TransIP pārskati un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Mūsdienīgs hostings, kas atrodas Eiropā

TransIP vietnē ir viegli orientēties un iegūt visu nepieciešamo ar mitināšanu saistīto informāciju. Diemžēl nešķiet, ka viņi dalās pārāk daudz informācijas par pašu uzņēmumu. Šķiet, ka tie ir vai nu jaunāki mitināšanas uzņēmumi, vai arī viņi nesen ir pārkārtojuši visus savus hostinga paketes un citu informāciju, kas noteikti var būt laba lieta. Meklējot citu informāciju, ir viegli redzēt, ka viņiem ir laba reputācija par kvalitatīviem hostinga pakalpojumiem.


Jūs varat izvēlēties no dalīta mitināšanas vai VPS risinājumiem, kas abi ir viegli saprotami un lietojami. Protams, viņi piedāvā arī domēna vārda reģistrāciju, lai pārliecinātos, ka varat izveidot savu vietni un palaist to visu no vienas vietas. Neatkarīgi no tā, kāda veida vietni jūs izmantojat, jums gandrīz noteikti būs laba vispārējā pieredze.

Laiks & Uzticamība

Lieliska uzticamība

Visām VPS pakotnēm ir 99,99% darbības laika garantija, kurai vajadzētu dot jums lielu pārliecību par to, ka vietne vienmēr ir izveidota un gatava lietotājiem. Pat dalītā hostings ir ļoti stabils un nodrošina jūs ar labiem vispārējiem pakalpojumiem, par kuriem varat būt drošs. Tā kā viņi savā VPS serveros izmanto visus cietvielu diskus, kas var sniegt papildu stabilitāti. Vienkārši sakot, ja jūs izvēlaties TransIP, jūs, visticamāk, neradīsit nekādas problēmas ar pārtraukumiem..

Iespējas

Viegli saprast hostinga pakalpojumus

Apskatot visus viņu piedāvātos mitināšanas pakalpojumus, ir viegli pamanīt, ka viņi to vēlas padarīt pēc iespējas vienkāršāku cilvēkiem saprotamā veidā. Viņiem ir četras dalīta hostinga paketes, no kurām izvēlēties, un visa galvenā informācija ir izklāstīta jaukā diagrammā. Jebkura nepieciešamā tehniskā informācija ir atrodama, taču tā ir atdalīta, lai cilvēkiem, kas nav speciālisti, būtu viegli saprast. Jūs saņemsiet no 5 līdz 100 gig diska vietas un neierobežotu joslas platumu ar visām to mitināšanas pakotnēm. Tajos ietilpst arī pretvīrusu un pretsurogātpastu pakalpojumi. Ja izvēlēsities kādu no divām augstākās klases dalīta hostinga pakotnēm, iegūsit arī vienkāršus rezerves pakalpojumus.

Pārejot uz viņu VPS opcijām, jūs varēsit izvēlēties pamata vai PRO VPS sadaļas. Viņi visi izmanto cietvielu diskus, kas ir lieliska iespēja, jo tas palīdz uzlabot hostinga stabilitāti, kā arī ātrumu. Viņiem ir daudz operētājsistēmas, glabāšanas un daudz ko citu. Varat arī izvēlēties savu vadības paneli, lai neatkarīgi no tā, vai jums patīk cPanel, Plesk vai DirectAdmin, jūs varat iegūt to, ko vēlaties. Tas viss rada ļoti labu pieredzi neatkarīgi no tā, kāda veida virtuālo privāto serveri jūs meklējat.

Atbalsts

Ātri & Noderīgs tehniskais atbalsts

Ja rodas kādas ar hostingu saistītas problēmas, diezgan ātri varat sazināties ar tehniskā atbalsta komandām. Viņi ir ļoti atsaucīgi un var palīdzēt jums bez nepatikšanām izdomāt, kas ir nepareizi. Ja rodas problēmas ar pašu serveri, viņi to uzreiz atrisinās. Ir arī daži jauki hostinga palīdzības faili un cita informācija, kas jums var atvieglot izpratni par viņu piedāvātajiem mitināšanas pakalpojumiem.

Cenu noteikšana

Pieejami hostinga risinājumi

Koplietošanas hostings sākas ar 2 eiro mēnesī un sasniedz 10, ņemot vērā nepieciešamo paketi. 2 eiro mēnesī ir paredzēti tikai e-pasta mitināšanai, tāpēc paturiet to prātā. Zemākā pilna hostinga pakete ir 3 eiro mēnesī, kas joprojām nav slikta cena. VPS risinājumi ir par ļoti konkurētspējīgām cenām, sākot no tikai 5 eiro mēnesī un sasniedzot 25 par pamata VPS iespējām. Ja jūs virzāties uz pro risinājumiem, jūs sākat no 59 gadu vecuma un dodaties uz 199 eiro mēnesī. Jūs tomēr saņemat daudz labākas servera specifikācijas, tāpēc daudzās situācijās tas, iespējams, ir tā vērts.

Lietotāju draudzīgs

Viss ir ērti lietojams

Pārlūkot šī uzņēmuma vietni ir ļoti viegli. Viņiem ir divas vietnes versijas, viena ir angļu valodā, tāpēc pārliecinieties, ka jūs to zināt, lai jūs netiktu iestrēdzis, izmantojot sliktu tulkojumu. Šīs mitināšanas lapas veidotāji ir paveikuši lielisku darbu, sagatavojot visu svarīgāko informāciju uzreiz un pēc tam sadalot tehniskāko informāciju interesentiem. Tas, ka varat izvēlēties no jebkura vadības paneļa un citiem pakalpojumiem, arī padara šo lielisko, lietotājam draudzīgo mitināšanas iespēju.

Kopsavilkums

Lielisks hostings gandrīz jebkura veida vietnēm

Neatkarīgi no tā, kāda veida vietni jūs vēlaties palaist, iespējams, ka šis uzņēmums var jums palīdzēt. Viņiem nav speciālu serveru, taču viņu augstākā līmeņa VPS jebkurā gadījumā pārspēs daudzus īpašus risinājumus. Šķiet, ka viņi patiešām smagi strādā, lai lietotājiem nodrošinātu labu vispārējo pieredzi, tāpēc, ja jūs meklējat jaunu mitināšanu, šim risinājumam noteikti vajadzētu būt jūsu īsajā sarakstā..

Plusi:

  • 99,99% Uptime garantija
  • Cietvielu vadītāji
  • Saprātīgas cenas

Mīnusi:

  • Nav īpašu serveru
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me