Wix mitināšanas atsauksmes un ekspertu viedoklis

Ekspertu pārskats

Tīmekļa vietņu veidošanas uzņēmums ar hostingu arī

Wix ir vislabāk pazīstams ar viegli lietojamiem, taču ļoti jaudīgiem vietņu veidošanas rīkiem. Viņiem ir simtiem lielisku vietņu veidņu, un viņi ātri un viegli var iegūt pat tehniski sarežģītāko personu ar jauku tīmekļa vietni. Turklāt viņi par papildu samaksu uzturēs jūsu vietnes.


Kopumā viņu tīmekļa mitināšana ir diezgan jauka. Tā kā tie galvenokārt ir vērsti uz sākuma līmeņa tīmekļa maģistriem, viņiem trūkst dažas no spēcīgākajām mitināšanas funkcijām un tie ir ierobežoti ar dalīta mitināšanas pakalpojumiem, kas var ieviest dažus ierobežojumus.

Ja jūs meklējat jaudīgu mitināšanas risinājumu milzīgai vietnei, iespējams, tas jums nav piemērots. Tomēr lielākajai daļai ieejas līmeņa vietņu šī ir ļoti reāla iespēja. Viņu piedāvātie mitināšanas risinājumi ir gandrīz tikpat viegli izmantojami kā viņu vietnes veidotājiem, kas padara šo pakalpojumu par ļoti populāru.

Laiks & Uzticamība

Augstas kvalitātes hostings (pat bez maksas)

Wix piedāvā 99,9% uptime garantiju visām viņu hostinga pakotnēm. Interesanti ir tas, ka jūs pat iegūsit šāda veida darbības laiku viņu bezmaksas mitināšanas paketē. Ja jūs meklējat bezmaksas mitināšanu, tas tiešām ir daudz.

Nokļūstot pie apmaksātām mitināšanas iespējām, jūs iegūsit drošu un uzticamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, kas jūsu lielisko izskatu nodrošinās gandrīz bez traucējumiem..

Iespējas

Slavena ar vietņu veidošanu, bet piedāvā arī tīmekļa mitināšanu

Apmeklējot Wix vietni, jūs zināt, ka viņu galvenā iezīme ir viņu vietņu veidošanas pakalpojumi. Jūs varat izveidot bezmaksas vietni, izmantojot jebkuru no viņu lieliskajām veidnēm, un ātri un ērti to izveidot un palaist. Kas attiecas uz vienkāršiem vietņu veidotājiem, šodien patiešām nav pieejama nekas tāds, kas varētu konkurēt. Dažiem cilvēkiem ar to vien pietiek, lai viņus piesaistītu Wix platformai.

Stingri koncentrējoties uz viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, izvēle nav tik vienkārša. Viņu piedāvātajām funkcijām patiešām nav nekā slikta. Problēma ir tikai tā, ka viņi īsti nepārspēj nevienu jomu (mitināšanai). Viņiem ir vairākas atšķirīgas dalītas mitināšanas iespējas, kas balstītas uz jūsu īpašajām vajadzībām, un tie ļauj diezgan viegli izvēlēties, kuru vēlaties, un iestatīt to. Viņiem ir arī daudz serveru, kuriem ir SSD diskdziņi, kas ir ļoti jauka īpašība.

Kopumā viņu mitināšana ir ļoti cienījama, taču viņu galvenā īpašība nepārprotami ir viņu tīmekļa izveides rīki.

Atbalsts

Ļoti draudzīgs un spējīgs palīdzēt

Šī ir joma, kurā Wix patiešām nodrošina augsta līmeņa pakalpojumus. Viņi ir orientējuši savu biznesu uz sākuma līmeņa tīmekļa pārziņiem, lai viņu tehniskais atbalsts varētu jums palīdzēt pārdomāt lietas un palīdzēt jomās, kuras, iespējams, nevēlas darīt daudzas citas atbalsta komandas.

Turklāt viņi joprojām sniedz dažus augstākās klases atbalsta pakalpojumus saviem klientiem, ja vietne samazinās. Viņiem ir pieejams diennakts klientu atbalsts visiem viņu pakalpojumiem. Viņi arī sniedz zināmu atbalstu saviem tīmekļa dizaina rīkiem, kas ir lielisks ieguvums.

Plusi:

  • Vietnes top izveides rīki
  • Pieejams labākais bezmaksas hostings
  • Lielisks atbalsts, īpaši iesācējiem

Mīnusi:

  • Hostinga cenas ir virs vidējās
  • Trūkst uzlaboto funkciju
  • Tikai dalītā mitināšanā

Cenu noteikšana

Nedaudz dārgi tikai mitināšanai

Koplietošanas hostinga cenas pārsniedz nozares standartu, un, ja jūs ignorējat vietņu izveidošanas rīkus, jūs tiešām nesaņemat neko lielisku par augstāku cenu. Protams, jūs nevarat vienkārši ignorēt vietņu izveides rīkus.

Ikvienam, kurš vēlas izmantot savus neticami jaudīgos vietņu izveidošanas rīkus, nedaudz augstāka par vidējo cena joprojām izklausīsies kā izņēmuma darījums. Viena otra lieta, kas jāpatur prātā, ir tā, ka par viszemākās cenas mitināšanu viņi joprojām jūsu vietnē rādīs savas reklāmas.

Tomēr svarīgi ir norādīt, ka varat arī saņemt bezmaksas mitināšanu (ar reklāmām), ja vēlaties. Vienkāršām vietnēm bezmaksas pakete ir lieliska iespēja, kas jāņem vērā, vismaz sākot darbu.

Kopsavilkums

Lielisks pakalpojums sākuma līmeņa vietnēm

Wix būtība ir tāda, ka tās ir viena no labākajām šodien pieejamajām iespējām sākuma līmeņa vietnēm. Ja jūs neinteresē daudzi no piedāvātajiem uzlabotajiem pakalpojumiem un it īpaši, ja vēlaties palīdzēt izveidot lielisku vietni, šī ir lieliska izvēle. Ja jums ir nepieciešams kaut kas sarežģītāks, kas, iespējams, varētu kļūt par masveidā populāru lapu, ieteicams meklēt citas vietas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me