Gyvybės apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Hostingas Las Andžele su pasauliniais duomenų centrais

„LiveCity.com“ buvo sukurta atsižvelgiant į koncepciją, kad būtų pateikti visi ištekliai ir palaikymas, reikalingi reaguojančiai ir stulbinančiai daugiaplatformiai svetainei sukurti. LiveCity.com yra internetinė prieglobos įmonė, siūlanti savo klientams prieglobos ir interneto dizaino įrankius. Jų įmonė yra Los Andžele, Kalifornijoje, o duomenų centrai yra JK ir Izraelyje. 


Uptime & Patikimumas

Geras patikimas priegloba

LiveCity.com yra auganti įmonė, turinti patikimą tinklą. Jie turi tiesioginę techninio palaikymo komandą, kuri veikia visą parą ir visą parą, taip pat turi daugybę duomenų centrų, esančių JAV, JK ir Izraelyje. Jie turi daugybę palaikymo įrankių, kurie jums padės teikdami palaikymą telefonu, tiesioginius pokalbius, el. Paštą ir internetinę paramą. 

funkcijos

Lengva suprasti prieglobos parinktis

„LiveCity.com“ turi keturis išsamius internetinių svetainių kūrėjų planus. Kiekviename plane yra nemažai vietos ir saugyklos bei papildomų funkcijų ir atnaujinimų. Galite pasirinkti iš „Basic“, „Advanced“, „Professional“ ir „Gold“. Jų pagrindiniame plane yra 5 puslapiai, 100 MB saugyklos ir 5 GB pralaidumo. Pažangusių iki auksinių planų diapazonas yra nuo 25 neribotų puslapių su 500 MB – 5 GB atminties ir 10–30 GB pralaidumo. Visuose planuose yra palaikymas, reaguojantis į mobilųjį tinklalapį ir elektroninės komercijos įrankiai. Nuo patobulinto paketo įtraukite nemokamą domeną su pirkimu ir 5–30 pašto dėžučių. „LiveCity.com“ paketuose taip pat yra jūsų svetainės saugojimas apsaugotame serveryje, kasdieninės atsarginės kopijos ir dar daugiau.

„LiveCity.com“ svetainių paketai aprūpinti viskuo, ko reikia jūsų svetainei sukurti ir paleisti. Jie turi daugiau nei tūkstančius svetainių šablonų, iš kurių galima pasirinkti, naudojant lengvai įmontuotus nuvilkimo įrankius, kurie padės lengvai susikurti svetainę nuo nulio. Galite paprašyti jų komandos nario pritaikyti svetainę savo noru už papildomą mokestį. Visuose planuose yra palaikymas ir demonstracinės versijos, kurios padės pašalinti triktis.

Kita puiki „LiveCity.com“ savybė yra jų domenų registravimo paslaugos. Naudodami jų domenų paieškos įrankį galite lengvai užregistruoti savo pačių domeną arba saugiai perkelti savo domeną iš esamo teikėjo. Jie turi daugybę plėtinių, iš kurių gali rinktis, ir tik užregistravę savo domeną gausite prieigą prie jų domenų tvarkymo skyriaus, kuriame pridėsite papildomų parinkčių. 

Palaikymas

Kokybiška techninė pagalba su tam tikrais apribojimais

Yra keli būdai, kuriais galite susisiekti su „LiveCity.com“ techninės pagalbos atstovu. Jei norite kalbėtis su tiesioginiu operatoriumi telefonu, galite nemokamai susikalbėti su kuo nors iš jo svetainėje nurodytų vietų. Taip pat galite nusiųsti el. Laišką jų personalo nariams arba užpildyti susisiekimo su mumis formą, esančią jų skyriuje „Susisiekite su mumis“. „LiveCity.com“ taip pat turi tiesioginį pokalbių kurjerį, kuriame jūs galite kalbėti su kuo nors iš jų techninės pagalbos darbuotojų dėl pardavimo, sąskaitų išrašymo ir trikčių šalinimo. Jų internetinis palaikymo pokalbis galimas sekmadienį, trečiadienį, nuo 6:30 iki 15:30. Kita puiki „LiveCity.com“ savybė yra jų palaikymo centras. Jie turi daug naudingos informacijos, kuri padės pašalinti triktis, atsisiųsti, įdiegti programas, žiūrėti vaizdo įrašus ir naršyti straipsnius, susijusius su atsiskaitymu, pardavimais ir kita.. 

Kainodara

Brangus pradinio lygio talpinimas

„LiveCity.com“ hostingo planai yra puikūs pradedantiesiems verslą. Jų planai yra šiek tiek brangūs pradinio lygio hostingo atžvilgiu, tačiau jie siūlo daugybę įrankių ir išteklių, kurie padės sukurti svetainę, kuri atrodo ir atrodo kaip ją sukūrė aukščiausio lygio web dizaineris. Jų planai svyruoja nuo 9,84 USD iki 35,52 USD. Už visus planus mokama kas mėnesį. Galite pasirinkti iš keturių skirtingų mokėjimo laikotarpių, įskaitant 3 / mėn., 12 / mėn., 24 / mėn. ir 36 mėnesiai. Jų VPS planai svyruoja nuo 15 USD iki 20 USD / mėn., Juos galima pasiekti „Linux“ OS. Jie taip pat siūlo dedikuotus serverių planus. Jų specialus priegloba prasideda nuo 140,00 USD. Jų vertės planas ir „Premier“ paketas svyruoja nuo $ 215.00 iki $ 374.00 / mėn

Visi planai turi papildomų funkcijų ir garantijų. Prisiregistruodami svetainėje LiveCity.com gausite nemokamą 14 dienų bandomąją versiją. Jokių nustatytų mokesčių nėra ir jūs, užsiregistravę dvejiems metams iš anksto, gausite 30% nuolaidą nuo antrų metų išlaidų.

Santrauka

Daugybė priežasčių, kodėl verta pritarti šiam teikėjui

„LiveCity.com“ yra puiki žiniatinklio prieglobos įmonė, siūlanti daugybę žiniatinklio kūrimo įrankių, padėsiančių sukurti reaguojančią ir kūrybingą svetainę. Jie siūlo garantijas ir 14 dienų nemokamą bandomąją versiją, kuri padės išbandyti jų paslaugas. Jų prieglobos paketai yra šiek tiek brangesni, palyginti su kitais prieglobos paslaugų teikėjais, tačiau jie siūlo daugybę paslaugų ir įrankių, kurie padės sukurti visiškai funkcionalią ir estetinę svetainę..

Su „LiveCity.com“ jūs taip pat gaunate palaikymą visą parą ir daugybę palaikymo priemonių, kurios padės jums atlikti procesą. Trūkumų yra tik nedaug, išskyrus tai, kad jie yra šiek tiek brangūs, o jų interneto svetainėje yra viskas, ko reikia norint greitai pradėti veikti ir veikti. Jų duomenų centrai yra JAV, JK ir Izraelyje ir jie užtikrina visų jūsų duomenų kokybę ir stebėjimą. Jie taip pat kiekvieną dieną atlieka tiesiogines atsargines kopijas ir koncentruojasi į tai, kad būtų užtikrintas didelis jų veikimo laikas. „LiveCity.com“ verta apsvarstyti galimybę, jei norite sukurti kokybišką svetainę nuo nulio, kurioje yra šimtai funkcijų ir parinkčių, kad galėtumėte pradėti naudotis. 

Argumentai už:

  • Techninis palaikymas visą parą
  • Nemokamas domeno vardas
  • 14 dienų nemokamas bandymas
  • Svetainių kūrimo priemonės parinktys

Minusai:

  • Nėra „Cloud“, „Dedicated Server“ ar „VPS Hosting“ parinkčių
  • Žemesnio lygio pakuotės yra per brangios
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me