101domeno apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Hostingas & Domenų valdymo paslaugos

„101Domain.com“ yra interneto prieglobos įmonė, siūlanti įvairius interneto prieglobos sprendimus ir domenų valdymo paslaugas. Jie daugiausia dėmesio skiria tam, kad klientams būtų teikiamos aukštos kokybės naujausios technologijos ir daugybė internetinių palaikymo priemonių, kurios padėtų patobulinti jūsų svetainę ir verslą. „101Domain.com“ yra žinomas visame pasaulyje domenų valdymo lyderis ir turi bendrus hostingo planus, skirtus padėti įvairaus dydžio svetainių savininkams.


Uptime & Patikimumas

Tipiškas prieglobos laikas

Kalbant apie patikimumą, 101Domain.com suteikia prekės ženklo apsaugą ir saugumą. Jie turi privatumo apsaugą visuose jūsų domenuose. Tapęs 101Domain.com nariu ir užregistruodamas domeną, 101Domain.com naudoja jų gynybinę apsaugą visose paskyrose.

„101Domain.com“ taip pat jų tinklalapyje pateikia skyrių, kuriame galite perskaityti dažnai užduodamus klausimus apie domeno registravimą, techninę pagalbą, atsiskaitymo klausimus, klausimus el. Paštu ir dar daugiau. Tik turėdami omenyje 101Domenas.com, jie neturi žinių bazės ar srities, kurioje skaitote straipsnius ar vadovus, kaip įdiegti scenarijus, arba informacijos apie tai, kaip šalinti konkrečią prieglobos problemą.

funkcijos

Geras savybių sąrašas

„101Domain.com“ yra geriausias tarptautinis domenų registratorius ir prieinamus prieglobos planus. Jie turi išsamius suvienodintus prieglobos planus ir „be dėžutės“ prieglobos planus, kuriuos galima greitai sudaryti per mažiau nei 24 valandas. Jų bendri prieglobos planai yra vieno plano ir visos kainos su visomis neapibrėžtomis funkcijomis ir galimybėmis. Gaunate neribotą disko saugyklą, mėnesinį pralaidumą, priglobtus domenus, „MySQL“ duomenų bazes, el. Pašto abonementus ir kelias FTP paskyras. Jie garantuoja pasitenkinimą ir paslaugas.

„101Domain.com“ taip pat siūlo prieglobos planus keliaujant. Jei esate maža įmonė ar fizinis asmuo, 101Domain.com siūlo prieglobos planą, kuriame pateikiami pagrindiniai ištekliai, kurių jums reikia norint paleisti savo svetainę net ir turint nedidelį biudžetą. Jų „on the Go“ plane yra 1 domenas, 1 GB vietos, 1 „MySQL“ duomenų bazė, 100 el. Laiškų, neribotos FTP sąskaitos, neribotas duomenų perdavimas ir daug daugiau. Galite pamatyti visas jų funkcijas ir galimybes jų svetainėje pagal jų prieglobos paslaugų planus.

Palaikymas

Lengva pasiekti prieglobos palaikymą

„101Domain.com“ siūlo keletą būdų, kaip juos pasiekti. Jei jums reikia tiesioginės pagalbos, galite lengvai susisiekti su tiesioginiu atstovu nemokamai arba faksu. Jie taip pat turi techninio palaikymo komandą, kuri gali jums toliau padėti, jei norite pateikti palaikymo bilietą per jų svetainės skyrių „Susisiekite su mumis“. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – galite taip pat susisiekti su jų pardavimų skyriumi el. Paštu arba tiesioginių pokalbių metu, kai reikia paklausti esamų užsakymų, atsiskaitymo klausimų, nuosavybės pokyčių ir dar daugiau. Jų tiesioginio pokalbio mygtuką galite rasti jų svetainės antraštėje.

Kainodara

Priimtinos kainos

Jei ieškote prieinamų kainų planų, „101Domain.com“ siūlo planus, kurie suskirstomi kas mėnesį ir per metus. Galite pasirinkti mokėti už savo hostingo planus kas 3 mėnesius, 6 mėnesius, 1 metus, 2 metus ar net trejus metus. Galite mokėti tik 4,95 USD per mėnesį, jei nuspręsite prisijungti prie 3 metų plano su 101Domain.com. Jie turi mėnesio planą, kuriame taip pat siūlomos visos tokios pačios funkcijos ir galimybės – tik 7,95 USD / mėn.

Naudodamiesi 101domenas.com galite lengvai ir patogiai registruoti bei įdiegti įvairius domenus. Galite pasirinkti tarptautinius domenus, bendruosius domenus, IDN ir net naujus domenų leidimus. Kai registruojate domeną, gausite nemokamą pasveikinimo puslapį, nemokamą domenų stovėjimą, URL persiuntimą, judantį DNS ir nemokamą domeno palaikymą.

Santrauka

Domenų registracija & Prieglobos parinktys

„101Domain.com“ teikia daugybę prieglobos paslaugų, kurios padės pagerinti jūsų žiniatinklio prieglobos patirtį. Jie siūlo prieinamų kainų planus ir išsamius hostingo bei domenų planus. Būdami 101Domain.com nariu, galite naudotis visais pagrindiniais jų ištekliais ir papildomomis funkcijomis, kurios yra jūsų sąskaitoje jūsų prieglobos paskyrai. Puiki prieglobos su 101Domain.com ypatybė yra jų plati privatumo apsauga ir gynybinės paslaugos nuo šlamšto, įsilaužėlių ir kenkėjiškų programų. 101Domenas.com siūlo labai mažai informacijos apie pinigų grąžinimo garantijas ir jų galimybes užtikrinti veiksnumą.

101Domain.com yra labiau žinomas dėl savo domenų registracijos portalo ir kainų. Jų kainos yra labai konkurencingos ir jų prieinamą prieglobos planą labai sunku perduoti, kai derinate abu paketus. Nesvarbu, ar ieškote visų neribotų funkcijų, susijusių su domeno registravimu, ar neprilygstamų prieglobos kainų, galite pasikliauti 101domain.com, kad apsaugotumėte savo svetainę nuo įsilaužėlių už mažai pinigų ar iš anksto negaudami pinigų..

Argumentai už:

  • 24/7 palaikymas
  • Puikūs bendro hostingo sprendimai

Minusai:

  • Nėra „Cloud“ prieglobos ar dedikuotų serverių
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me