Webzilla atsauksmes un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Uzņēmējdarbības mitināšanas risinājums

Webzilla darbojas kopš 2005. gada, nodrošinot klientiem augstākas klases hostinga risinājumus. Viņi sevi uzskata par uzņēmuma līmeņa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas specializējas mākonī un specializētos serveros. Lai palīdzētu jums nodrošināt lielisku mitināšanas pieredzi, viņi nodrošina arī datu aizsardzību, izvietošanas pakalpojumus, jauku satura piegādes tīklu un daudz ko citu. Jūs varat izvēlēties, lai jūsu mitināšana būtu arī vienā no vairākām vietām, lai nodrošinātu jūsu konkrēto klientu vajadzību apmierināšanu.


Varat arī izmantot citus viņu pakalpojumus, tostarp mākoņu krātuvi, pārvaldītos pakalpojumus un daudz ko citu. Lai gan tas, visticamāk, nebūs labs risinājums cilvēkiem, kuriem nepieciešama sākuma līmeņa mitināšana, tā ir lieliska izvēle tiem, kuriem ir augstākas klases mitināšanas vajadzības.

Laiks & Uzticamība

Īpaši stabils hostings

Hostings šajā uzņēmumā ir ārkārtīgi stabils. Viņi izmanto augstas kvalitātes aparatūru no Dell, Cisco, SuperMicro un citām, lai nodrošinātu, ka jums nav jāsaskaras. Programmatūra ir izgatavota no Microsoft, Linux un citiem, un tā ir labi konfigurēta un pārvaldīta, lai vienmēr būtu viss kārtībā. Viņi piedāvā 99,99% darbības laika garantiju, lai jūs varētu būt pārliecināti, ka jūsu vietne un citi pakalpojumi klientiem būs pieejami vienmēr.

Iespējas

Pielāgoti mitināšanas risinājumi

Atšķirībā no vairuma mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, Webzilla neuzskaita dažus hostinga paketes, no kurām jūs varat izvēlēties. Tā vietā viņi sadarbojas ar jums, lai izveidotu precīzu mitināšanas risinājumu, kas jums nepieciešams. Tas nozīmē, ka izvietošanai var būt nepieciešams ilgāks laiks, lai sāktu darbu un darboties, taču tas nerada lielas bažas cilvēkiem, kuriem nepieciešams šāds mitināšanas līmenis.

Veidojot serveri, jums būs iespēja izvēlēties pārvaldītu vai nepārvaldītu risinājumu, kas ir diezgan patīkami. Šajā augstākā līmeņa līmenī vairums hostinga pakalpojumu sniedzēju patiešām piedāvā tikai nepārvaldītus pakalpojumus. Projektējot serveri, diskiem varat izvēlēties no SAS, SATA vai cietvielu diskdziņiem. Kopējais krātuves apjoms ir pilnībā pielāgojams gandrīz neierobežotam līmenim. Viņiem ir RAM līdz 1 TB uz serveri, kas lielākajai daļai cilvēku ir pietiekami augsts. Viņi arī piedāvā izmērītu vai nemērītu joslas platumu, lai nodrošinātu, ka saņemat tieši to, ko vēlaties. Vienkārši sakot, jūs sadarbosities ar viņu IT komandām, lai izstrādātu precīzu pakalpojumu, kas jums nepieciešams.

Atbalsts

Kvalificēts tehniskais atbalsts

Viņu tehniskā atbalsta komanda ir ļoti apmācīta un pieredzējusi, tāpēc viņi var jums palīdzēt ar visu nepieciešamo. Tie ir pieejami pa e-pastu, ICQ, Jabber, tālruni un citur, lai nodrošinātu, ka vienmēr varat sazināties ar viņiem. Ja pasūtāt pārvaldītu serveri, tas palīdzēs jums visu laiku uzturēt kārtībā un nevainojami. Tomēr atcerieties, ka, ja pasūtāt nepārvaldītu mitināšanas serveri, jūs esat atbildīgs par visu, izņemot reālo aparatūru.

Cenu noteikšana

Saprātīgs augstas klases mitināšanai

Kad nodarbojas ar augstākās klases hostinga pakalpojumu sniedzējiem, jūs negaidīsit, ka maksāsit zemas cenas, un tas ir arī šajā gadījumā. Tā kā viss ir pielāgojams, jūs patiešām varat noteikt savu cenu, pamatojoties uz aparatūras un citu nepieciešamo pakalpojumu līmeni. Viņi neprecizē konkrētas cenas, kas dažiem cilvēkiem var radīt satraukumu. Tomēr, strādājot ar hostinga ekspertu, lai izveidotu jūsu serveri, jūs varēsit uzzināt, kādas ir cenas.

Lietotāju draudzīgs

Ļoti vērsta uz klientu

Lai gan šī nav tikai vienkārša sākuma līmeņa lietotāju mitināšanas kompānija, viņi ir padarījuši to pārsteidzoši vieglu visu līmeņu cilvēkiem. Piemēram, reģistrējoties hostinga serveros, jūs strādāsit ar kādu, kurš ir ļoti pazīstams ar nozari, tāpēc varat uzdot jautājumus un saņemt ieteikumus. Viņi arī izmanto nozares standarta programmatūru un saskarnes, lai nodrošinātu, ka jums viss ir pēc iespējas vienkāršāk.

Kopsavilkums

Augstākās klases hostinga risinājums

Ja jums ir nepieciešami ļoti augstas klases hostinga risinājumi savai korporācijai, tas ir lielisks uzņēmums, kas jāņem vērā. Viņiem ir daudz ko piedāvāt un viņi paveic lielisku darbu, nodrošinot, ka klienti vienmēr iegūst piekļuvi nepieciešamajam.

Plusi:

  • 99,99% Uptime garantija
  • Pilnībā pielāgojama aparatūra
  • Daudz vietas opciju
  • Augstas kvalitātes CDN ātrai reaģēšanai

Mīnusi:

  • Cenu nav
  • Tikai augstākās klases klientiem
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me