Triple C atsauksmes un ekspertu atzinums

Ekspertu pārskats

Hostinga uzņēmums Izraēlā kopš 1989. gada

Triple C ir ļoti labi izveidota hostinga kompānija, kas saviem klientiem sniedz arī dažādus citus pakalpojumus. Uzņēmums tika izveidots 1989. gadā, pirms internets patiešām bija kļuvis nozīmīgs. Papildus hostinga pakalpojumiem viņi piedāvā arī mākoņdatošanas iespējas, programmatūru kā pakalpojumu, IT kā pakalpojumu, pasta pakalpojumus, virtuālās mašīnas iespējas, IT konsultācijas, domēna vārda reģistrāciju, IP pakalpojumus un daudz ko citu.


Uzņēmums izmanto aparatūru un programmatūru no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem, tostarp VMWare, IBM, Oracle, SAP, Microsoft un daudziem citiem. Tas viss kopā palīdz viņiem visiem klientiem piedāvāt augstākās kvalitātes mitināšanas risinājumus. Triple C atrodas ārpus Izraēlas, un viņu vietne ir dzimtajā valodā, tāpēc tas noteikti ir kaut kas, par ko jūs vēlēsities zināt pirms izvēles. Protams, jūs varat diezgan viegli iztulkot viņu vietni, taču tas var nebūt problēmu vērts visiem.

Laiks & Uzticamība

Hostings ir spēcīgs & Stabils

Hostings šajā uzņēmumā būs diezgan stabils neatkarīgi no tā, kuru pakotni izmantojat. Koplietotajos pakalpojumos tiek izmantoti labi serveri un tehnoloģijas, kas palīdz nodrošināt, ka viss vienmēr ir aktuāls un stabils. Meklējot citas personas, kuras izmantojušas šo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, neatradu nevienu, kurš sūdzētos par dīkstāvi vai citām līdzīgām problēmām.

VPS un speciālajiem serveriem ir arī augstas kvalitātes aparatūra, un viņi izmanto VMWare priekšrocības, lai palīdzētu nodrošināt, ka viss darbosies tieši tā, kā vajadzētu. Neatkarīgi no tā, kādu hostinga veidu izvēlaties, tas jūsu vietnēm būs stabils un stabils.

Iespējas

Dalīts hostings & Dedicated Serveri

Apskatot hostinga iespējas šajā uzņēmumā, jūs redzēsit, ka tie ir vērsti uz dalīta mitināšanas un speciālu serveru nodrošināšanu. Apskatot dalīto hostingu, jūs varēsit izvēlēties no divām kategorijām, pamatojoties uz jūsu vēlmēm. Katrs no tiem ļauj jums izvēlēties no Windows vai Linux. Sākuma līmeņa opcijās jums ir ierobežots līdz 500 megiem diska vietas un 100 giga joslas platuma. Lai gan daudzos gadījumos ar to pietiek, tas joprojām ir daudz zemāks nekā šodien piedāvā vairums citu pakalpojumu sniedzēju.

Noklikšķinot uz sadaļas, kas paredzēta atvēlētajiem serveriem, jūs redzēsit, ka tie šajā sadaļā faktiski iekļauj virtuālos privātos serverus. Kaut arī tehniski VPS nav īpaši paredzēti serveri, būs vieglāk saprast, ja es tos sagrupēšu šim pārskatam. Šie serveri pakalpojumu VMWare izmanto pakalpojumu virtualizēšanai. VMWare ir vispazīstamākā iespēja, kas tur pastāv, un patiešām ir iestatījusi standartu, lai tas būtu labs. Tie arī ļauj jums izvēlēties no Windows vai Linux, pamatojoties uz jūsu vajadzībām.

Šķiet, ka kopumā viņiem ir jauks funkciju klāsts, no kuriem izvēlēties, lai gan tas noteikti nav visizcilākais tirgū šodien. Koplietojamo mitināšanas opcijas ir organizētas pietiekami labi, taču, nonākot speciālajās vai VPS opcijās, tas var mulsināt, ja neesat pieradis strādāt ar šāda veida lietām..

Atbalsts

Viegli sasniedzams tehniskais atbalsts

Ja jums rodas nepatikšanas ar šo uzņēmumu, jūs redzēsit, ka viņi diezgan ātri spēj novērst problēmas. Viņi ir ļoti atsaucīgi un ar viņiem ir viegli strādāt. Vietnē nav pārāk daudz pašpalīdzības dokumentu vai tamlīdzīgu dokumentu, tāpēc jūs varētu vēlēties veikt izpēti citās vietās.

Cenu noteikšana

Nedaudz par cenu

Visas cenas ir norādītas Izraēlas šekelā. Pārvērtot tos uz dolāru, jūs redzēsit, ka visiem iesaiņojumiem ir nedaudz augstākas cenas nekā tiem, ko jūs iegūsit ar citiem hostinga uzņēmumiem. Piemēram, viena dalīta mitināšanas iespēja ir USD 7,69 mēnesī, kamēr jūs saņemat tikai ļoti vienkāršu paketi. Ja jūs neesat apņēmies atrast hostinga uzņēmumu Izraēlā, tad, visticamāk, jūs atradīsit labāku cenu par iegūtajām iespējām.

Lietotāju draudzīgs

Nedaudz mulsinošs izkārtojums

Pārlūkojot viņu vietni, jūs atradīsit, ka tā var nedaudz mulsināt. Viņu izkārtojumam ne vienmēr ir jēga, it īpaši, ja skatāties sadaļu par atvēlētajiem serveriem. Ja jūs reģistrējaties mitināšanai šajā uzņēmumā, jūs atradīsit, ka viss ir ērti lietojams. Viņi izmanto vadības paneli Plesk, kas ir labs risinājums, kaut arī nav vispopulārākais. Viņiem ir arī labs tehniskais atbalsts, lai palīdzētu jums ar visu nepieciešamo.

Kopsavilkums

Labs hostings, ņemot vērā dažas problēmas

Šim hostinga uzņēmumam ir labas kvalitātes aparatūra un daudz jauku iespēju izvēlēties. Lietas var būt pārāk mulsinošas, ja neesat pieradis sadarboties ar hostinga uzņēmumiem, taču kopumā tie nav slikti. Ja vēlaties saņemt mitināšanas pakalpojumu sniedzēju Izraēlā, šī nav slikta iespēja, kas jāņem vērā:

Plusi:

  • Kvalitatīva aparatūra
  • Labs atbalsts
  • Stabila vide

Mīnusi:

  • Neskaidrs vietnes izkārtojums
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me