Funio apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Kanados hostingas nuo 1999 m

„Funio“ verslas dirba nuo 1999 m., Aptarnaudamas klientus visoje Šiaurės Amerikoje ir už jos ribų. Jie yra įsikūrę Kanadoje ir turi gerą reputaciją dėl geros kokybės bendrojo prieglobos ir VPS sprendimų. Šiuo metu jie turi daugiau nei 20 000 klientų iš 100 šalių. Jie labai stengiasi, kad paslaugos būtų atnaujintos atsižvelgiant į naujausias tendencijas ir klientų poreikius. Jei pradedate nedidelę svetainę ar ką nors didesnę, jie gali jums padėti kiekviename žingsnyje.


Be žiniatinklio prieglobos sprendimų, taip pat galite naudoti jų domenų vardų registravimo paslaugas, kad gautumėte reikiamą svetainę. Jei jums reikia SSL sertifikatų, apsaugos nuo šlamšto, el. Pašto rinkodaros ar kitų interneto paslaugų, jie taip pat tai turi. Apskritai tai yra labai gražus prieglobos sprendimas.

Uptime & Patikimumas

Labai stabilūs hostingo sprendimai

Ši įmonė visą laiką palaiko savo serverius ir veikia sklandžiai. Jie naudoja tik aukštos kokybės aparatinę įrangą ir yra labai gražiame duomenų centre, kuriame visada yra keli energijos šaltiniai ir duomenų ryšys prie interneto. Techninė pagalba taip pat daro gerą darbą tinkamai kontroliuodama reikalus, kad nekiltų netikėtų problemų. Nors aš nepastebėjau jokios rūšies galiojimo garantijos, galite tikėtis, kad šioje įmonėje turėsite labai gražią prieglobos patirtį.

funkcijos

Gražios savybės už kainą

Naršydami po turimas hostingo parinktis pamatysite, kad jie turi daug ką apsvarstyti. Jie suskaido įvairius prieglobos tipus į keletą kategorijų, kurių kiekviena turi kelis paketus. Tai sukurta tam, kad vartotojams būtų lengviau pasirinkti jų poreikiams tinkamą paketą. Pavyzdžiui, viena kategorija yra „WordPress“ bendras priegloba. Tame pakete yra keturi pasirinkimai. Visi jie aprūpinti kietojo kūno diskais, o tai yra puiku, nes tai padės pagerinti jūsų svetainės stabilumą ir greitį.

Tada jie turi VPS sprendimus kitų tipų svetainėms „WordPress“. VPS taip pat turi kietojo kūno diskus, o tai yra šiek tiek neįprasta, bet tikrai geras dalykas. VPS sprendimai gali turėti iki 64 koncertų RAM. Tai yra šiek tiek daugiau, nei siūlo daugelis kitų paslaugų teikėjų. Paprasčiau tariant, šios bendrovės siūlomos funkcijos yra gana geros ir atitiks daugumos vartotojų poreikius nuo pradžios lygio iki pakankamai didelių svetainių..

Palaikymas

Lengvai pasiekiama techninė pagalba

Dėl techninės pagalbos šioje įmonėje labai lengva susisiekti. Jie atsiliepia į telefono skambučius, el. Laiškus, bilietus ir net faksogramas! Jie siūlo tik valdomus prieglobos sprendimus, o tai reiškia, kad techninės pagalbos komanda gali padėti jums bet kokio tipo problemoje, su kuria susiduriate. Jie taip pat turi labai gražią žinių bazę, suteikiančią daug informacijos apie jų teikiamą prieglobą.

Kainodara

Labai gražus kainų lygis

Prieglobos kainos prasideda nuo tik 0,99 USD per mėnesį ir už tai jūs gaunate labai gražų bendro naudojimo prieglobos paketą (nors jis apsiriboja tik viena svetaine). Jei mokėsite už savo planą kasmet, gausite nemokamą domeno vardą, kuris yra gražus įspūdis. Pakilus į aukštesnį prieglobos lygį, kyla ir kainos, tačiau jos niekada nekyla aukščiau to, ko galite tikėtis palygindami funkcijas su kaina. VPS sprendimai siekia 58,49 USD per mėnesį, tačiau tai yra labai geras sprendimas. Vidutiniškai galite tikėtis sumokėti šiek tiek mažiau nei daugumoje kitų hostingo kompanijų už panašias paslaugas.

Draugiškas vartotojui

Labai draugiškas klientų aptarnavimas & Daugiau

Nors ši įmonė prekiauja kaip „aukštos kokybės biudžetas“, jie deda daug pastangų siekdami užtikrinti, kad vartotojai turėtų gerą bendrą patirtį. Tinklalapyje labai lengva naršyti, kad rastumėte tai, ko jums reikia. Kiekvienas paketas rodo tik tai, ką jūs gaunate ir kiek sumokėsite. Visa tai padeda užtikrinti, kad renkantis vieną iš jų paketų nebus susiduriama su problemomis ar painiava. Kai prisiregistruojate, galite naudoti jų diegimo scenarijus vienu spustelėjimu, kad jūsų žiniatinklis būtų parengtas ir paleistas, o jų techninio palaikymo komanda yra skirta jums valdyti serverius, kad jums nereikėtų jaudintis dėl kokio nors dalyko.

Santrauka

Puikus priegloba Kanadoje

Tai yra viena iš geresnių prieglobos bendrovių Kanadoje šiandien. Jie užsiima verslu gana ilgą laiką ir iš tiesų daro puikų darbą užtikrindami, kad jų klientai turėtų viską, ko reikia aptarnauti lankytojus jų svetainėse. Jei jums reikia bendro hostingo ar VPS, tai yra puiki įmonė, į kurią reikia atsižvelgti.

Argumentai už:

  • Puiki kaina
  • Didelės savybės

Minusai:

  • Nėra skirtų serverių
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me