VPSCheap.NET atsauksmes un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Koncentrējies uz VPS hostingu kopš 2010. gada

VPS cheap ir mitināšanas uzņēmums, kas lielu uzmanību pievērš virtuālajiem privātajiem serveriem (VPS). Tie tika dibināti 2010. gadā, un tie arvien aug un paplašinās. Viņi darbojas ārpus datu centra Čikāgā, taču nākotnē plāno atvērt savu datu centru. Turklāt viņi nākotnē plāno piedāvāt savus pakalpojumus klientiem ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, kad viņi varēs vai nu būvēt, vai iznomāt telpas citu valstu datu centros..


Kā norāda nosaukums, viņi piedāvā tikai VPS mitināšanas risinājumus. Tomēr, neskatoties uz to, viņu cenas ir pietiekami zemas, lai lielākā daļa cilvēku, kuriem vienkārši nepieciešams standarta hostings, varētu atļauties to izmantot. Viņi acīmredzami cenšas panākt, lai cilvēki pāriet no dalīta mitināšanas risinājumiem uz VPS opcijām, kurām ir dažas būtiskas priekšrocības. Uzņēmums smagi strādā, lai viņu sistēmas tiktu atjauninātas ar jaunākajiem nozares standartiem, un lietotāju kopējais viedoklis ir, ka viņi dara ļoti labu darbu.

Laiks & Uzticamība

Lieliska Uptime vēsture

Viens no virtuālā privātā servera izmantošanas lielajiem ieguvumiem ir tas, ka ir mazāk kļūmju punktu, kas palīdz uzlabot hostinga stabilitāti. Datu centrs, kurā atrodas šī uzņēmuma serveri, ir vismodernākais, tāpēc varat būt pārliecināti, ka ar pašu objektu nenotiks nekāda veida pārtraukumi. Šī uzņēmuma vēsturiskā uzticamība ir izcila, un lietotāji lielākoties ir apmierināti ar VPS Cheap piedāvāto darbības laiku un uzticamību.

Iespējas

Pieejamas dažādas iespējas

Jums būs piekļuve visām standarta funkcijām, kuras hostinga uzņēmumi piedāvā VPS līmenī, un pat dažām ekstras. Visi plāni ir veidoti, izmantojot uzņēmuma līmeņa aparatūru, izmantojot Xeon procesorus un speciālu EEK operatīvo atmiņu. Viņi arī konfigurē cietos diskus, izmantojot RAID, lai pat tad, ja viens disks nomirst, tas neizraisītu pārtraukumu vai datu zudumu. Šis aparatūras tips arī ļauj klientiem pievienot un noņemt aparatūras funkcijas, jo viņiem tās ir vajadzīgas, kas ir diezgan izdevīgi.

VPS Cheap klientiem ir pilna saknes pieeja, lai jūs bez problēmām varētu instalēt jaunas programmas, veikt izmaiņas iestatījumos, atsāknēt serveri un vēl daudz vairāk. Tas nozīmē, ka VPS ir daudz vairāk, piemēram, ar pilnu veltītu serveri, nekā tas ir citādi iespējams. Varat arī izvēlēties operētājsistēmas Windows vai dažādas Linux garšas, lai jūs iegūtu tieši to, ko vēlaties. Tiem, kam tas būs nepieciešams, pēc vēlēšanās varēs būt IPv6 adrese. Daudzas no šīm funkcijām automātiski tiek reģistrētas, un citas ir īpaši jāpieprasa.

Atbalsts

Atsaucīgs un noderīgs tehniskais atbalsts

Ja rodas kādas tehniskas problēmas saistībā ar mitināšanu, varat sazināties ar viņu tehniskā atbalsta komandu un nekavējoties saņemt atbildi. Tie ir ļoti noderīgi, ja rodas jautājumi, un ar prieku sadarbojas ar jums, lai atrastu pareizo risinājumu. Viņiem ir arī jauks mācību materiālu un atbalsta dokumentācijas komplekts, kas var palīdzēt daudz ko padarīt patstāvīgi, ja vēlaties šo iespēju.

Cenu noteikšana

Saprātīgas cenas par kvalitatīvu mitināšanu

Cenas ir diezgan saprātīgas, pamatojoties uz to, ko jūs saņemat. Sākuma līmeņa pakete ir tikai 28 ASV dolāri gadā, un tajā ir iekļauta 256 MB atmiņa, 10 SSD diska vietas, neierobežots joslas platums un daudz kas cits. Tā ir zemāka cena nekā jūs maksāsit par hostinga kontu daudzos mitināšanas pakalpojumu sniedzējos, un jūs iegūsit visas VPS priekšrocības. Cenas palielinās no turienes līdz visaugstākajam variantam, kas mēnesī ir USD 27,99. Tas ietver 4 GIG atmiņu, 150 GIG SSD disku, 4 kodolu procesoru un 5 IP adreses.

Tiem, kuriem nav nepieciešams stabils disku risinājums, ir pieejami dažādi budžeta serveri. Šīm paketēm ir līdzīgas specifikācijas kā SSD opcijām, taču par zemāku cenu. Jūs joprojām iegūsit VPS konfigurāciju un opcijas, kas padara tās par lielisku iespēju tiem, kuriem vietņu pārvaldīšanai nav nepieciešama vismodernākā aparatūra..

Lietotāju draudzīgs

Viegli saprotama vietne & Saskarnes

VPS Cheap ir izveidojis viņu vietni un lietotāja saskarnes, lai ar tām būtu tikpat viegli strādāt, neatkarīgi no tā, cik liela pieredze jums ir ar tīmekļa mitināšanu. Viņi arī ļoti skaidri izskaidro visas dažādās funkcijas un iespējas klientiem, lai cilvēki zinātu, ko viņi iegūst katrā no dažādajiem hostinga līmeņiem. Tas lietotājiem palīdz daudz vieglāk noteikt nepieciešamo.

Kopsavilkums

Lieliski piemērota ieejas līmeņa VPS mitināšanai

Ikviens, kam nepieciešami sākuma līmeņa VPS mitināšanas risinājumi, vēlēsies apsvērt šo iespēju, ja viņi atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Uzņēmumam ir plašs dažādu iespēju klāsts, no kuriem izvēlēties, kas var palīdzēt lietotājiem nodrošināt nepieciešamo jaudu par godīgu cenu. Lai gan viņiem nav augstākā līmeņa risinājumu, lielākajai daļai cilvēku tas tik un tā nebūs vajadzīgs, tāpēc tam nevajadzētu būt daudz preventīvam.

Plusi:

  • Hostinga funkcijas ir viegli saprotamas
  • Liela cena sākuma līmeņa mitināšanai
  • Uzticama mitināšana

Mīnusi:

  • Nav koplietojamo hostinga pakešu
  • Nav īpašu serveru
  • Nav top VPS risinājumu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me