Internetinio tinklo apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Gražus hostingas nuo 1999 m

Online.com verslas veikia nuo 1999 m., Todėl jie tapo viena iš senesnių ir geriau įsitvirtinusių hostingo kompanijų. Šiandien jie valdo tris duomenų centrus ir daugybę puikių prieglobos galimybių. Jie yra įsikūrę Prancūzijoje ir turi didelę reputaciją, nes padeda klientams gauti jiems reikalingus prieglobos sprendimus. Vienas malonus dalykas šioje kompanijoje yra tai, kad jie puikiai nuveikė greitai besikeičiančias technologijas. Tiksliau, šiandien jie labai priklauso nuo debesų technologijų, kurios yra akivaizdi prieglobos tendencija.


Galite pasirinkti iš bendro hostingo, debesų prieglobos, visiškai atskirtų serverių ir dar daugiau, kad užtikrintumėte, jog gaunate tai, ko jums reikia. Jie taip pat leidžia lengvai atnaujinti, nusipirkti domenus ir nedelsiant atlikti kitus su priegloba susijusius dalykus.

Uptime & Patikimumas

Hostingas atrodo labai stabilus

Atrodo, kad šios kompanijos hostingas yra gana stabilus. Jie turi skirtingas skirtingų paketų prieinamumo garantijas, kurių veikimo laikas siekia net 99,5%. Tai yra šiek tiek mažiau nei vidutinė 99,9% pramonės garantija. Atrodo, kad tai nėra reali problema, atsižvelgiant į tai, ką vartotojai sako apie savo patirtį. Vis dėlto būtų puiku, jei jie turėtų aukštesnio lygio garantiją, kad parodytų pasitikėjimą savimi.

funkcijos

Daug gražių funkcijų

Peržiūrėję įvairius jų prieglobos paketų funkcijų sąrašus pamatysite, kad jie turi daug ką pasiūlyti. Bendrai naudojančiam prieglobai galite turėti kelias FTP paskyras, greitai įdiegti įvairius programinės įrangos paketus, neribotą srautą, visą „Apache“ žurnalo statistiką ir dar daugiau. Galite pasirinkti iš trijų prieglobos sprendimų lygių, kurių kiekvienas turi būtinas specifikacijas daugelio tipų svetainėms paleisti.

Kai judėsite prie debesies maitinamų VPS sprendimų, pamatysite, kad čia yra labai daug gerų variantų. Jie prasideda nuo 2 skirtų x86 branduolių ir 2 koncertų atminties, o tai yra gana gražu. Tai labai gera tokio tipo hostingo sprendimų kaina. Jei reikia ir daugiau energijos, galite pereiti prie aukštesnio lygio VPS sprendimų.

Dedikuoti serveriai, atrodo, yra pagrindinis šios įmonės pardavimo taškas. Jie turi daugybę skirtingų serverio paketų, iš kurių galima pasirinkti platų funkcijų sąrašą ir kitas parinktis. Jei pasirinksite, galite gauti kietojo disko diskus, į kurias yra labai malonu atsižvelgti. Jie puslapyje pateikia daug informacijos, kuri yra arba labai maloni, arba labai paini, atsižvelgiant į jūsų komforto lygį naudojant technologijas..

Palaikymas

Kokybišką techninę paramą lengva pasiekti

Techninę pagalbą galite gauti el. Paštu ir telefonu visą parą. Jie labai jautriai reaguoja ir gali padėti jums sprendžiant bet kokio tipo problemas. Jie tikrai žino savo medžiagą ir gali arba išspręsti jūsų problemas, arba padėti paaiškinti, kas ne taip, kad galėtumėte išmokti proceso metu. Tačiau jie neturi daug dokumentų ir panašių dalykų, kad galėtumėte mokytis savarankiškai.

Kainodara

Dideli kainų diapazonai

Šios kompanijos kainos labai skiriasi kiekviename pakete. Žinoma, taip yra todėl, kad žymiai padidėja ir paslaugų lygis, kurį gaunate. Visos kainos yra gana pagrįstos, kai žiūrite į konkrečias specifikacijas, kurias gaunate. Apsipirkdami šioje įmonėje labai svarbu atidžiai apžiūrėti skirtingas serverio specifikacijas ir kainą, kurią mokate. Jei nesate atsargūs, gali tekti susimokėti už paslaugas, kurių jums tikrai nereikia jūsų konkrečioje situacijoje. Tinkamai prižiūrėdami, jūs galite gauti malonią kainą už tikrai puikią prieglobos patirtį.

Draugiškas vartotojui

Daug informacijos

Svetainėje labai lengva naršyti, ji greitai įkeliama ir gražiai švari. Jie įdėjo kiekvieną prieglobos paketą į savo puslapį, kad galėtų suteikti jums daug informacijos apie tai, ko ketinate gauti. Tai gali būti puikus dalykas daugeliui žmonių, jei jums patinka skaityti technines specifikacijas. Tačiau kitiems tai gali tiesiog painioti visą patirtį. Kad ir kaip būtų, jie taip pat siūlo draugišką klientų aptarnavimą ir techninę pagalbą, kad padėtų jums, jei jums ko nors reikia.

Santrauka

Puikus priegloba su puikia istorija

Tai tikrai puiki prieglobos įmonė, jau daugelį metų teikianti klientams pagalbą. Šiuo metu jie talpina šimtus tūkstančių svetainių ir puikiai priims darbą ir jums. Jie yra ypač gražūs, jei jums patinka įsigilinti į techninę dalykų pusę, kad įsitikintumėte, jog gaunate tinkamus serverius tinkamomis kainomis.

Argumentai už:

  • Išsamūs funkcijų sąrašai
  • Daug prieglobos galimybių
  • „Cloud Focused“ technologijos

Minusai:

  • Gali būti painu
  • Tik 99,5% galiojimo garantija
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me