Web24 pārskati un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

J2 Austrālijas mitināšanas spārns

Web24.com.au ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas atrodas Austrālijā un nodrošina visaptverošus mākoņa mitināšanas risinājumus. Web24 ir apņēmies sniegt augstas kvalitātes hostinga pakalpojumus un domēnu pārvaldību. Viņu mātes uzņēmums J2 Australia ir palīdzējis viņiem paplašināt un atvērt vairākus datu centrus.


Laiks & Uzticamība

99,9% Uptime garantija

Vietnei Web24.com.au ir ļoti uzticama infrastruktūra. Viņiem ir pašdziedinošs tīkls, kas nodrošina jūsu vietnes pastāvīgu uzraudzību un drošību. Līdztekus ļoti uzticamam tīklam, Web24 piedāvā 99,9% pakalpojumu līmeņa līgumu, kas nozīmē, ka tie garantē ļoti stingru darbības laiku. Viņu 24 stundu atbalsta sistēma palīdz pārraudzīt jūsu datus, nodrošina ikdienas dublējumus, un tā ir izstrādāta, lai noņemtu atsevišķus kļūmju punktus, atstājot nelielu risku lietotājiem bez jebkāda riska..

Iespējas

Daudz dažādu hostinga iespēju

Web24.com.au piedāvā vairākus mitināšanas risinājumus jebkura lieluma biznesam. Jūs varat izvēlēties mitināt Linux un Windows platformās. Jūs varat izvēlēties starp tālākpārdevēju un tīmekļa mitināšanas plāniem. Visi plāni ir balstīti uz mākoni, un tiem ir vairākas funkcijas un papildu iespējas. Viņiem ir četri tīmekļa mitināšanas plāni no Starter, Sudraba, Zelta un Platinum, Diska vietas diapazons ir no 10 GB līdz 60 GB, Mēneša joslas platums svārstās no 50 GB līdz 500 GB. E-pasta konti ir neierobežoti. Visi plāni nāk ar viena klikšķa lietojumprogrammām, ieskaitot WordPress, Drupal, Joomla un daudz ko citu.

Ja jums ir nepieciešami VPS plāni, vietne Web24.com.au jūs to aptvēra. Viņiem ir trīs dažādas paketes, no kurām izvēlēties, ar savu plānu skaitu. Jūs varat izvēlēties no viņu jaudas VPS plāniem, pārvaldītajiem VPS plāniem un misijas kritiskajiem plāniem. Visi šie plāni ir konfigurējami, un tie ir balstīti uz jūsu pieredzes līmeni un vietņu skaitu, trafiku utt. Visu plānu kodols ir no 1 līdz 8 ar operatīvo atmiņu no 1 GB līdz 12 GB +. SSD atmiņas ietilpība ir no 20 līdz 150 GB. Web24 piedāvā virkni programmatūras izvietošanas operētājsistēmās Linux un Windows ar paneli Cpanel un Odin Plesk. Plānos ir arī pakalpojumu uzraudzība, aparatūras ugunsmūris un paplašināts atbalsts.

Hostinga uzņēmumi nav īsti hostinga uzņēmumi, ja vien tiem nav speciāla servera opciju. Izmantojot Web24, visi specializēto serveru plāni ir pilnībā mērogojami, un tos piedāvā programmatūras izvēles un Intel Server Technology izvēles iespējas. Jums ir iespēja izvēlēties starp 9 dažādiem plāniem. Visi veltīto serveru plāni atšķiras atmiņā un krātuvē. Atmiņa svārstās no 8GB-2TB.

Atbalsts

Viegli sasniedzams tehniskais atbalsts

Web24.com.au var sasniegt vairākos veidos. Ja jums ir nepieciešams tehniskais atbalsts, jūs varat sazināties ar tiešo operatoru, izmantojot bezmaksas pakalpojumu no viņu atbalsta lapas. Viņiem ir vairākas iespējas, no kurām izvēlēties. Jūs varat iesniegt atbalsta biļeti, nosūtīt e-pastu pārstāvim un pat izmantot viņu pašpalīdzības sadaļu, kas ir pilna ar noderīgiem resursiem un pamācībām, lai palīdzētu novērst visas problēmas, ar kurām jūs varat saskarties..

Cenu noteikšana

Pieejami hostinga plāni

Web24.com.au piedāvā pieejamus hostinga plānus, sākot no USD 5,82 mēnesī. Plāni svārstās no USD 5,82 līdz USD 25,07 mēnesī. Visiem hostinga plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija un nav noteikta maksa. Visiem plāniem ir jauninājumi, sākot no USD 1,00. Jūs varat jaunināt jebkurā laikā. Nav slēptu maksu, un plāniem ir elastīgs līgums atkarībā no jūsu izvēlētajiem mitināšanas produktiem.

Viņu VPS hostinga plāni ir par ļoti konkurētspējīgām cenām. Tādas pašas garantijas ir noteiktas viņu VPS plāniem. Vietnei Web24.com.au viņiem nav slēptu maksu un ir noteiktas maksas. Cenas sākas no 8,33 USD. Plāni svārstās no USD 8,33 līdz USD 167,37 mēnesī.

Viņu Dedicated Server plāni ir par diezgan cenu, salīdzinot ar citiem galvenajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Daudzi cilvēki izvēlas Web24 pieejamu cenu un uzticamības dēļ. Viņu plāni sākas no 183 USD līdz 668 USD mēnesī. Izmantojot Web24 veltītos serveru plānus, programmatūras pārvaldības sistēmas dēļ jūs esat atbildīgs par maksu iestatīšanu. Bez noteiktajām maksām nav slēptu maksu vai papildu maksu. Visiem veltītajiem plāniem ir paplašināts atbalsts, ikdienas dublējumi un daudz kas cits.

Lietotāju draudzīgs

Vienkārša priekšdaļa

Šī uzņēmuma vietne ir ērti lietojama, kas padara jums nepieciešamo hostinga paketi diezgan vienkāršu. Viņi arī paveic lielisku darbu, nodrošinot pārdošanas atbalstu, kad tas jums nepieciešams. Kad reģistrēsities kā klients, jūs atradīsit, ka tehniskā atbalsta personālam ir viegli sazināties un vairāk nekā priecīgi jums palīdzēt ar visu nepieciešamo. Kopumā Web24 piedāvā ļoti draudzīgu lietotāju pieredzi.

Kopsavilkums

Visaptverošs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Web24.com.au ir Austrālijas tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas ir plaši pazīstams ar visaptverošajiem hostinga plāniem un domēna pārvaldības pakalpojumiem. Viņi piedāvā pieejamus mitināšanas risinājumus, kurus atbalsta viņu pakalpojumu garantijas, lieliskais klientu serviss un caurspīdīgie bez slēptās maksas līgumi. Web 24 ir lieliski piemērots maziem vai lieliem uzņēmumiem Austrālijā. Ar savu īpaši aprīkoto datu centru un drošo infrastruktūru viņi spēj uzņemt uzņēmumus arī starptautiskā mērogā.

Viņi piedāvā vairākus pakalpojumus par konkurētspējīgām cenām, un klientiem ir izveidota vislabākā atbalsta sistēma. Izmantojot web24 99,9% uptimes servisa līmeņa garantijas, varat būt drošs, ka esat labās rokās. Viņiem ir maz vai nekādu mīnusu, kas padara šī uzņēmuma izvēli par prātīgu.

Plusi:

  • Tehniskais atbalsts 24 stundas diennaktī
  • 99,9% Uptime
  • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi:

  • Nav koplietojamu hostinga plānu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me