Hostingas-marketers.com apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Vaizdo rinkodaros priegloba

Hostingo rinkodaros specialistai yra gerai įsitvirtinusi įmonė, gyvuojanti nuo 1999 m. Jie įsikūrę JAV ir teikia ne tik interneto prieglobą, bet ir įvairias rinkodaros bei vaizdo montažo paslaugas. Bendrovė yra privati ​​nuosavybė ir neturi skolų, todėl sumažėja rizika, kad ji bet kada greitai bus perduota ar išpirkta. Tai yra gera rinkos niša tiems, kurie nori kurti vaizdo įrašus, daryti tiesiogines transliacijas ir vykdyti kitą panašią veiklą. Nors šioje įmonėje galite priglobti įprastas svetaines, jie iš tikrųjų yra sutelkti į šią vieną sritį, todėl ji yra ideali tik jiems.


Uptime & Patikimumas

Dėmesys patikimumui

Žiūrėdami vaizdo įrašą net prastovos akimirka gali rimtai nutraukti jūsų patirtį. Prieglobos rinkodaros specialistai tai tikrai supranta ir laiko prioritetu užtikrinti, kad jų prieglobos paslaugos visada būtų stabilios ir stabilios. Jie naudoja aukštos kokybės aparatinę įrangą, kuri sugebės neatsilikti nuo net labai populiarių vaizdo įrašų poreikių. „Cloud Flare“ paslaugos taip pat padeda maksimaliai padidinti darbo laiką, nes vaizdo įrašą galima tiekti iš tos vietos, kad būtų išvengta prastovų. Žemiau paminėtas greitis taip pat padės išvengti atsilikusių ar nenuoseklių vaizdo įrašų, kurie yra beveik tokie patys blogi kaip ir pertraukimai, kai kalbama apie vaizdo įrašams skirtą prieglobą.

funkcijos

Vaizdo fokusavimo funkcijos

Visos jų prieglobos parinktys yra sukonfigūruotos specialiai vaizdo paslaugoms. Tai reiškia, kad turėsite daug vietos diske ir pralaidumo, kad patenkintumėte srautinius poreikius. Be to, į „cPanel“ turėsite integruotą „CloudFlare“, kad būtų lengva konfigūruoti, o tai svarbu vaizdo transliacijai, kuriai gali prireikti daug pralaidumo.

Galite pasirinkti iš įprastų vaizdo įrašų talpinimo parinkčių, skirtų tiems, kurie publikuoja vaizdo įrašus, kad žmonės galėtų žiūrėti vėliau, arba iš „WOWZA“ prieglobos parinkčių, kurios labiau skirtos tiesioginiam transliavimui. Tiesioginio srauto priegloba yra suskirstyta pagal tai, kiek žmonių vienu metu žiūrės vaizdo įrašą. Jie siūlo parinktis, pradedančias nuo 35 ar mažiau žiūrinčiųjų, iki 1000 ir daugiau stebėtojų. Tai padės užtikrinti, kad lankytojai visada galės mėgautis jūsų sukurtu turiniu.

Palaikymas

Žinių palaikymas

Atrodo, kad palaikymo komanda su šia įmone tikrai žino, ką jie daro, ypač kalbant apie vaizdo įrašų talpinimą. Jie taip pat puikiai tinka rinkodarai, todėl gali pateikti specialias reklamines parinktis ir kitas funkcijas, kurios padės jums labiau pasisekti. Jei susidursite su problemomis, bet kuriuo metu galite susisiekti su jų techninės pagalbos tarnyba, ir jie 24 valandas per parą, 7 valandas, labai greitai išnagrinės jūsų problemas.

Kaina

Netikėtai prieinamos paslaugos

Kainos yra žemesnės nei to, ko tikėtumėtės iš vaizdo įrašams skirtos kompanijos. Pradinio lygio vaizdo įrašų parinktis yra tik 4,95 USD per mėnesį, o tiems, kuriems reikia aukštesnio lygio paslaugų, tai gali siekti iki 55,95 USD per mėnesį. Aukščiausias jų vaizdo transliacijos pasirinkimas taip pat turi specialų IP ir kitas parinktis, kurios daro jį vertingu. WOWZA parinkčių kainos prasideda nuo 15 USD per mėnesį ir gali siekti iki 700 USD per mėnesį puslapiuose, kuriuose vienu metu bus 1000 ar daugiau žiūrinčiųjų.

Greitis

Greitas ryšio greitis

Pritaikant vaizdo įrašą svarbu turėti spartų ryšį, kad galėtumėte patenkinti savo vaizdo įrašų poreikius. Bet kuris vaizdo įrašas, ypač HD vaizdo įrašas, gali labai greitai sunaudoti daug pralaidumo, o kai vieną vaizdo įrašą transliuoja daug žmonių, greitis tampa nepaprastai svarbus. „Rinkodaros rodytojų“ tinkle yra šviesolaidinės interneto jungtys ir greitos vidinės jungtys, kad būtų išvengta bet kokių atsilikimų ar kitų problemų, kurios gali sutrikdyti vaizdo įrašo, kurį patirs jūsų svetainės lankytojai, kokybę..

Santrauka

Idealiai tinka vaizdo įrašų talpinimui

Jei norite priglobti vaizdo įrašams skirtą svetainę, iš tiesų gali būti daug prasmės naudoti šį teikėją. Kadangi jie yra taip susikoncentravę į vaizdo įrašus, jie galės jums padėti kur kas efektyviau nei įprastas prieglobos paslaugų teikėjas. Žinoma, jei jums tikrai nereikia vaizdo įrašų talpinimo savo svetainėje, nėra prasmės pasirinkti šį teikėją. Atidžiai pasvarstykite savo galimybes, kad įsitikintumėte, jog gaunate tai, ko jums reikia.

Argumentai už:

  • Išplėstinės vaizdo transliacijos parinktys
  • Puikus Uptime
  • Protingos kainos

Minusai:

  • Ne tradiciniam prieglobai
  • Tik JAV
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me