Priimančiojo Mayo apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Greitas & Patikimas priegloba

„Host Mayo“ yra prieglobos įmonė, priklausanti didesnei su žiniatinkliu susijusių svetainių grupei, teikiančiai elektroninius sprendimus įmonėms ir asmenims. Jie jau nuo 2008 m. Siūlo įvairias paslaugas, įskaitant prieglobą. Jie sako, kad pagrindinis dėmesys klientams yra teikiamas labai greita hostingo patirtimi, nereikalaujant iš jų per didelių mokesčių. Panašu, kad jiems pavyko įgyvendinti šį tikslą ir kurį laiką tai bus daroma.


Jų priegloba yra įsikūrusi JAV ir veikia iš duomenų centrų, esančių Dalase, Teksaso valstijoje ir Los Andžele, Kalifornijoje. Tai leidžia jiems aptarnauti žmones iš visos Šiaurės Amerikos jiems reikalingu priegloba. Be to, „Host Mayo“ savo vartotojams teikia kietojo kūno diskus, kurie padėtų toliau užtikrinti greitą prieglobos patirtį.

Uptime & Patikimumas

Labai patikimas hostingas

Hostingo aplinka šioje įmonėje bus labai stipri. Jie naudoja SSD, o tai padeda palaikyti reikalus ir greitai judėti. Be to, jie siūlo „Intel“ procesorius ir kitą aukštos kokybės aparatinę įrangą, kuri padės išvengti gedimų dėl aparatūros gedimų. Duomenų centrai, kuriuose jie veikia, yra gerai valdomi, kad būtų užtikrinta gera stabili aplinka. Dedikuoti prieglobos paketai taip pat aprūpinti DDoS apsauga, o tai šiandien yra būtina patikimumui.

funkcijos

Galimos įvairios prieglobos galimybės

Galite pasirinkti iš bet kokio reikalingo prieglobos tipo, įskaitant bendrą, VPS, dedikuotus serverius ir perpardavėjų parinktis. Visi bendro naudojimo hostingo paketai turi solidų diską, užtikrinantį didelį greitį ir patikimumą. Galima pasirinkti iš keturių lygių, iš kurių visi turi neribotą pralaidumą. Pradinio lygio parinktis siūlo 1 gig vietos diske ir leidžia talpinti tik vieną domeną. Jei pereisite prie aukščiausio lygio bendrojo prieglobos paketo, jums bus suteikta neribota vieta diske, pralaidumas, vartotojai, domenai, duomenų bazės ir el. Pašto adresai..

VPS paketai taip pat tiekiami su kietojo kūno diskais, pradinio lygio pakete yra 5 GB vietos SSD. Žemo lygio VPS taip pat turi 512 MB RAM, 1 CPU ir 2 TB pralaidumo. Galite judėti aukštyn per šešis VPS prieglobos lygius, o viršuje gausite 8 koncertus RAM, 100 GIGS disko vietos, 4 procesorius ir 7 TB pralaidumo. Visos VPS parinktys apima „SolusVM“ valdymo pultą ir galimybę pasirinkti iš kelių operacinių sistemų.

„Host Mayo“ turi aštuonias iš anksto sukonfigūruotas dedikuoto serverio parinktis, kurias galite pasirinkti. Pirmos šešios yra „pagrindinės vertės“ konfigūracijos, o dvi viršutinės – „išplėstinės“ konfigūracijos. Visi jie naudoja „Xeon“ procesorius, o pagrindinėms – DDR3 RAM, bet pažangių parinkčių – DDR4 RAM. Turėdami tam skirtus serverius, galite pasirinkti iš SATA diskų arba kietojo kūno diskų, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus. Norėdami padidinti lankstumą, serveriai gali būti Čikagoje, Dalase, Los Andžele ar Majamyje.

Palaikymas

Techninis palaikymas visą parą

„Host Mayo“ palaikymo komandos labai greitai reaguoja į bilietus ar kitus klausimus ir paprastai gali iš karto išspręsti technikos problemas. Jie dirba ištisą parą ir visą parą, taip pat stebi savo sistemas, kad galėtų išspręsti problemas dar prieš tai, kai jie daro poveikį vartotojui. Jie taip pat siūlo DUK ir palaikymo forumus, kurie klientams gali suteikti daug vertingos informacijos, kai reikia.

Kaina

Labai priimtinos kainos

Šioje įmonėje kainos yra gana žemos, kai kuriose vietose net stebėtinai žemos, atsižvelgiant į tai, kokių funkcijų gausite. Pvz., Pradinio lygio bendrojo prieglobos paketas yra tik 1 USD per mėnesį, jei mokate už metus vienu metu. Už šią mažą kainą jūs gaunate gana gerą hostingo paketą, jei jums tiesiog reikia vienos svetainės. Aukščiausios klasės bendrojo prieglobos galimybė yra tik 4,16 USD per mėnesį. VPS priegloba prasideda nuo 2,50 USD per mėnesį ir siekia net 25 USD per mėnesį. Tai yra žemos kainos, ir nors jose nėra jokių galingų paketų, daugumai žmonių tai vis dar yra gera kaina. Pagaliau skirti serveriai prasideda nuo 30 USD per mėnesį ir siekia 284 USD. Jie neturi jokių aukštos klasės dedikuotų serverių, bet vis tiek to nereikia daugumai vartotojų.

Greitis

Labai greitas priegloba už kainą

Už tai, kiek turėsite sumokėti iš šios įmonės, gausite labai greitą prieglobos patirtį. Priimančioji Mayo konkrečiai teigia, kad jų tikslas yra užtikrinti greitą prieglobą už didelę kainą, ir jie nuveikė nuostabų darbą įgyvendindami šį tikslą. Jei ieškote tik prieglobos mažose ir vidutinio dydžio svetainėse, greičiausiai šiandien nerasite greitesnės ir pigesnės prieglobos parinkties..

Santrauka

Geras bendras hostingas

Hostingas „Host Mayo“ yra gana geras visuose išmatuojamuose lygiuose. Nors yra keletas klausimų, kuriuos reikia žinoti, jie nekels rimto susirūpinimo daugumai vartotojų. Surasti tinkamą prieglobos paketą šioje įmonėje turėtų būti labai lengva, atsižvelgiant į jų paprastą sąranką, o tai visada daro malonumą pradinio lygio vartotojams.

Argumentai už:

  • Prieinamos kainos
  • Kietojo kūno diskai
  • Greitas priegloba

Minusai:

  • Nėra galingų prieglobos serverių
  • Ribotos „Windows“ prieglobos parinktys
  • Kai kurios parinktys įkainojamos atskirai nuo pakuočių
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me