3 pagrindai ir ekspertų nuomonė

Apžvalga

JAV šeimininkas su daugybe funkcijų

„3 Essentials“ yra JAV įsikūręs kompiuteris, siūlantis interneto prieglobos sprendimus visiems – nuo individualių iki didelių įmonių. Jie yra įsikūrę Šiaurės Karolinoje, tyrimų trikampio parke, kur jų kaimynai yra tokios įmonės kaip IBM ir Microsoft. Be standartinių „Linux“ ir „Windows“ bendrojo prieglobos paketų, „3 Essentials“ taip pat siūlo „Wordpress“ ir DNN prieglobą.


„3 Essentials“ taip pat turi daugybę skirtų prieglobos paketų, o klientai gali naudotis paprastu ir lengvai naudojamu interneto kūrimo įrankiu, kad jų svetainės kūrimo procesas būtų daug lengvesnis..

Uptime & Patikimumas

Visada aukštyn, visada patikimas

3 pagrindai yra labai patikimi. Jų paslaugose retai būna pertraukų ir jų greitis yra pastovus visame, neatsižvelgiant į jūsų svetainės dydį. Kaip ir daugelis interneto prieglobos paslaugų teikėjų, „3 Essentials“ žada 99,99% neveiklumo, tačiau skirtingai nei daugelis kitų, jie iš tikrųjų sugeba įvykdyti šį pažadą..

Prastova gali būti vienas didžiausių susierzinimų, su kuriais susiduria interneto svetainių savininkai, atsilikusi ar visiškai neveikianti svetainė ne tik nuvilia savininkus, bet ir klientus, o tai kenkia verslui. Jų patikimumas yra pats geriausias dalykas, kurį 3 Essentials turi.

funkcijos

Daugybė funkcijų

Šios savybės yra viena iš 3 „Essentials“ prieglobos stipriųjų pusių, pabrėžiant, kodėl tai yra prieglobos paslaugų teikėjas žmonėms, kurie žino, ką daro, ar jau yra sukūrę ir paleidę svetaines. Galite pasirinkti iš daugybės prieglobos paketų ir operacinių sistemų, o valdymo pultų yra gausu ir jais lengva naršyti.

„3 Essentials“ taip pat turi paketus, kuriuose yra „Wordpress“ funkcijos (suteikiančios tinklaraštininkams greitą ir lengvą būdą laikyti savo tinklaraštį), „Anti-Spam“ funkcijos ir „TweetAdder“ – visa tai gali dar labiau sustiprinti jūsų svetainės potencialą..

Funkcija
apibūdinimas
Disko vieta ir pralaidumasNeišmatuotas saugojimas ir perkėlimas galimas visuose jų prieglobos paketuose.
Svetainių kūrėjasYra svetainių kūrėjas.
Pašto adresąYra 25 el. Pašto paskyros, įskaitant POP, IMAP ir SMTP.
StatistikaTinklalapiai yra prieinami bendro prieglobos planams.
FTP prieigaGalima naudotis FTP, su papildomomis sąskaitomis aukštesnėje kainos vietoje.
DomenaiBrangesnis bendro naudojimo prieglobos planas apima 6 domenų vardus, tuo tarpu pigesniuose variantuose yra tik 1 domenas.
„MySQL“Yra „MySQL“ duomenų bazės, kuriose yra 1 pigiausio varianto duomenų bazė.
Pirkinių krepšeliaiGalima naudoti įvairius prekybos krepšelius, skirtus bendro naudojimo prieglobos planams.

Palaikymas

Žinomas, bet šaltas klientų aptarnavimas

Vienas dalykas, dėl kurio 3 esminiai dalykai netenka galios, yra jų palaikymas. Jų darbuotojai yra labai išmanantys, tačiau kartais gali jausti, kad kalbi su kompiuteriu ar iš anksto užprogramuota plytų siena. Jiems trūksta užuojautos ir žmogiško prisilietimo, kurio reikia ir nori daugeliui klientų. Jei turite problemų ar užduodate klausimą, jie jums padės, tačiau ne visada labai greitai ir ne visada labai nuosekliai. Tai gali būti gerai, jei mąstote tarp mūsų, bet jei jums reikia kažkieno, kuris laikytų jūsų ranką ir vestų jus į sudėtingus procesus, šis kompiuteris gali būti ne jums.

Viršutinės palaikymo pusės yra prieiga prie tiesioginių pokalbių priemonės, kuri gali pagreitinti procesą, ir didelė žinių bazė, kurioje lengvai prieinama informacija kaupiama trikčių šalinimo formatu, leidžiančiu jums aplenkti 3 „Essentials“ klientų aptarnavimo darbuotojus..

Kainodara

Labai priimtinos prieglobos paketai

3 „Essentials“ pakuočių kaina yra tokia pati, kaip galite tikėtis iš tokio kalibro šeimininko. Jei norite paprastos svetainės su patikimu veikimo laiku, tuomet galite pasirinkti bendro naudojimo prieglobos planą, kuris kainuoja tik 4 USD per mėnesį. Jei norite savo dedikuoto serverio, tada žiūrėsite, ar mokėti daugiau nei 150 USD per mėnesį. VPS talpinimas yra keletas jų geresnių pasiūlymų, kurių paketai prasideda tik nuo 8 USD. Brangiausias „3 Essentials“ siūlomas planas yra milžiniškos 256 USD per mėnesį sumos, tačiau be abejo, jūs tikrai gaunate tai, už ką mokate.

Draugiškas vartotojui

Nuleiskite dėl prasto klientų aptarnavimo

Kaip minėta aukščiau, klientų palaikymas yra labai robotas ir nejaukus, todėl vartotojams, kurie iš tikrųjų nežino, ką jie daro, gali būti šaltai. Taip pat yra keletas niurzglių su pačia svetaine, įskaitant problemas, kurios, atrodo, iškyla kuriant paskyrą, kai esate užstrigę žlugdančioje kilpoje ir niekur negalite vykti, o jūsų vienintelė pagalba yra kažkas iš klientų palaikymo tarnybos, kuris trūksta asmeninio prisilietimo, viskas gali neįtikėtinai erzinti.

Nepaisant to, sąrankos procesas kartais gali vykti be kliūčių, o pačiame valdymo skydelyje lengva naršyti.

Santrauka

Vertas pasirinkimas, tačiau su nuviliančiu klientų palaikymu

Apskritai, jei norite pagrindinio kompiuterio, kuris suteikia daugiau sprogimo už jūsų pinigus, tokį, kuris siūlo platų pakuočių asortimentą ir yra patikimas, tada 3 Essentials yra geras pasirinkimas. Tačiau jei dar nesate žiniatinklio prieglobos srityje ir norite, kad kas nors pirmą kartą padėtų jums patekti į šiuos nerimą keliančius vandenis, 3 pagrindai gali būti jums netinkami..

Jei nėra problemų, tada 3 pagrindai yra puikus kompiuteris; veiksnumas yra nė kiek neprilygstamas, kainos yra puikios ir yra daugybė paketų ir funkcijų pasirinkimo galimybių, tačiau jei kas nors pasiseks, jūs galėtumėte būti supažindintas su bloga „3 Essentials“ pusėmis: klientų aptarnavimu.

Už ir prieš:

Argumentai už:

  • Puikus klientų aptarnavimas.
  • Ilgas funkcijų ir galimybių sąrašas.
  • Fantastiškos kainos.
  • Puikus neveiklumas ir patikimas aptarnavimas.
  • Pinigų gražinimo garantija.

Minusai:

  • Prastas klientų aptarnavimas.
  • Kartais labai varginantis, ypač sąrankos metu.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me