WireNine atsauksmes un ekspertu atzinums

Ekspertu pārskats

Uz klientiem vērsta hostinga koplietošana un VPS risinājumi

WireNine tika dibināts 2004. gadā, un tas joprojām pieder diviem sākotnējiem dibinātājiem. Uzņēmums piedāvā trīs dažādas dalīta hostinga iespējas un plašu dažādu VPS izvēli. Šī uzņēmuma galvenā auditorija būtu mazas un vidējas vietnes, lai arī tās, iespējams, var apstrādāt arī dažas lielākas vietnes, atkarībā no vietnes veida, kurā tā ir.


Uzņēmums koncentrējas uz klientu apkalpošanu un palīdz nodrošināt, ka katrs klients saņem pakalpojumus, kurus viņi vēlas. Izpilddirektors pat ievieto savu tiešo e-pasta adresi un garantē atbildi 24 stundu laikā. Ir vairākas atšķirīgas priekšrocības, piemēram, šī, kas patiešām palīdz atšķirt šo uzņēmumu no konkurences.

Neatkarīgi no tā, vai jūs tikko sākat jaunu personīgo emuāru vai esat izveidojis biznesa vietni, kurai jums ir nepieciešams jauns mitināšanas rīks, tas ir lielisks uzņēmums, kas jāņem vērā. Lielākā daļa klientu atsauksmju šajā uzņēmumā ir bijuši ļoti pozitīvi, un viņi turpina smagi strādāt, lai apmierinātu vai pārsniegtu katra klienta vajadzības.

Laiks & Uzticamība

Ļoti uzticami pakalpojumi koplietošanas un VPS iespējām

WireNine saviem tīkla savienojumiem piedāvā 100% izmantojamības garantiju. Tas ir iespējams tāpēc, ka viņu datu centros nonāk vairāki tīkla savienojumi, lai nodrošinātu atlaišanu. Viņu datu centriem ir arī rezerves barošanas avoti, lai nodrošinātu, ka nav strāvas padeves pārtraukumu.

Iespējas

Augstas kvalitātes pakalpojumi visos līmeņos

Katrā hostinga paketē būs visas parastās funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt noteiktā līmenī. Visi hostinga resursi tiek darbināti serveros ar cietvielu diskdziņiem, kas ir diezgan iespaidīgi. Sākuma līmeņa opcija ļauj glabāt 10 koncertus un neierobežotu joslas platumu. Divām pārējām koplietotajām opcijām ir neierobežota vieta cietajā diskā, kā arī joslas platums. Vēl viena patīkama informācija par dalīto mitināšanu ar šo uzņēmumu ir tā, ka viņi precīzi identificē to, ko jūs saņemat. Piemēram, ar sākuma līmeņa paketi jums tiek piešķirti 25% no viena CPU, kā arī 1 žigls atmiņas. Vidējā un augšējā opcija dod jums 1 pilnu centrālo procesoru un 1 vai divus atmiņas ierakstus.

Pārejot uz VPS mitināšanu, jūs joprojām varēsit izbaudīt cietvielu diskus, taču jūs varēsit pielāgot nepieciešamo atmiņas daudzumu un nepieciešamo CPU. Visi šie pakalpojumi tiek sniegti augstākās klases serveros ar Intel procesoriem. Jūs saņemat arī cPanel ar VPS mitināšanu un KVM virtualizāciju, kas ļauj jūsu VPS izskatīties un justies daudz vairāk kā veltīts serveris.

Kopumā šajā uzņēmumā pieejamās funkcijas ir ļoti jaukas un atbildīs gandrīz jebkura veida klientu vajadzībām.

Atbalsts

Lielisks atbalsts pieejams visu diennakti

Atbalsts ir viena no lielākajām šī uzņēmuma mārketinga jomām. Viņi patiešām veicina faktu, ka viņi pēc iespējas ātrāk saņems jebkāda veida problēmas, kuras jums ir novērstas. Ja jūs kādreiz neesat apmierināts ar reakcijas laiku vai pakalpojumiem, ko saņemat kāds no viņu tehniķiem, varat tieši sazināties ar uzņēmuma izpilddirektoru un 24 stundu laikā saņemt garantētu atbildi..

Viņiem ir arī emuārs, kas izveidots, lai sniegtu daudz pašpalīdzības un citas noderīgas informācijas klientiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par uzņemto hostingu.

Cenu noteikšana

Lieliska cenas mitināšana, bet ne pārāk zemas hostinga cenas

Apskatot specifikācijas serveros, kurus izmantosit katrā līmenī, jūs ātri varat redzēt, ka jūs saņemat daudz. Viena no cenām, kad runa ir par cenu, ir tāda, ka tie patiešām nepiedāvā ļoti zemu cenu variantu, tāpat kā vairums citu uzņēmumu. Daži cilvēki to uzskatīs par labu, jo tas viņiem ļauj izvairīties no pārāk liela servera pārdošanas, bet tiem, kuriem nav vajadzīgas ātras atbildes, tas sagādās vilšanos.

Kopsavilkums

Lielisks hostings mazām un vidējām vietnēm

Ja jūs izmantojat jebkāda veida mazas un vidējas (vai pat vidējas) vietnes, šī ir lieliska iespēja, kas jāņem vērā. Tie nodrošina dažas no labākajām hostinga iespējām dalītajiem un VPS pakalpojumiem. Šķiet, ka visi pašreizējie un bijušie klienti piekrīt, ka šī ir lieliska hostinga kompānija, un viņi to ļoti ieteic.

Plusi:

  • 100% tīkla darbspējas garantija
  • Serveru specifikācijas ir skaidri identificētas pat dalītajā mitināšanā
  • Iekļauts daudz lielisku iespēju

Mīnusi:

  • Nav zemas klases dalīta mitināšanas
  • Nav pieejami īpaši serveri
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me