Pagrindinio kompiuterio apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Pilna interneto paslaugų įmonė

„Hostkey“ yra įvairi interneto paslaugų įmonė, aptarnaujanti klientus iš visos Rusijos, Europos ir aplinkinių regionų. Jie siūlo apgyvendinimo paslaugas, debesų sprendimus, prieglobą ir kitas susijusias galimybes asmenims ir įmonėms visame rajone. Turėdami duomenų centrus ir biurus Amsterdame ir Rusijoje, jie yra skirti padėti įvairiausiems žmonėms. Siekdamas padidinti savo paslaugų ir reputaciją, „Hostkey“ bendradarbiauja su „Microsoft“, „NGINX“, „cPanel“, „RETN“, „Huawei“, „AMS-IX“, „Serverius“, „DataPro“ ir daugeliu kitų kompanijų, kad įsitikintų, jog jos gali teikti geriausias savo klasės paslaugas..


Uptime & Patikimumas

Priėmimo aplinka yra labai stabili

„Hostkey“ naudojami duomenų centrai yra moderniausi ir turi nereikalingą galią, tinklo jungtis, aušinimo sistemas ir dar daugiau. „Hostkey“ taip pat pirmiausia naudoja prekės ženklo aparatinę įrangą, kad padėtų išvengti problemų, kurias sukelia netinkama įranga. Jie neturi galiojimo laiko garantijų, tačiau daugumai žmonių to neprireiks. Jei jums tikrai reikia geriausio veikimo laiko, jie siūlo „DDoS“ apsaugą, serverio apkrovos balansavimą ir išdėstymo parinktis, kad sumažintų bet kokio tipo problemų riziką..

funkcijos

Daugybė funkcijų patenkinti jūsų poreikius

„Hostkey“ siūlo daugybę funkcijų, kad patenkintų savo klientų poreikius. Visi jų prieglobos sprendimai yra sutelkti į judresnes svetaines ir jie neturi jokių bendro prieglobos parinkčių. Jų VPS sprendimai pateikiami iš įvairių paketų, kurie visi klientams suteiks reikiamą kontrolės lygį kainomis, kurias jie gali sau leisti. Galite pasirinkti iš 1-4CPU branduolių, 1-8 koncertų RAM, nuo 20 iki 80 koncertų diske (visi kietojo kūno diskuose) ir dar daugiau.

Jei jums reikia kažko dar galingesnio, galite pereiti prie tam skirtų serverių. Jie taip pat turi daugybę variantų, visų pirma iš „Dell“. Kai kurie dedikuoti serveriai yra paruošti ir paruošti naudoti, o kiti, kuriuos galite pritaikyti specialiems poreikiams patenkinti. Visos skirtingos parinktys suteiks jums prieigą prie šaknies ir galimybę naudoti serverius beveik viskam, ko tik norite.

Palaikymas

Puiki techninė pagalba visą parą

Jei kada nors iškils kokių nors problemų dėl jūsų prieglobos ar kokių nors kitų jų siūlomų funkcijų, techninės pagalbos komanda padės nedelsiant ją išspręsti. Jie dirba visą parą ir visą parą. Jie gali lengvai pažvelgti į jūsų sistemą ir imtis veiksmų, kad ją ištaisytų. Jie taip pat turi naudingų DUK ir žinių bazę, kurią galite perskaityti, jei norėtumėte savarankiškai spręsti bet kurias problemas.

Kainodara

Prieinamos kainos visais lygiais

Kainos visiškai atitinka tai, ko tikėtumėtės pagal jums reikalingas paketo savybes. VPS sprendimai prasideda nuo 5 eurų per mėnesį ir bazinių pasirinkimo galimybių atveju gali siekti net 30 eurų per mėnesį. Galite pakoreguoti tai, ko jums reikia, o tai pakeis kainą. Dedikuotų serverių kaina nuo 50 EUR per mėnesį, bazinių paketų kaina gali siekti iki 307 EUR per mėnesį, be to, atsižvelgiant į bet kokias papildomas parinktis, kurias norite įtraukti į.

Jie taip pat turi „pardavimo serverius“, kurie greitai keičiasi atsižvelgiant į tai, kas yra prieinama. Tai yra skirti serveriai, kurių galite gauti už žymiai mažiau nei įprastai. Kartais serveriai gali turėti šiek tiek pasenusią techninę įrangą arba jiems gali būti taikoma nuolaida dėl kitų priežasčių. Tie, kuriems nereikia geriausio, bet vis tiek nori, kad būtų galima gerai valdyti savo serverius, būtinai išnagrinės šias galimybes.

Draugiškas vartotojui

Dėmesys aukštesniems galutiniams vartotojams

Tai yra viena iš tų bendrovių, kurios savo paslaugas daugiausia skiria aukštesniems galutiniams vartotojams. Tie, kurie jau turi svetainių ir kitų susijusių paslaugų valdymo patirtį. Tai daro sistemas šiek tiek sudėtingesnes, nei gali būti įpratęs pradinis klientas. Nepaisant to, viskas yra tinkamai nustatyta, kad būtų galima lengvai išsiaiškinti ir paleisti be problemų. Jų palaikymo komandos taip pat yra prieinamos visą parą, todėl galite gauti pagalbos, jei kiltų klausimų ar rūpesčių.

Santrauka

Puiki prieglobos galimybė Europoje & Rusija

Jei jums reikia gero prieglobos Europoje ar Rusijoje ir norite kažko stipraus, pavyzdžiui, VPS ar dedikuoto serverio, tai yra įmonė, į kurią turėtumėte atsižvelgti. Jie turi gerą reputaciją dėl kokybės ir ilgą laiką augo. Tiesiog atminkite, kad jie nėra tikėtini pradinio lygio vartotojams, todėl turėtumėte didelę patirtį.

Argumentai už:

  • Daugybė paslaugų
  • Galima „DDoS“ apsauga
  • Protingos kainos

Minusai:

  • Nėra bendro prieglobos
  • Kai kurios paslaugos yra pernelyg sudėtingos
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me