Vietnes zemes pārskati un ekspertu viedoklis

Vietnes zemes pārskats: Izcila reputācija. BET vai tas ir pelnīts?

SiteGround ir viens no lielākajiem spēlētājiem tīmekļa mitināšanas nozarē pēc piecu gadu darbības un reputācijas kā vienas no visuzticamākajām un iespējām bagātākajām WordPress mitināšanas platformām. Veicot testus, mēs atklājām, ka uzņēmums piedāvā intriģējošu pieejamu plānu un neierobežota joslas platuma kombināciju, kā arī lielisku instrumentu komplektu un utilītas, kas atvieglo vienas vai vairāku vietņu iestatīšanu un uzturēšanu vienā plānā. Vietnes vietne ir arī ļoti pārbaudīta mūsu izmēģinājumos par ielādes laiku un uptimes, kas ir svarīgi uzticamam mitināšanas pakalpojumam.


Mēs pārbaudām SiteGround rīkus, veicot smagas pārbaudes, lai noteiktu, vai vietne atbild par saviem rēķiniem. Izlasiet mūsu analīzi un pēc tam mūsu vietnes SiteGround pārskatus, lai uzzinātu, cik labi tā iztur konkurenci:

Plusi un mīnusi

 • Sākt darbu ar jaunu mitināšanas gadījumu ir viegli, pateicoties vietnes SiteGround ātrajai un intuitīvajai iestatīšanai, ļaujot ātrāk izveidot savu vietni.
 • Pārliecinieties par savas WordPress vietnes pārvaldību, izmantojot dažādus noderīgus rīkus vietnes integrēšanai un administrēšanai.
 • Saņemiet atbildes un nepieciešamo palīdzību, izmantojot diennakts atbalstu, izmantojot tērzēšanu, tālruni vai e-pastu
 • Vietnes vietne nodrošina jūsu vietnes pastāvīgu uzturēšanu tiešsaistē ar vidējo darbības laiku un uzticamu veiktspēju.
 • Pārliecinieties, ka jums ir viss nepieciešamais, izmantojot vietnes SiteGround dāsnos lietošanas ierobežojumus un neizmēģinātu datu pārsūtīšanu visiem plāniem.
 • Ātri ielādes laiki nozīmē, ka jūsu vietne ir ātrāk lietotāju ekrānos, bet meklētājprogrammās – augstāka.
 • Piešķiriet lietotājiem pārliecību par jūsu vietnēm, izmantojot bezmaksas iekļautos SSL sertifikātus ar jebkuru jūsu izvēlētu plānu
 • Kad esat iestatījis, tas var nedaudz iebiedēt, lai izpētītu visas vietnes SiteGround piedāvātās iespējas.
 • Uzņēmuma cenu veidošanas modeļi ir vidējie nozares rādītāji.
 • Atmiņas ietilpība mazākā plānā var kļūt nedaudz ierobežota, un tā ir nepieciešama jaunināšana, kad jūsu vietnei ir nepieciešama mērogošana
 • Pierakstīšanās ir daudz par zemu cenu, taču pēc sākotnējā abonementa termiņa beigām atjaunošana var kļūt dārgāka.

Cenu noteikšanas un apmaksas metodes

Pirms konta izveidošanas varat izvēlēties vienu no trim vietnes SiteGround plāniem, kas papildus standarta mitināšanas pakalpojumam piedāvā dažādas funkcijas. Uzņēmuma vispieejamākais plāns StartUp sākas ar 3,95 ASV dolāriem mēnesī un nodrošina mitināšanu vienai vietnei kopā ar 10 GB tīmekļa vietas un uzņēmuma “būtiskajām” WordPress funkcijām, kas ietver bezmaksas WordPress pārsūtīšanu, ikdienas dublējumus un neierobežotu trafiku..
Jūs varat arī izvēlēties no GrowBig plāna, sākot no USD 5,95 mēnesī, kurā ir 20 GB tīmekļa vietas un kas papildina tādus premium WordPress rīkus kā SuperCacher, prioritāro atbalstu un bezmaksas dublējuma atjaunošanu. Dārgākais plāns GoGeek mēnesī maksā 11,95 USD, un tajā ir 30 GB tīmekļa vietas, kā arī visas svarīgākās un augstākās kvalitātes WordPress funkcijas, papildus 1 klikšķa iestudēšanai, iepriekš instalētam Git un PCI saderīgam serverim. Pat ar cenu noteikšanu par pieņemamu cenu mēs noskaidrojām, ka SiteGround ietilpst nozares cenu diapazona augstākā līmeņa virzienā.
Neatkarīgi no tā, mēs atradām, ka vietne piešķir jums lielu vērtību un funkcijas ar jebkuru plānu. Vēl svarīgāk ir tas, ka pēc tam, kad esat izvēlējies abonementu un izveidojis kontu, jūs varat sākt veidot savu vietni gandrīz uzreiz. Jūs varat izveidot lapas, ziņas un citus vienumus tieši tāpat, kā jūs tieši izveidotu WordPress.

Vietnes koplietošanas hostinga cenas:

Sitreground dalīta hostinga cenas:

Vietnes WordPress hostinga cenas:

Sitreground WordPress hostinga cenas:

Vietnes zemes Woocomerce mitināšanas cenas:

Sitreground Woocommerce hostinga cenas:

Vietnes zemes mākonis mitināšanas cenas:

Sitreground mākoņa hostinga cenas:

Lietošanas ērtums

SiteGround ir labs gan iesācējiem, gan ekspertiem, lai gan mēs atklājām, ka pieredze nedaudz mainās atkarībā no jūsu prasmju līmeņa. Pakalpojumā ietilpst bezmaksas vietņu veidotājs (ar Weebly atļauju), un jūs varat ātri integrēt CMS un pat izmantot SiteGround automātisko WordPress pārsūtīšanu, ja vienkārši migrējat savu esošo vietni. Turklāt ar vienu klikšķi varat pievienot daudzas citas platformas funkcijas, tostarp SSL sertifikātus, vietņu izvietošanu un sava Git krātuves un savienojuma izveidi..
Pēc mūsu pieredzes mums nepieciešami pakalpojumi, kas piedāvā sarežģītāku un dziļāku funkcionalitāti, un mēs bijām pārsteigti redzēt vietni SiteGround. Jūs varat izvēlēties, kuru PHP versiju palaist, viegli izveidot staging serverus un ar to savienot vairākas SQL datu bāzes valodas. Mēs atklājam, ka šīs uzlabotās funkcijas, kas nav nepieciešamas, dažiem iesācējiem var likt kaut ko sabojāt, pat nenojaušot. Pat ja jūs joprojām varat gūt maksimālu labumu no vietnes SiteGround kā iesācējs.

Ielādes laiki un uzticamība

Mūsu testi atklāja, ka SiteGround darbojas diezgan droši un ar pastāvīgu darbības laiku. Vienmēr ir vēlams 100% darbspējas laiks, taču reālistiski lielākajai daļai pakalpojumu būs vismaz dažas minūtes dīkstāves atjauninājumiem vai uzturēšanai. Mūsu testi par vairāku mēnešu darbības laiku un vidējā tīmekļa vietnes izsekošanas mitināšanas pakalpojumā ir bezsaistē. Vietne SiteGround mūsu pārbaudes laikā darbojās apbrīnojami, saglabājot uptime virs 99,99%, vienlaikus piedzīvojot minimālas pakalpojumu pārtraukšanas. Papildus šai uzticamībai, kas pārsniedz vidējo (nozares vidējais rādītājs ir nedaudz zemāks par 99.94%), arī uzņēmuma ielādes laiki ir iespaidīgi, pateicoties savam SuperCacher rīkam, kas darbojas nedaudz ātrāk nekā vidēji nozarē. Mēs pārbaudām tīmekļa vietnes, izmantojot vairāku mēnešu periodu, lai noskaidrotu, cik ātri tiek ielādētas tīmekļa lapas. Mēs bijām pārsteigti redzēt, ka ielādes laiki bija tikpat ātri kā 680 ms, un vidēji bija ļoti atsaucīgi.

Iespējas

Pateicoties daudzajām funkcijām un papildinājumiem, ko iegūstat ar visiem trim plāniem, jūs patiešām iegūstat vērtību par vietnes SiteGround abonementu. Pateicoties Weebly, varat izveidot visu vietni vai ērti importēt esošo vietni, izmantojot automatizētās WordPress vietnes. Ja vēlaties izveidot uzņēmuma vietni, varat arī izmantot integrētu CMS, neierobežotus komandas e-pasta kontus un pilnībā darboties spējīgu MySQL datu bāzi..
Ja jums nepieciešama sarežģītāka kontrole, varat izvēlēties no vairākām PHP versijām, FTP kontiem un izveidot Git krātuvi un pat izveidot pieturvietu serveri vietnēm ar vienu klikšķi. Vissvarīgākais – varat būt drošs, ka jūsu vietne ir droša no katastrofām ar bezmaksas automātiskām ikdienas rezerves kopijām (līdz 30 kopijām). Ja vēlaties būt drošāks, ar GoGeek plānu varat pievienot arī bezmaksas dublējuma atjaunošanu un rezerves kopijas pēc pieprasījuma. Papildus tam, mēs priecājāmies redzēt, ka SiteGround ietver standarta aizsardzības pasākumus, piemēram, surogātpasta filtrus, aparatūras un programmatūras dublējumus, un pat automātisku ielāpi, lai palīdzētu izvairīties no drošības ievainojamībām..

Klientu atbalsts

Vēl viena liela priekšrocība SiteGround labā ir tā atbalsta personāla pieejamība un efektivitāte. Uzņēmuma atbalsta komandas ir pieejamas visu diennakti, 365 dienas gadā, visām iespējamām problēmām. Jūs varat sazināties ar viņiem pa tālruni, tiešajā tērzēšanā un pa e-pasta biļetēm, kas pieejamas tieši uzņēmuma vietnē. Jūs varat arī izvēlēties no atbalsta angļu, spāņu un itāļu valodā. Ja esat reģistrējies uzņēmuma GrowBig vai GoGeek plāniem, jums ir arī piekļuve prioritārajiem pakalpojumiem. Kopumā mēs atklājām, ka SiteGround atbalsta komandas bija ātras, efektīvas un ar nelielām grūtībām spēja atrisināt lielāko daļu aktuālo problēmu..

Vietnes zemes lietotāju atsauksmes

Mūsu pārskati ir vērsti uz to, lai sniegtu jums pēc iespējas plašāku pārskatu par uzņēmuma pakalpojumiem. Lai uzzinātu, ko citi klienti saka par platformu, izlasiet dažas no mūsu vietņu vietnesGround lietotāju labākajām atsauksmēm.

Secinājums

Kopumā mūsu SiteGround ekspertu pārskatā tika atklāts, ka uzņēmuma pakalpojumi ir ideāli piemēroti plašam lietotāju lokam. Ja esat iesācējs, kurš vēlas izveidot savu pirmo vietni, integrētais vietņu veidotājs un CMS rīks var palīdzēt jums ātri nokļūt. Pat ja tā, iespējams, labāk izvairīties no tādām modernām funkcijām kā MySQL datu bāzes un PHP versijas, kas varētu ietekmēt jūsu vietnes veiktspēju.
No otras puses, spēja pielāgot jūsu fonu tā, lai tas vislabāk atbilstu jūsu vietnes vajadzībām, ir pievilcīgs pieredzējušiem lietotājiem. Komandas, kurām ir vairāki izstrādātāji un lielas konstrukcijas, var viegli organizēt savus datus par Git, lai labāk kontrolētu versiju un pārvaldītu aktīvus. Vēl svarīgāk ir tas, ka jūs viegli un droši varat pārbaudīt jaunas funkcijas ar pieturvietņu serveriem.
Tomēr gan iesācējiem, gan ekspertiem, ņemot vērā automatizētās dublējumus, SSL sertifikātus un vairākas citas lieliskas iespējas, vietnes SiteGround padara to par labāko izvēli. Kaut arī cena ir par visaugstāko spektra daļu, SiteGround joprojām ir viens no labākajiem variantiem, pateicoties tā plašajām funkcijām un uzticamajai mitināšanas veiktspējai..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me