World4You Internet Services GmbH atsauksmes un ekspertu atzinums

Ekspertu pārskats

Hostings & Interneta pakalpojumi Austrijā

World4You ir mitināšanas uzņēmums, kas atrodas Austrijā. Tie ir vidēja hostinga uzņēmums, kas šobrīd mitina gandrīz 200 000 domēnu. Viņi darbojas kopš 1998. gada, piedāvājot domēna vārda reģistrāciju, un neilgi pēc tam sāka piedāvāt tīmekļa mitināšanu. Uzņēmums ir ļoti atvērts attiecībā uz viņu piedāvātajām tehnoloģijām un pakalpojumiem, ieskaitot informāciju par datu centriem, no kuriem tie vada visu savu mitināšanu.


Pārlūkojot viņu vietni, jūs varat uzzināt gandrīz visu, kas jums būs jāzina par viņu sniegtajiem pakalpojumiem. Lai arī tā nav lielākā hostinga kompānija pasaulē, viņi noteikti dara labu darbu, apmierinot klientu vajadzības. Ja jūs plānojat izveidot vietni, kas paredzēta cilvēkiem Austrijas reģionā un ap to, tas ir labs uzņēmums, kas jāņem vērā.

Laiks & Uzticamība

Ierobežota informācija par stabilitāti

Aplūkojot viņu vietni un citu cilvēku komentārus par šo mitināšanas uzņēmumu, bija grūti atrast daudz informācijas par viņu pakalpojumu stabilitāti. Tas nebūt nav slikta lieta, jo, ja neviens nesūdzas, tas, iespējams, nozīmē, ka viņiem ir ļoti stabila vide. Tomēr viņu vietnē nevarēju atrast izmantojamības garantiju, kas rada nelielu vilšanos.

Jāatzīmē tikai tas, ka viņi sniedz daudz informācijas par savu datu centru un aparatūru, ko viņi tajā izmanto. Visa informācija par šo datu centru ir diezgan laba un norāda, ka viņiem ir lieliska sistēma, lai nodrošinātu, ka jūsu vietnēm vienmēr būs laba, stabila vide..

Iespējas

Sīkāka informācija par visu mitināšanu

Aplūkojot lielāko daļu hostinga uzņēmumu, jūs redzēsit, ka tie vienā kategorijā mitina mitināšanas kategorijas, tāpēc ir viegli tos salīdzināt, lai precīzi noteiktu, kas jums nepieciešams. Šis uzņēmums, no otras puses, katram iepakojumam piešķir savu lapu ar sīku informāciju par paketi. Tas ir labs veids, kā rīkoties cilvēkiem, kuriem patīk izprast visas viņu hostinga pakalpojumu detaļas. No otras puses, daudziem cilvēkiem būs grūti izdomāt, kas viņiem nepieciešams, jo grūtāk ir salīdzināt dažādas paketes.

Varat pārlūkot dažādas koplietotās hostinga paketes, VPS risinājumus, kas izmanto mākoņa tehnoloģijas, un speciālus serverus. Visas jūsu apskatītās hostinga paketes ir ļoti detalizētas, un tām ir iespējas darboties lielākajā daļā jebkura veida vietņu. Kaut arī viņiem nav ļoti augstas klases mitināšanas iespējas, ko dažas korporācijas varētu vēlēties, lielais vairums cilvēku, kas pārvalda vietni, varēs atrast labu paketi, kurai ir visas nepieciešamās funkcijas.

Atbalsts

Ātri & Draudzīgs tehniskais atbalsts

Ja rodas kādas problēmas, kurās jums ir nepieciešams atbalsts ar šo uzņēmumu, jums nebūs problēmu sazināties ar viņiem. Tie ir ļoti noderīgi un var ātri un viegli risināt visas problēmas, kas jums varētu rasties. Viņu vietnē ir arī daudz informācijas, kas palīdzēs jums uzzināt vairāk par mitināšanu un to, kā to pareizi izdarīt, lai izvairītos no problēmām. Vienkārši sakot, viņu tehniskais atbalsts ir diezgan labs, un tas spēs atrisināt jebkuru problēmu.

Cenu noteikšana

Taisnīgas cenas mitināšanai

Cenas šajā uzņēmumā ir diezgan taisnīgas. Ja vēlaties saņemt pēc iespējas mazākas hostinga cenas, tas nav pareizais uzņēmums. Neatkarīgi no tā, kuru paketi izvēlēsities, jūs tomēr iegūsit daudz darījuma, kad salīdzināsit saņemto pakalpojumu cenas. Cenas svārstās no 2,50 eiro mēnesī līdz pat vairākiem simtiem atkarībā no viena tieši tā, kas jums nepieciešams. Viņi patiešām dara labu darbu, parādot, kāda mēneša cena ir piemērota augšpusē ar lieliem, trekniem burtiem, lai palīdzētu nodrošināt, ka visi redz, kas tieši viņiem būs jāmaksā, apskatot mitināšanas paketes..

Lietotāju draudzīgs

Ātri & Draudzīgs lietotāju atbalsts

Ar šo uzņēmumu ir ļoti viegli strādāt. Viņiem ir draudzīgas atbalsta komandas, kas palīdz ar pārdošanu vai tehnisko atbalstu, kad vien jums tas ir nepieciešams. Viņi ļoti ātri reaģē uz biļetēm vai tālruņa zvaniem, lai palīdzētu jums vienmēr atrast to, kas jums nepieciešams. Ja piereģistrējaties šajā uzņēmumā, viņi diezgan atvieglo vietnes izveidi un visu sakārtošanu un darbību. Viena iespējamā problēma ir tā, ka tie sniedz tik daudz informācijas par katru hostinga paketi, ka tā faktiski var mulsināt. Ja viņi uzskaitītu lietas vienkāršā diagrammā ar iespēju izvērst, lai iegūtu papildinformāciju, visticamāk, lielākajai daļai cilvēku tas būtu vieglāk.

Kopsavilkums

Jauka hostinga iespēja Austrijā

Ja meklējat mitināšanu Austrijā, World4You gandrīz noteikti var apmierināt jūsu vajadzības. Viņi jau gandrīz 20 gadus palīdz tūkstošiem klientu, un šķiet, ka viņi dara lielisku darbu, lai savus pakalpojumus atjauninātu ar jaunākajiem standartiem. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams dalīts mitināšana, VPS, speciāla mitināšana vai kaut kas cits, to atradīsit šeit.

Plusi:

  • Ļoti atklāta ar informāciju
  • Ātra atbalsta komandas
  • Kvalitātes datu centrs & Aparatūra

Mīnusi:

  • Tik daudz informācijas, ka tas var mulsināt
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me