Ganos interneto prieglobos apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Geras priegloba su pasauliniais duomenų centrais

Ghanawebhosting.com yra internetinė prieglobos įmonė, įsikūrusi didesniame Akros regione Ganoje. Ghanawebhosting.com siūlo įvairias profesionalių prieglobos ir domenų valdymo paslaugas. Jų aukštos kvalifikacijos komanda specializuojasi linux ir Windows prieglobos sprendimų srityje. Jie turi daugybę duomenų centrų visoje šalyje, įskaitant Vokietiją, JAV ir Jungtinę Karalystę.


Uptime & Patikimumas

Geri duomenų centrai & Aparatinė įranga ir 99,9% neveiklumo garantija

Ghanawebhosting.com turi labai patikimą klientų palaikymo komandą. Jie turi tiesioginę atsidavusią komandą, kuri siūlo palaikymą visą parą ištisą parą. Ghanawebhosting.com siūlo paslaugų stebėjimą ir skirtingų mašinų aukšto prieinamumo grupių veikimo kontrolę. Paslaugų stebėjimas apima tinklo jungiamumą, serverio disko vietą, serverio atminties naudojimą, interneto tarnybą ir daug daugiau. Ghanawebhosting.com garantuoja 99,9% veikimo laiką su neribotu išteklių ir saugumo kiekiu, kad jūsų svetainė veiktų visą parą ir visą parą.

funkcijos

Daugybė skirtingų hostingo galimybių

Ghanawebhosting.com siūlo keturių skirtingų tipų bendro naudojimo prieglobos paketus. Jūs galite pasirinkti tarp sidabro, aukso deimantų ir neriboto plano (pavadinimas sako viską). Kiekvienas planas yra sudarytas taip, kad tiktų skirtingo dydžio įmonėms ir svetainių platformoms. Kiekvieno plano disko vieta ir domenai kiekvienoje paskyroje skiriasi. Disko vieta svyruoja nuo 1 GB laisvos vietos diske – neribota. Domenai taip pat svyruoja nuo 1 be apribojimų. Duomenų perdavimas neribojamas nuo 15 GB. Atsižvelgiant į jūsų verslo dydį, Ghanawebhosting.com turi planą, kuris atitiks jūsų verslo poreikius. Visuose planuose yra prieinama valdymo pultas, moderniausia prieglobos infrastruktūra ir palaikymas visą parą.

Jei jūsų svetainei reikalingas perpardavėjas arba „Linux“ bei „Windows“ planai, „Ghanawebhosting.com“ siūlo didelį pagrindinių vietos ir valdymo įrankių pasirinkimą, kad geriau palaikytų jūsų svetainę. Jų tvirta infrastruktūra naudoja moderniausią duomenų centrą su dvigubais keturių branduolių „Xeon“ maitinamais serveriais ir nereikalingais keičiamais serveriais. Galite lengvai perjungti domenų valdymo kategorijas ir pridėti neribotas POP3 el. Pašto paskyras naudodami IMAP palaikymą ir lengvai naudojamą žiniatinklio pašto sąsają. „Linux“ prieglobos planai svyruoja nuo 1 GB vietos diske iki neriboto kiekio sąskaitoje. Jų paketai prasideda nuo 3,75 USD / mėn. Iki – 18,59 USD / mėn. Visi planai sudaromi 1 metų kadencijai. Jei nesate visiškai patenkinti jų paslaugomis, Ghanawebhosting.com siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Palaikymas

Teikiama pagrįsta parama

Galite susisiekti su palaikymo komanda naudodamiesi jų bilietų pardavimo sistema arba telefono numeriu. Jei norite, taip pat galite jiems siųsti el. Laišką, tačiau paprastai geriausia naudoti tai, kas yra susijusi su stebėjimo bilietu. Radau porą žmonių, kurie teigė, kad prireikė per ilgos laiko, kol palaikymo komanda grįžo pas juos, kai iškilo problemų, tačiau jie nepateikė daug kitų specifikų, todėl sunku įvertinti tik tai.

Jų žinių bazė yra gerai prižiūrima ir suteikia naudingos informacijos tiems, kurie nori sužinoti daugiau apie jų prieglobą ir trikčių šalinimą.

Kainodara

Įperkamas hostingo sprendimas

Ghanawebhosting.com siūlo kelis skirtingus hostingo paketų tipus, pradedant nuo 3,45 USD iki 18,59 USD per mėnesį. Tai skirta jų bendro hostingo planui. Visuose planuose yra nemokama sąranka. Jei jums reikia perpardavėjo programos, kad būtų galima laikyti kelias paskyras, „Ghanawebhosting.com“ turi keturis planus. Kiekvienas planas siūlo neribotą kiekį vietos diske, integruotą domenų valdymą ir lengvai naudojamą valdymo skydelį, kuriame galite lengvai valdyti savo atsiskaitymo ir kliento informaciją. Perpardavinėtojų planai yra mėnesiniai ir svyruoja nuo 26,12 iki 59,12 USD / mėn. Su perpardavėjų priegloba turite prieigą prie neriboto domenų, antrinių domenų, neribotų duomenų bazių, FTP, privataus SSL ir dar daugiau įtraukimo..

Santrauka

Geras priegloba su gera reputacija

Jų techninės pagalbos komanda padės jums per kelias minutes išspręsti jūsų problemas. Jų planai taip pat yra labai konkurencingi, palyginti su kitais žinomais prieglobos paslaugų teikėjais. Jie turi labai naudingą žinių bazės ir DUK skyrių, padėsiantį išspręsti problemas, su kuriomis jūs galite susidurti. Daugelis prieglobos paslaugų teikėjų neteikia tiek paslaugų, kiek kainuoja jūsų paslaugų kainos. Aš tikrai rekomenduoju šią įmonę žmonėms, ieškantiems patikimo hostingo sprendimo.

Argumentai už:

  • Garantija 99,9%
  • Daug įvairių prieglobos galimybių
  • Gera žinių bazė
  • Geri prieglobos įrašai

Minusai:

  • Nėra VPS prieglobos
  • Nėra tiesioginio pokalbio parinkčių
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me