Vidusposma pārskati un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Laba mitināšana ar daudzām iespējām

Midphase ir mitināšanas uzņēmums, kas darbojas Amerikas Savienotajās Valstīs Jūtā. Tas klientus apkalpo jau kopš 2003. gada, un viņi saka, ka viņiem šobrīd ir aptuveni 120 000 klientu, kas padara tos par vidēja lieluma mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Uzņēmums lielāko uzsvaru liek uz viņu kopīgajiem hostinga pakalpojumiem, taču viņi piedāvā arī speciālas servera iespējas.


Jūs nevarat saņemt VPS hostinga paketi šajā uzņēmumā, taču viņiem ir dažas mākoņa mitināšanas iespējas, kas atbilst vispārējām cilvēku vajadzībām, kuri meklē VPS. Turklāt VPS.net ir “māsas uzņēmums”, tāpēc, ja jūs patiešām vēlaties VPS, varat to iegūt no viņiem un baudīt lielākoties tās pašas funkcijas un priekšrocības, kuras varat iegūt šeit.

Midphase ir daļa no UK2 grupas, kas ir viena no lielākajām mitinošo vecāku kopmanām apkārt. Acīmredzot tas koncentrējas uz Apvienotās Karalistes tirgu, taču tie ir paplašinājušies arī visā pasaulē. Kopumā jūs iegūsit labus pakalpojumus no Midphase, un tie, šķiet, ir stabils uzņēmums, tāpēc jums nevajadzēs tikt galā ar lielām izmaiņām.

Laiks & Uzticamība

Ļoti uzticami hostinga pakalpojumi

Jūs saņemsit 99.9% garantiju par visām viņu paketēm, un, ja uzticamība nokrītas zem šī punkta, jūs saņemsiet kredītu nākamajā rēķinā. Šī ir ļoti standarta garantija, kuru atradīsit kopā ar daudziem citiem hostinga uzņēmumiem.

Viņu koplietotie mitināšanas serveri atrodas Tier-3 datu centrā, kuram ir rezerves jauda un tehniskie darbinieki uz vietas, lai novērstu problēmas, tiklīdz tās rodas. Viņiem pat ir proaktīva uzraudzības programmatūra, lai viņi, iespējams, spētu atklāt dažas problēmas, pirms tās kļūst par pakalpojumu ietekmējošām.

Datu centrs atrodas Lindonā, Jūtā, un tas ir labi pazīstams ar to, ka gandrīz nav smagu laika apstākļu vai citu katastrofu, kas varētu izraisīt plašu pārtraukumu. Ja izvēlaties īpašu serveri, jums būs iespēja to izvietot vienā no vairākiem datu centriem, kas atrodas vai nu ASV vai Lielbritānijā, kas ir patīkami.

Iespējas

Pieejami tipiski hostinga plāni

Reģistrējoties jums būs daudz iespēju izvēlēties. Viņu koplietotajos hostinga plānos tiek piedāvātas visas parasti iekļautās funkcijas, un to būs vairāk nekā pietiekami daudzu cilvēku vajadzībām. Tie ļauj jums izvēlēties vai nu Windows, vai Linux platformas, kas ir patīkami. Kopīgajos plānos ir daži ierobežojumi attiecībā uz projektiem, piemēram, vietņu skaitu un MySQL datu bāzēm, kas ir žēl. Augstāka līmeņa kopīgajos plānos tomēr bez īpaša maksas ir iekļauta īpaša IP adrese un SSL sertifikāts

Varat pāriet uz viņu mākoņa mitināšanas pakalpojumiem, kas ir labs aizvietotāju trūkstošo VPS plānu aizvietotājs. Šajās opcijās ir daudz diska vietas un joslas platuma, kas paredzēts gandrīz jebkura veida vietnei.

Visbeidzot, jūs varat pāriet uz viņu speciālajiem serveriem, no kuriem viņiem ir četras iespējas. Viņu pieejamie serveri ir pārsteidzoši labi, īpaši uzņēmumam, kas nekoncentrējas tikai uz šo produktu. Tie ir arī diezgan dažādi, sākot no diezgan sākuma līmeņa līdz pat augstākās klases iespējām.

Atbalsts

Lielisks atbalsts visos pakotņu līmeņos

Midphase sniedz lielisku atbalstu visiem viņu cusotmers neatkarīgi no viņu izvēlētā komplekta. Ja jums nepieciešama tehniskā palīdzība, ir 24 stundas diennaktī bezmaksas tālrunis un tiešraides tērzēšanas iespēja, ko izmantot. Ir arī biļešu pārdošanas un e-pasta atbalsta iespēja tiem, kas dod priekšroku šim maršrutam.

Sociālo mediju konti tiek rūpīgi uzraudzīti, tāpēc, ja jums kādreiz ir vajadzīga palīdzība ar kaut ko, tas ir pieejams arī.

Tie nodrošina labu zināšanu bāzi un citas pašpalīdzības iespējas, kas ir lieliski piemērotas tiem, kuri vēlas iemācīties darīt lietas paši. Tie, kas izvēlas īpašu serveri, iegūs daudz informācijas par saviem serveriem, ieskaitot to, kāda veida aparatūras nomaiņas iespējas pastāv.

Cenu noteikšana

Pieejamas daudzas lieliskas cenu iespējas

Cenas vidējā posmā ir diezgan tipiskas lielākajā daļā līmeņu, lai gan tām ir daži patiešām lieliski piedāvājumi. Piemēram, ja jūs meklējat tikai bāzes komplektu vienai mazai vietnei, viņu sākuma līmeņa opcija ir lētāka nekā jūs, visticamāk, atradīsit lielākajā daļā citu uzņēmumu. Viņiem ir arī jauka mākoņu mitināšanas pakete, kuras cena ir tikai 20 USD.

Īpašajām hostinga pakotnēm cena galvenokārt ir tur, kur jūs to sagaidāt, taču tas joprojām ir labs darījums tiem, kuri meklē pievienoto jaudu. Kopumā cenu noteikšana ir taisnīga un dažos gadījumos to pat uzskata par lētu.

Kopsavilkums

Ļoti jauks hostings ar dažām problēmām

Kopumā šī ir ļoti laba hostinga kompānija, kas nodrošina gandrīz visu, kas jums nepieciešams neatkarīgi no tā, kāda veida vietni jūs mitināt. Tas ir labi izveidots un tam ir labs atbalsts pat tad, ja jums rodas problēmas. Ja jūs meklējat ASV mitināšanas uzņēmumu, jo īpaši dalītu mitināšanu, šī ir lieliska iespēja, kas jāņem vērā.

Plusi:

  • Jaukas cenas par dalītu mitināšanu
  • Daudz pakešu iespēju
  • Datu centrs atrodas drošā vietā
  • Garantija par 99,9%

Mīnusi:

  • Nav VPS mitināšanas iespēju
  • Nav privātīpašums
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me