UKFast atsauksmes un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

UK balstīta mitināšana

Ukfast.co.uk ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas atrodas Mančesterā, Apvienotajā Karalistē. Viņu uzņēmums ir viens no vadošajiem pārvaldītajiem un izvietošanas pakalpojumu sniedzējiem Lielbritānijā, kas piedāvā īpašu serveru mitināšanu, mākoņu mitināšanu, kā arī kritiskus lietojumprogrammu mitināšanas risinājumus. Viņiem ir 96% klientu apmierinātības reitings, un tiem ir vairāk nekā 30 000 kvadrātpēdu uzņēmuma klases aprīkojums dalībnieku vietņu un serveru izvietošanai un pārvaldīšanai..


Laiks & Uzticamība

100% Uptime garantija!

Ukfast.co.uk piedāvā tikai labākos mitināšanas risinājumus un IT aprīkojumu. Viņu Apvienotajā Karalistē bāzētie datu centri izmanto augstākās klases uzņēmuma līmeņa infrastruktūru ar augstas veiktspējas dzesēšanu un enerģijas ražošanu. Tie nodrošina 100% uptime garantiju, un tiem ir kopā 30 000 kvadrātpēdu kontrolēta mitināšana labi drošā vidē. Pateicoties augstām veiktspējas sistēmām un pieredzējušam personālam, viņi piedāvā nepārspējamu klientu apmierinātības garantiju, kas padara tos īpaši uzticamus jebkurā situācijā, ar kuru jūs varat saskarties..

Iespējas

Vairākas mitināšanas iespējas

Ukfast.co.uk piedāvā vairākus mitināšanas pakalpojumus un pārvaldības risinājumus. Viņu populārākais plāns ir viņu mākoņu mitināšanas plāni. Viņu mākoņa mitināšanas portfelī varat izvēlēties no trim dažādiem plānu veidiem, piemēram, publisks, hibrīds un privāts. Katrs plāns ir piemērots dažāda lieluma uzņēmumiem un vietņu vajadzībām. Publiskā mākoņa mitināšana ir lieliski piemērota uzņēmumiem ar ierobežotiem IT resursiem un budžetu. Hyrbid ir lieliski piemērots uzņēmumiem, kuriem nepieciešama privātums un drošība, un Private ir lieliski piemērots uzņēmumiem, kuriem nepieciešams papildu drošības līmenis un veiktspējas kontrole.

Ukfast.co.uk mitināšanas plāni ir pilnībā mērogojami, un to diapazons ir daudz vietas, joslas platums, RAM un savienojamība. Vietas diapazons svārstās no 1CPU no 1 CPU, 1GB RAM un 20 GB Storage līdz 10 CPU, 32 GB RAM un 300 GB Storage 10 Gb / s Savienojumi katram Blade Server.

Ja jums ir nepieciešams veltīt servera plānus savam biznesam, Ukfast.co.uk piedāvā vairākas biznesa klases serveru paketes, no kurām izvēlēties. Viņu izdalītie serveri ir nākamās paaudzes Linux un Windows serveri, kas nodrošina augstas veiktspējas savienojamību un drošību ar Apvienotās Karalistes atbalstu. Viņu veltītie serveri ir lieliski piemēroti e-komercijas mitināšanai, e-pasta mitināšanai, datu bāzu mitināšanai un vēl daudz vairāk.

Viņu servera plāni ir sadalīti piecos plānos, lai panāktu labāku mērogojamību. Jūs varat izvēlēties no Solo, ISO, Rocket, MAX1 un MAX2. Vietas diapazons ir no 4 GB RAM – 64 GB RAM, 2×120 GB SSD HD – 4×120 GB SSD HD, un jūs varat izvēlēties Raid 1 vai Raid 10 (atkarībā no komplekta). Katrs atvēlētais servera plāns var būt Linux, Windows vai Magneto operētājsistēmās, un tam ir arī papildu funkcijas un papildu opcijas, kas palīdzēs labāk pārvaldīt jūsu tīklu.

Atbalsts

Viegli sasniedzams tehniskais atbalsts

Ir vairāki veidi, kā jūs varat sazināties ar Ukfast.co.uk tehniskā atbalsta locekli. Jūs varat sazināties ar viņiem, iesniedzot atbalsta biļeti no viņu kontaktinformācijas veidlapas vai pat nosūtīt viņiem e-pastu no e-pasta viņu vietnē. Ja jums nepieciešama tieša palīdzība, jūs varat arī sazināties ar bezmaksas operatoru. Tie ir pieejami visu diennakti, un vidējais reakcijas laiks ir 15 minūtes.

Cenu noteikšana

Par izdevīgām hostinga iespējām

Ukfast.co.uk piedāvā pieejamus hostinga plānus un konkurētspējīgas cenas. Cenu aprēķins, pamatojoties uz 730 stundām, vidējām stundām mēnesī, bez PVN. Maksājumi jāveic katru mēnesi no pirkuma dienas. ECloud plāni svārstās no £ 28,98 * – USD 932,30 * Lai iegūtu cenu, jums ir nepieciešams sazināties ar Lielbritānijas ātrās pārdošanas komandu pa tālruni vai kontaktinformācijas veidlapās, kuras nodrošina saites, apskatot produktus. Izmantojot kalkulatoru, varat iegūt priekšstatu par mākoņa mitināšanas izmaksām. Cenas ir balstītas uz Public Ecloud izcenojumiem.

Kopsavilkums

Augstas kvalitātes hostings

Ukfast.co.uk palīdz saviem biedriem augt, izmantojot uzticamu atbalstu, augstas kvalitātes pakalpojumus un pieejamus hostinga risinājumus. Viņiem ir uzticams un drošs tīkls, viņi saņem godalgotu atbalstu, nozares vadošo SLA, kā arī piedāvā partneru programmas, kā arī ir ļoti pieredzējuši mitināšanas pārstāvji, kas palīdzēs jums ar jūsu kontu. Ukfast piedāvā arī 100% darbspējas garantijas un 96% klientu apmierinātību. Ukfast.co.uk ir lielisks uzņēmumiem, kas atrodas Lielbritānijā, kā arī starptautiskiem klientiem, kuri veic uzņēmējdarbību tuvākajā apkārtnē. Ja jūs interesē uzzināt vairāk par Ukfast.co.uk, varat vienkārši izmēģināt bezmaksas izmēģinājumu un pats uzzināt, kāpēc Ukfast.co.uk ir vadošais Ukbased mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Plusi:

  • 100% Uptime garantija
  • Diennakts tehniskais atbalsts Lielbritānijā
  • Bezmaksas izmēģinājumi

Mīnusi:

  • Tikai Lielbritānijā
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me