Kalkakmenio tinklų apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Puikūs dedikuoti serveriai, turintys keletą nišos galimybių

„Limestone Networks“ yra gerbiama įmonė, teikianti daugybę puikių prieglobos paketų. Jie labiausiai žinomi dėl savo serverių ir gebėjimo kurti bei valdyti puikius žaidimų serverius. Jie dažniausiai naudojami žmonėms, norintiems susikurti asmeninius populiarių internetinių žaidimų serverius ar net laikyti duomenų bazių ir kitų šaltinių mobiliesiems žaidimams bei kitus panašius dalykus..


Jie turi daugybę skirtingų iš anksto sukonfigūruotų dedikuotų serverių parinkčių, iš kurių galite pasirinkti, ir jūs galite jiems padėti sukurti pasirinktinį kompiuterį, jei to jums reikia. Atnaujinimas taip pat yra gana paprastas, nes ši įmonė yra skirta padėti visiems jų aukštesnės klasės klientams likti laimingiems.

Jie turi puikų funkcijų sąrašą, patikimus ryšius ir gerą klientų aptarnavimą. Apskritai apie šią kompaniją galima pasakyti labai mažai neigiamos nuomonės, o tiems, kurie ieško gerų dedikuotų hostingo paketų, esančių JAV, tai yra puikus pasirinkimas.

Jų duomenų centras yra Dalase, Teksase, todėl centrinė vieta yra beveik visiems Amerikos žmonėms, todėl tai yra populiarus pasirinkimas bet kuriai svetainei, turinčiai JAV tikslinę auditoriją..

Uptime & Patikimumas

Kelios nereikalingos sistemos, užtikrinančios didelį patikimumą

Kurdami duomenų centrą, „Limestone Networks“ aiškiai turėjo omenyje patikimumą. Jie turi visiškai nereikalingas maitinimo sistemas, kad būtų išvengta bet kokių nutrūkimų, o jų dyzeliniai generatoriai be problemų gali veikti beveik neribotą laiką. Jie taip pat turi kelis interneto magistralinius ryšius ir pluošto linijas, patenkančias į duomenų centrą.

Jie dirba su keliais aukščiausiais „telcos“, kad užtikrintų, jog visada turi patikimą prieigą prie interneto, o tai yra būtina stabilumui. Jie neturi akivaizdžios darbo laiko garantijos, tačiau jų socialinės žiniasklaidos paskyrose ar kitose vietose nebuvo paskelbta klientų skundų dėl per didelių prastovų, tai yra geras ženklas, kad jie siūlo labai patikimą prieglobą.

funkcijos

Daug aukščiausios klasės funkcijų, įskaitant aukščiausios klasės aparatinę įrangą

Peržiūrėję visus jų prieglobos paketus pamatysite, kad jie turi visas funkcijas, kurių jums prireiks norint sukurti ir paleisti beveik bet kokio tipo svetainėse. Nesvarbu, ar norite turėti savo žaidimų serverį, ar norite el. Prekybos svetainės ar bet ko kito, jų paketai yra gerai sukurti, kad atitiktų jūsų poreikius.

Jų duomenų centre yra du pasienio maršrutizatoriai ir nereikalingos nuorodos į visus jų jungiklius, o tai yra puiki savybė, pagerinanti greitį ir patikimumą. Jie taip pat turi neribotas srauto parinktis ir VPN paslaugas, prieinamas tiems, kuriems jų reikia.

Viena iš labai gerų savybių, kurias jie dažnai turi, yra jų „išvalymo serveriai“. Panašu, kad tai yra serveriai, kuriuos anksčiau naudojo kiti klientai, prieš jiems atnaujinant. Jie vis dar yra puikus prieglobos pasirinkimas, tačiau kadangi jie naudoja šiek tiek pasenusią aparatūrą, galite juos įsigyti už ypač konkurencingą kainą. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išskirtinio prieglobos pranašumų be aukštų kainų.

Palaikymas

Geras palaikymas prieinamas 24/7/365

„Limestone Networks“ siūloma parama atitinka jų siūlomas aukščiausios klasės paslaugas. Su jais galite susisiekti bet kuriuo metu, 24/7/36 per telefoną, tiesioginius pokalbius arba per jų bilietų pardavimo sistemą. Jų palaikymo bilietai vidutiniškai trunka 9 minutes, o tai yra labai gerai.

Jie taip pat draugiškai aptarnauja klientus pardavimų ir sąskaitų išrašymo klausimais, nors dauguma žmonių šioje srityje nepatirs jokių problemų. Jų pardavimo komanda gerai padeda nuspręsti, kuris serverio tipas veiks geriausiai atsižvelgiant į jūsų konkrečius poreikius.

Kainodara

Puikios dedikuotų paketų kainos parinktys

Daugelio jų serveriams skirtų paketų bus tiek, kiek tikimasi standartinių pramonės normų. Jie turi išvalymo serverius, kurie vis dar yra gana galingi, tačiau už didelę nuolaidą, o tai labai malonu.

Panašu, kad visos kitos jų paslaugos atitinka pramonės standartus, o tai yra gerai. Apskritai, jūs gaunate teisingą kainą už labai gražią paslaugą, nesvarbu, kurį variantą pasirinksite.

Santrauka

Labai gražus žaidimų ir skirtų serverių priegloba

Apskritai, „Limestone Networks“ teikiamos prieglobos paslaugos yra labai geros. Atrodo, kad jie surado puikią pusiausvyrą tarp malonumo klientams, kuriems reikalingas įprastas aukštos klasės internetinis priegloba, ir žaidimų bei programų kūrimo nišos dėmesio nišoje. Jie taip pat teikia malonų klientų aptarnavimą ir bendrą patirtį.

Argumentai už:

  • Lengvas aparatūros atnaujinimas
  • Kelios nereikalingos sistemos
  • Draugiškas klientų aptarnavimas
  • Galimi tarpininkavimo serveriai

Minusai:

  • Negalima bendrų ar VPS paslaugų
  • Neparduodama jokia galiojimo garantija
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me