WebLand pārskati un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Šveice rīko kopš 1998. gada

Webland atrodas Šveicē un lepojas ar kalpošanu šīs valsts un apkārtējā reģiona cilvēkiem. Pašlaik viņiem ir vairāk nekā 50 000 domēnu un turpina pieaugt, pateicoties koncentrētajiem centieniem apmierināt viņu mērķauditorijas īpašās vajadzības. Uzņēmums var nodrošināt jūs ar mitināšanu, domēna vārda reģistrāciju, lietotņu veidošanu un mitināšanu, kā arī daudz ko citu.


Katrs viņu pakalpojums ir sadalīts dažādos līmeņos, lai nodrošinātu, ka viņi spēj apmierināt jūsu īpašās vajadzības bez liekas maksas. Papildus cilvēkiem ar lielisku hostinga pieredzi tie ir vērsti arī uz to, lai palīdzētu darbiniekiem izveidot lielisku karjeru un rūpētos par vidi visā, ko viņi dara.

Laiks & Uzticamība

Ļoti stabils hostings

WebLand ir modernākais datu centrs, kas palīdz jūsu vietnei vienmēr darboties nevainojami. Viņi arī vada DDoS aizsardzību, anti-spam un antivīrusu aizsardzību un citus pakalpojumus, lai palīdzētu izvairīties no problēmām. Visi jūsu serveri ir veidoti uz drošas aparatūras, kas samazina nobirumu risku. Kopumā jūsu vietnes darbināšanai jums ir jābūt ļoti stabilai videi.

Iespējas

Pieejamas dažādas hostinga iespējas

Ejot cauri katram no dažādajiem hostinga līmeņiem, jūs redzēsit, ka viņiem tiešām ir kaut kas gandrīz visiem. Visas viņu mitināšanas paketes ir izkārtotas ļoti viegli saprotamā veidā, lai pat tad, ja jums nav daudz pieredzes ar mitināšanu, jūs varat izdomāt, ko saņemat. Ja jums patīk uzzināt vairāk par konkrētās paketes uzlabotajām funkcijām, jūs vienkārši noklikšķiniet uz “vairāk informācijas”, lai iegūtu nepieciešamo.

Dalītās hostinga paketes ir sadalītas trīs līmeņos, katrā no tām ir trīs paketes. Tas palīdz cilvēkiem atrast tieši to, kas viņiem nepieciešams viņu īpašajai situācijai. Hostinga pakešu sākums ir 10 koncerti, kas ir daudz lielākajai daļai vietņu, un augšup no turienes tiek rādīts. Tie arī ļauj daudz e-pasta kontu un datu bāzu pat no zemākā līmeņa paketes. Ja jums ir nepieciešams vairāk, varat jaunināt uz augstākas klases koplietotiem risinājumiem. Visās viņu koplietotajās pakotnēs ir opcija operētājsistēmai Windows vai Unix, kā arī bezmaksas 30 dienu izmēģinājuma versija, lai pārliecinātos, ka saņemat visu, kas jums nepieciešams.

Ja jums ir lielāka vai aizņemtāka vietne un vēlaties kaut ko modernāku vai ar lielāku kontroli, varat pāriet uz viņu “biznesa” mitināšanu. Šķiet, ka tas ir VPS mitināšana, lai gan viņi to nesauc par VPS, kas to nedaudz mulsina. Arī šajā līmenī plāni ir sadalīti trīs paketēs. Šeit viņi atļauj neierobežotas e-pasta adreses, Windows vai Unix operētājsistēmu, izolētus lietojumprogrammu baseinus un citas lieliskas iespējas.

Atbalsts

Tehniskais atbalsts 24/7/365

Ar tehniskā atbalsta komandām ir viegli sazināties, un viņi nekavējoties sāks strādāt pie visiem jautājumiem, kas jums rodas. Jūs varat sazināties ar viņiem 24/7/365 un saņemt nepieciešamo atbalstu. Viņu vietnē ir daži jauki dokumenti, kas palīdzēs jums uzzināt vairāk par hostingu kopumā, kā arī par viņu konkrētajiem pakalpojumiem.

Cenu noteikšana

Saprātīgas cenas

Visas cenas ir norādītas Šveices valūtā, tāpēc, ja neesat no šīs valsts, jums būs jāveic daži reklāmguvumi. Tiklīdz konvertējat cenu, ir viegli redzēt, ka visas to cenas ir atbilstošas ​​tam, ko jūs varētu gaidīt attiecībā uz iegūtajām funkcijām. Lielākā daļa cilvēku būs ļoti apmierināti ar pakalpojumu līmeni, ko viņi saņem par cenu, taču, ja jūs meklējat atlaižu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, tas nav tas.

Lietotāju draudzīgs

Draudzīgi & Viegli lietojams hostings

Vietnes kopējais izkārtojums ir ļoti viegli lietojams un saprotams. Viņi ir paveikuši lielisku darbu, sniedzot lietotājiem visu nepieciešamo informāciju, taču tādā veidā, ka pat iesācēji tos var uztvert. Vairāk lietotājiem, tehnoloģiju informācija ir pieejama tikai viena klikšķa attālumā, kas ir jauks veids, kā formatēt lietas. Kad jūs runājat ar viņu pārdevēju vai tehnisko atbalstu, redzēsit, ka viņi ir ļoti draudzīgi un labprāt palīdz risināt visas radušās problēmas.

Kopsavilkums

Lieliska Šveices hostinga iespēja

Ja jūs meklējat mitināšanu Šveicē vai apkārtējā reģionā, šī ir laba kompānija, kas jāņem vērā. Viņi ir paveikuši lielisku darbu, izveidojot spēcīgu infrastruktūru, un, šķiet, ka viņi rūpējas par saviem klientiem. Ja jums ir maza vai vidēja vietne, apsveriet WebLand savus mitināšanas pakalpojumus.

Plusi:

  • Viegli saprast hostingu
  • Draudzīga kompānija
  • 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
  • DDoS aizsardzība

Mīnusi:

  • Nav īpašu serveru
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me