1usdhosting apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Geras priegloba labai žemomis kainomis

1USDHosting.com yra pigių hostingo planų lyderė. Už dalį kitų įmonių išlaidų galite gauti bendro naudojimo ar perpardavinėtojo prieglobos paskyras, taip pat virtualius serverius, vietinius ar užsienio. Jie neturi daug informacijos apie savo įmonę, kuri dažniausiai nėra geriausias ženklas. Tuo pačiu metu, kad bet kuri įmonė pasiūlytų tokius mažus planus, visos išlaidos turi būti brangios: tai reiškia, kad reikia paaukoti svetainės dizainą, funkcijas ir net palaikymo paslaugas, kad gautumėte kuo mažesnę kainą. Nors jų pačių svetainė yra sukurta iš paprastos „WordPress“ temos ir yra labai žemos kokybės, jūs tiesiog negalite nugalėti jų kainų, kurios dienos pabaigoje yra pats svarbiausias aspektas.


Uptime & Patikimas

Stebina patikima kaina

Bent jau jie nereklamuoja savęs kaip patikimiausio žiniatinklio prieglobos, nes nėra. Daugeliui žmonių nekyla problemų dėl faktinių prastovų ar bent jau to, kad jie skundėsi viešai. Kai kurie žmonės sako, kad piko valandomis jų svetainės įkeliamos lėčiau, nei norėtųsi, tačiau už kainą, kuri tikrai nestebina.

funkcijos

Gana standartinės funkcijos

Itin konkurencingoje interneto prieglobos rinkoje stebina, kad niekas kitas nesiūlė siūlyti pigių planų, leidžiančių jiems pasiekti daug platesnį potencialių vartotojų ratą. Nors pagrindiniuose planuose nėra daug funkcijų, už juokingai mažą kainą vis tiek galite gauti neribotą vietos diske ir duomenų perkėlimą, papildomus domenus ir dar daugiau – visa tai „cPanel“.

Jei jums labiau patinka „Windows“, jie taip pat pasižymi ypač pigiomis kainomis, nors, palyginti su jų linux serveriais, duomenų ir pralaidumo yra daug mažiau. Papildomai galite įsigyti bet kurio jų serverio IP. Jie ne tik turi serverius JAV, bet ir Australijoje, Azijoje, Pietų Amerikoje, Rytų ir Vakarų Europoje bei Viduriniuose Rytuose, taip pat Kanadoje ir Meksikoje. Kaip ir jų „Windows“ serveriai, jūs negausite neribotų planų, vis tiek galite įsigyti bendrą serverį beveik bet kuriame žemės žemyne, pradedant nuo vieno dolerio kainos..

Dar neparduota? Ką jau kalbėti apie tai, kad jie taip pat turi VPS serverius, kurie veikia už tą pačią kainą! Priklausomai nuo plano, funkcijos yra labai įvairios, pigiausiose – tik 256 MB operatyviosios atminties. Kam rūpi, žinau daugybę VPS naudojimo būdų, nereikia daug RAM, o dabar jį galima įsigyti daug pigiau nei bet kuri kita įmonė.

Palaikymas

Kai kurios su technine pagalba susijusios problemos

Nors jie reklamuoja visą parą veikiančią palaikymą visuose savo planuose, aš esu šiek tiek skeptiškas jų palaikymo sistemos atžvilgiu. Jie neturi adreso, neturi telefono numerio ir neturi informacijos apie savo įmonę. Niekada nesugebėjau su niekuo susisiekti tiesioginių pokalbių metu, tačiau, kaip minėjau anksčiau, verta prarasti palaikymą norint gauti tokias pigias kainas. Nepatinka ir tai, kad jų nėra – jie turi kelis el. Laiškus, su kuriais galite susisiekti, ir jie susisieks su jumis, tiesiog nesitikėkite, kad „A-List“ tipo greitis ar kokybės palaikymas.

Kainodara

Labai mažos visų pakuočių kainos

Jei jus domina „1USDHosting“, greičiausiai dėl kainos. Nors jie siūlo 1 USD planus, tai dar ne viskas, jie siūlo daugybę pigių planų už prieinamą kainą.

Bendrai naudojama „Linux“: Standartiniai planai prasideda nuo 2,50 USD per mėnesį ir už tą kainą jie gali apimti 1 GB disko / 10 GB pralaidumą su galimybe talpinti kelis domenus. Kitu atveju už tą pačią kainą galite gauti neribotą pralaidumą / duomenis, bet tik 1 domeną ir 1 duomenų bazę.

Norėdami gauti aukštesnės klasės „Linux“ planus, galite gauti neribotą kiekį VISO, įskaitant diske esančią vietą, domenus ir duomenų bazes, kurių kaina prasideda nuo 7,95 USD per mėnesį..

Kalbant apie jų nešvarius pigius planus, už mažiau nei dolerį per mėnesį (0,94 USD) galite gauti planą, kuriame yra 1 GB vietos diske ir 10 GB pralaidumas. Jei jums reikia paprasto bendro kompiuterio, kodėl išleisti 10 ar daugiau dolerių, kai jį galite įsigyti už vieną? Jei perkate bet kurį jų metų planą, taip pat gausite nemokamą domeno vardą! Be to, jei pirkote jų „100“ planą trejiems metams, galite gauti neribotą sumą visko, kas baigiasi 3,61 USD / mėn., Puse kainos, mokamos kiekvieną mėnesį.!

„Windows Shared“: „Windows“ planai yra šiek tiek brangesni, tačiau vis tiek įperkami. Pigiausias planas prasideda nuo 2,95 USD per mėnesį, pavogtas „Windows“ pagrindiniam kompiuteriui. Nors jame yra tik 1 GB disko / 10 GB duomenų, jei jums reikia „Windows“, jis to tikrai vertas. Deja, net jų aukščiausios klasės planai vis dar yra riboti (už 46 USD per mėnesį galite įsigyti „Windows“ serverį su 25 GB disko / 100 GB pralaidumu)

Virtualūs privatūs serveriai: jų VPS yra tokie pat pigūs, nes žemos kainos planas prasideda nuo šiek tiek daugiau nei 1 doleris per mėnesį (mažiausiai 3 mėnesiai), ir net daug geresnis VPS, apimantis 4 branduolių procesorių su 2 GB RAM, kainuoja tik 15 USD per mėnesį. Taip, jei norite geriausio serverio, tikriausiai galite rasti geresnį serverį kažkur kitur, bet kai kalbama apie „sprogdinimą už jūsų pinigus“, geresnio pasiūlymo nėra.

Santrauka

Jei ieškote nebrangaus prieglobos, tai yra puikus pasirinkimas

Ką aš galiu pasakyti? Jūs gaunate tai, už ką mokate. Jei jūsų verslas susijęs su srautu ir reikalingas veikimo laikas, greičiausiai to nerekomenduočiau. Bet jei jums tiesiog reikia jūsų domenų bandymo serverio, o gal dėl jūsų interneto ryšio ar vietos yra pigi VPS, jie yra to verti. Tiek kartų radau, kad pats moku 10 USD ar daugiau už tai, už kurį turėčiau sumokėti tik 1 ar 2, ir 1USDHosting leidžia man tai pagaliau įvykdyti. Jie yra tokie įperkami, kiek jūs gaunate pramonėje.

Argumentai už:

  • Labai nebrangūs bendrojo prieglobos planai
  • Labai nebrangūs VPS planai

Minusai:

  • Tam tikra lėto krovimo laiko istorija
  • Apatiniai / pasenę serveriai
  • Abejotinas klientų aptarnavimas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me