālus serverus, e-komercijas mitināšanu, izvietošanas pakalpojumus, drošības pakalpojumus, domēna vārda reģistrāciju un daudz ko citu. Vienkārši sakot, tie ir vienas pieturas aģentūra visām jūsu tīmekļa pakalpojumu vajadzībām. Viņi var palīdzēt neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot nelielu personīgo emuāru vai arī jums ir nepieciešams mitināšana lielākam biznesam.


Uzņēmums darbojas kopš 2011. gada, un viņi turpina augt un paplašināt savu piedāvājumu. Uzņēmums ir ieguvis dažādas balvas par viņu mitināšanu, apkalpošanu un citām lietām. Ja meklējat lielisku veidu, kā visus savus Web pakalpojumus apvienot vienā vienkāršā pakalpojumu sniedzējā, šī ir laba iespēja, kas jāņem vērā.

Laiks & Uzticamība

Kvalitatīva aparatūra izcilai stabilitātei

Šī uzņēmuma stabilitāte ir diezgan laba. Viņi izmanto visu zīmolu aparatūru, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne vienmēr darbojas un darbojas tā, kā tai vajadzētu būt. Viņu tehniskā atbalsta personāls veic labu darbu, lai pareizi uzturētu visus jautājumus un pat uzraudzītu problēmas pirms cēloņu dīkstāves. Atkarībā no nepieciešamā mitināšanas veida viņi piedāvā 99,99% darbības laika garantiju vai pat 100% tīkla darbības laika garantiju, lai jūs, visticamāk, šeit nerastos reālas problēmas.

Iespējas

Iespējas visām jūsu vajadzībām

Pārlūkojot viņu vietni, jūs ātri redzēsit, ka viņiem ir daudz dažādu iespēju. Tā noteikti ir laba lieta, jo tā palīdz nodrošināt, ka varat iegūt tieši to, kas jums nepieciešams, taču tas var mulsināt tos, kuriem šajā jomā nav daudz pieredzes. Koplietojamajai mitināšanai jūs varēsit izvēlēties no cPanel vai Plesk vadības panelim un Linux no Windows operētājsistēmai. Ja katrs no tiem būs nodalīts, būs vieglāk atrast tieši to, ko meklējat. Pats hostings ir diezgan standarta, sākot ar 1 žiguli diska vietas un virzoties augšup no turienes. Kaut arī nekas neizceļas ar neparastu ar kopīgu mitināšanu, nekas netrūkst.

VPS mitināšana sākas ar 2+ CPU kodoliem un cietvielu diskdziņiem, kas ir patiešām lieliski. Konkrētajā statistikā ir iekļauti 768 megabaiti sākuma līmeņa ieejas līmeņa opcijai, un tas no turienes ievērojami palielinās. Runājot par VPS mitināšanas risinājumiem, šis ir viens no labākajiem uzņēmumiem, kas jāņem vērā. Viņi patiešām paveic lielisku darbu, piedāvājot šeit daudz iespēju par ļoti pieņemamām cenām.

Ja jums ir nepieciešams veltīts serveris, jūs varēsit atrast pāris labas iespējas, kaut arī ne tuvu tik daudz, kā jūs varētu gaidīt. Serveriem var būt gan jau instalēta Unix, gan Windows, tāpēc jums nav jāuztraucas par lietu. Viņi garantē izvietošanu 24 stundu laikā, lai jūs varētu sākt nekavējoties izveidot savu vietni un palaist to.

Atbalsts

Viegli strādāt ar atbalsta komandu

Šī uzņēmuma tehniskā atbalsta komandas ir ļoti zinošas un var jums palīdzēt visu radušos problēmu gadījumā. Apskatot faktisko klientu atsauksmes, ir viegli redzēt, ka Webline Services smagi strādā, lai klientiem nodrošinātu visu nepieciešamo atbalstu neatkarīgi no tā, kāda veida problēmas viņi saskaras. Jūs varat ātri sazināties ar mitināšanas personālu, un viņi uzreiz atrisinās problēmas.

Cenu noteikšana

Lieliskas cenu iespējas

Cenas šajā uzņēmumā ir diezgan konkurētspējīgas. Viņiem ir dalīta mitināšana, sākot no nedaudz virs USD 2 mēnesī, un tas palielinās no turienes. Par to, ko jūs saņemat, šī ir lieliska cena. VPS serveru sākums ir tikai 5 USD mēnesī, kas ir daudz mazāk nekā daudzos citos uzņēmumos maksa par līdzīgiem pakalpojumiem. Tas ir īpaši iespaidīgi, ņemot vērā faktu, ka USD 5 mēnesī VPS nāk ar cietvielu disku. Dedicēto serveru cena sākas ar 44,99 USD Unix serveriem un USD 99,99 par Windows serveriem. Kopumā neatkarīgi no tā, kāds hostings jums ir nepieciešams, šim uzņēmumam ir laba cenu struktūra, kas sniegs jums lielisku servisu par brīnišķīgu cenu.

Lietotāju draudzīgs

Draudzīgi & Viegli strādāt

Neatkarīgi no tā, kāda veida hostings jums ir nepieciešams, šis uzņēmums palīdzēs. Viņiem ir tiešsaistes tērzēšanas iespējas pārdošanai un atbalstam, un viņi ļoti atsaucīgi reaģē, kad jūs viņiem piezvanāt. Pašā vietnē ir viegli orientēties un atrast nepieciešamo. Vienīgā nelielā sūdzība ir tikai par to, cik daudz iespēju pastāv. Katras iespējas pārskatīšana var būt sarežģīta un laikietilpīga, lai pārliecinātos, ka esat izvēlējies savām vajadzībām atbilstošu mitināšanas paketi. Tiem, kuriem ir pieredze ar mitināšanu, tomēr nevajadzētu sagādāt lielas nepatikšanas.

Kopsavilkums

Lieliski ASV balstīti hostinga pakalpojumi

Tas ir viens no labākajiem hostinga uzņēmumiem daudzos veidos. Lai arī tie nav perfekti, šķiet, ka viņi ļoti smagi strādā, lai saviem lietotājiem nodrošinātu izcilu vispārējo pieredzi. No brīža, kad esat izvēlējies savu hostinga paketi, līdz ilgi pēc tam, kad esat viņu klients, viņi būs tur, lai palīdzētu jums ar visu nepieciešamo. Šis hostinga uzņēmums ir lieliska iespēja cilvēkiem neatkarīgi no tā, vai viņi tikai meklē mazus un vienkāršus hostinga pakalpojumus vai arī viņiem ir nepieciešams uzlabots izvietošanas pakalpojums.

Plusi:

  • Daudz lielisku mitināšanas iespēju
  • Ļoti pieņemamām cenām
  • Draudzīgais personāls

Mīnusi:

  • Tik daudz iespēju, ka tas var mulsināt
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me