EDIS apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Visuotinis interneto priegloba & Daugiau

EDIS yra įsikūrusi Austrijoje, tačiau jie turi duomenų centrus ir serverio parinktis daugelyje pasaulio šalių. Dauguma vietų yra Europoje, tačiau jos taip pat yra Čikagoje, JAV, Honkonge, Vina Del Mar, Čili ir kitose vietose. Tai puikus būdas įsitikinti, ar galite gauti reikalingą prieglobą šalia auditorijos, kurią bandote pasiekti. Kad būtų lengviau dirbti su įmone, jie turi biurus Vokietijoje, JAV, Azijoje, Austrijoje, Anglijoje ir Pietų Afrikoje, taigi jūs kalbate su kuo nors, kas kalba jūsų kalba.


Jie pirmiausia siūlo interneto prieglobos paslaugas, tačiau taip pat turi šlamšto filtravimą, SMS pristatymą, domeno vardo registraciją ir kitas įdomias galimybes. Bendra šios įmonės reputacija yra gana aukšta – labai mažai žmonių skundžiasi bet kokiais klausimais. Jie taip pat užsiima verslu metų metus, o tai reiškia, kad jie turi patirties, reikalingos patenkinti klientų poreikius.

Uptime & Patikimumas

Hostingas turi puikų stabilumą

Šiai įmonei naudojama techninė ir programinė įranga yra aukštos kokybės ir visada veikia. Jie veikia iš duomenų centrų, turinčių nereikalingą maitinimo ir tinklo ryšį. Be to, nemokama DDoS apsauga, kuri pridedama prie visų prieglobos paketų, padės dramatiškai sumažinti svetainės sumažėjimo riziką dėl bet kokio išorinio išpuolio. Tačiau nėra aiškios garantijos, kad kai kurie žmonės jaudinsis.

funkcijos

Daug įvairių prieglobos galimybių

Šioje įmonėje prieglobos galimybės yra labai įvairios. Jie pradeda nuo labai žemų serverio specifikacijų ir keliauja iš ten, norėdami užtikrinti, kad jų klientai gaus viską, ko jiems reikia. Prieglobos paketai aprūpinti „Barracuda DDoS“ apsauga, kuri yra puikus bet kokio prieglobos paketo priedas. Pats paprasčiausias bendro hostingo planas yra tik 1 € per mėnesį. Tai suteikia tik 200 MB vietos diske vietos ir dar 200 MB duomenų bazės. Kaip bebūtų keista, jūs gaunate 2000 MB el. Pašto adresų, tačiau apsiribojate tik trimis iš jų.

Keldami aukštesnį prieglobos lygį, gausite papildomų disko vietos ir kitų funkcijų. Aukščiausio lygio bendrojo prieglobos galimybė suteikia tik 75 GB vietos diske, 75 duomenų bazės ir 750 GB el. Pašto adresų. Taip pat galite pereiti prie VPS sprendimų, kurie visi sukonfigūruoti konkrečiose duomenų centro vietose, kurioms jums labiau patinka. Tai puikus pasirinkimas norint gauti reikalingą prieglobą ten, kur jums reikia, su daugybe puikių funkcijų, užtikrinančių jūsų svetainės sklandų veikimą..

Palaikymas

Puikus klientų aptarnavimas

Daugelis žmonių nesuvokia jokių svarbių šios įmonės prieglobos problemų. Jų priegloba yra gera, stabili ir lengva naudoti, kai jūs prisiregistruojate. Jei turite problemų, jų techninio palaikymo komandos mielai padės, kad užtikrintumėte, jog greitai atsigaunate ir vėl paleidžiate. Jie taip pat pateikia nemažai informacijos savo svetainėje, kad galėtumėte daugiau sužinoti apie prieglobą ir galimas problemas, kurių galima išvengti.

Kainodara

Kai kurie prieglobos paketai yra per dideli

Priegloba prasideda nuo vos 1 euro per mėnesį už labai paprastas bendro naudojimo hostingo paslaugas. Tai geras pasirinkimas tiems, kurie tiesiog nori paprasčiausių prieglobos galimybių. Pradėjus pereiti prie aukštesnio lygio paketų, kainos tampa kur kas aukštesnės, nei turėtų būti. Populiariausio bendrojo prieglobos paketo kaina yra 49 eurai per mėnesį, o tai yra per brangu beveik bet kokio tipo bendrojo prieglobos sprendimams. VPS parinktys labiau atitinka pramonės standartus, tačiau paprastai rasite kitų kompanijų, siūlančių panašias paslaugas mažesnėmis kainomis..

Draugiškas vartotojui

Gali būti pagerinta vartotojo patirtis

Žvelgiant į EDIS svetainę, galima pasakyti, kad daug ko reikia. Jie aiškiai nenurodo, ką turi kiekvienas paketas, ir svetainėje sunku rasti tai, ko jums reikia. Prisiregistravę prie paskyros, jie turi standartines prieglobos sąsajas, kuriomis lengva naudotis. Jų techninės paramos ir pardavimo komandos taip pat yra draugiškos ir greitai išspręs problemas.

Santrauka

Keletas rimtų rūpesčių, bet daugiausia geros prieglobos patirties

Ši prieglobos įmonė gali suteikti aukštos kokybės prieglobos patirtį žmonėms daugelyje pasaulio vietų. Jie turi aukštos kokybės serverius ir atlieka puikų darbą įsitikindami, kad jie visada yra aukštos kokybės duomenų centruose.

Argumentai už:

  • Daugybė pasirinkimo variantų
  • Kelios geografinės vietos
  • Geras klientų aptarnavimas

Minusai:

  • Daugelis prieglobos paketų yra pernelyg brangūs
  • Svetainę sunku naršyti
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me