Vietnes5 atsauksmes un ekspertu viedoklis

Pārskats

Vietne5.com – nevar pārspēt pakalpojumus un atrašanās vietas iespējas

Vietne5.com ir viens no visizveidotākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem tirgū. Viņi gadiem ilgi piedāvā saviem klientiem augstas kvalitātes tīmekļa mitināšanu, tomēr joprojām ir viens no modernākajiem pieejamajiem pakalpojumiem. Kad jūs reģistrējaties jaunā vietnē Site5, viņi visas jūsu vietnes pārvietos no visiem citiem mitināšanas risinājumiem bez maksas. Šī ir lieliska īpašība, jo tīmekļa mitināšanas pārsūtīšana var būt sarežģīta, it īpaši, ja jūs to iepriekš neesat izdarījis. Viena no šīs hostinga kompānijas labākajām īpašībām ir tā, ka viņiem ir serveri datu centros visā pasaulē. Tas nozīmē, ka varat savu vietni mitināt vietā, kas atrodas netālu no jūsu apmeklētāju atrašanās vietas. Izmantojot šo opciju, apmeklētāji, iespējams, pamanīs, ka jūsu vietne tiek ielādēta ātrāk un ir daudz atsaucīgāka. Viņi arī ir pielāgojuši savu vadības paneli (joprojām izmanto nozares standartu cPanel), lai jaunākiem lietotājiem tas būtu vieglāk. Ja esat jau pieradis pie tradicionālās cPanel iestatīšanas, šo jauno sistēmu nemaz nav grūti iemācīties, un lielākajā daļā gadījumu jūs, iespējams, izbaudīsit pievienoto lietojamību.


Laiks & Uzticamība

99,9% darbspējas laiks ar naudas atdošanas garantiju

Tāpat kā vairums tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, arī vietne5 piedāvā pilnīgu 99,9% garantiju. Tomēr viņi arī garantē, ka gadījumā, ja jūsu vietne samazināsies, viņi jums atlīdzinās naudu. Tas ir jauks, mazs mīlulis, lai gan vairumā gadījumu tas nav kaut kas, ko jūs kādreiz izmantosit (šī ir laba lieta). Gadījumā, ja rodas grūtības, vietnei5 ir pieejams 24/7/365 tiešsaistes tērzēšana un tehniskais atbalsts pa e-pastu. Viņi arī piedāvā atbalstu pa tālruni parastajā darba laikā. Šī uzņēmuma lietotāji ir saņēmuši ļoti maz sūdzību par uzticamību, un, ņemot vērā faktu, ka viņiem ir tik daudz dažādu datu centru, ir skaidrs, ka viņi spēj nodrošināt izcilu uzticamību.

Iespējas & Pakalpojumi

Gandrīz bezgalīgs pieejamo augstas kvalitātes pakalpojumu saraksts

Esiet piesardzīgs, kad sākat pārlūkot viņu pieejamo pakalpojumu sarakstu, šķiet, ka tas turpinās uz visiem laikiem. Dažas no svarīgākajām iespējām ietver neierobežotu diska vietu un joslas platumu uz visiem to paketēm (pat sākuma līmeņa paketēm). Visās viņu paketēs ir arī bezmaksas dublējumi, 99,9% izmantojamības garantija, vienkāršs vietņu veidotājs un daudz kas cits. Jums var būt tikai viena vietne, kas mitināta zemākā līmeņa paketē, taču, pārejot no tās augstāk, viņi piedāvā neierobežotu domēnu un vietņu mitināšanu. Ja neesat 100% apmierināts ar pakalpojumiem, ko saņemat no vietnes5, viņi piedāvā pilnu 45 dienu naudas atdošanas garantiju, kas jums dos daudz laika, lai patiesi novērtētu viņu pakalpojumus pareizi.

Cenu noteikšana

Taisnīga cenu noteikšana visiem pakalpojumu līmeņiem

Vietne5 piedāvā plašu daudzveidīgu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu klāstu, no kuriem izvēlēties. Viņu sākuma līmeņa pakete sākas ar 4,95 USD mēnesī, kas šajās dienās ir aptuveni vidējā. Cenas palielinās, ņemot vērā nepieciešamo pakalpojumu veidu. Papildus populārajiem koplietošanas hostinga pakalpojumiem viņi piedāvā arī pārvaldītus un nepārvaldītus virtuālos serverus, kuru cena ir diezgan laba. Piemēram, ja esat tīmekļa eksperts un apmeklējat nepārvaldītu VPS, jūs varat iegūt divkodolu, 1 atmiņas kartes iestatīšanu, tikai mēnesī 25 USD. Saskaņā ar pārvaldīto opciju tā pati iestatīšana ir USD 50. Ir svarīgi ņemt vērā, ka to cenas mainās atkarībā no tā, kur jūs izvēlaties mitināt vietni. Piemēram, pamata pakete Dalasā Teksasā sākas ar tikai 4,95 USD mēnesī. Tā pati pakete ir USD 5,95 Sanfrancisko un 9,95 USD Joao Pesoa, Brazīlijā. Pārliecinieties, ka jūs cieši aplūkojat savu vietnes mitināšanas vietu. Bieži vien ir vērts papildu naudu, lai iegūtu vēlamo atrašanās vietu, taču dažos gadījumos labāk ir doties tikai ar zemāku cenu.

Kopsavilkums

[email protected]

Šī ir acīmredzama izvēle ikvienam, kurš ir izvēlīgs par viņu vietņu mitināšanu. Viņiem ir gandrīz divi desmiti dažādu datu centru, no kuriem izvēlēties, kas sniedz jums vairāk iespēju nekā gandrīz jebkurš cits šodien pieejamais hostinga uzņēmums. Viņiem ir arī sena vēsture, kas nodrošina lielisku klientu apkalpošanu un lielisku atbalstu.

Plusi

  • Bezmaksas vietņu migrācija no veciem mitināšanas uzņēmumiem
  • Gandrīz divi desmiti datu centru, no kuriem izvēlēties, un tie atrodas visā pasaulē
  • Neierobežots joslas platums un diska vieta

Mīnusi

  • Tikai vienā vietnē viņu “hostBasic” plānā
  • Daži klienti ir sūdzējušies, ka viņu sākuma līmeņa mitināšana ir nedaudz lēna
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me