Priimančiosios Airijos apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Hostingas Airijoje 15 ir daugiau metų

Airijos priegloba yra viena iš geriausiai įsitvirtinusių prieglobos paslaugų teikėjų Airijoje. Jie daugelį metų buvo atviri ir padėjo klientams įvairiausiuose hostingo ir internetinės veiklos spektruose. Visą tą laiką jie ir toliau sekė naujausias technologijas, siekdami užtikrinti, kad klientai visada įgytų puikios patirties. Per šią įmonę galite gauti beveik bet kokį prieglobos tipą, paprastai labai prieinamomis kainomis.


Be bendrųjų prieglobos galimybių, jie taip pat siūlo svetainių kūrimo parinktis, SSL sertifikatus, antivirusinę programinę įrangą, atsarginių kopijų parinktis ir dar daugiau. Kai prisiregistruosite naudoti „Hostingas Airijoje“, turėsite prieigą prie praktiškai visų rūšių internetinių paslaugų, kurių jums gali prireikti.

Uptime & Patikimumas

Labai patikimas hostingas

Uptime ir patikimumas yra akivaizdus šios įmonės prioritetas. Jie praktiškai visuose serveriuose naudoja kietojo kūno diskus, o tai gali žymiai sumažinti prastovų riziką. Jų dėmesys virusų ir kitos blogos programinės įrangos pašalinimui taip pat duos nemažą naudą, kad svetainė būtų tvarkinga ir sklandi. Visi, išskyrus skirtus serverius, taip pat naudoja debesų prieglobos technologijas, kurios padeda pagerinti bet kurios prieglobos aplinkos stabilumą. Šios kompanijos stabilumas yra tas, kad jos nesiūlo jokios rūšies garantijos.

funkcijos

Daug puikių savybių

Jei jums reikia žiniatinklio prieglobos Airijoje, galite atvykti į šią įmonę ir gauti būtent tai, ko jums reikia. Jie pradeda nuo bendrojo prieglobos, kurią jie vadina debesų priegloba, ir jos pakanka daugumai pradinio lygio puslapių paleisti. Tokio lygio priegloba suteikia neribotą pralaidumą visuose paketuose ir nuo 10 iki 40 koncertų disko vietos. Visi paketai taip pat aprūpinti kietojo kūno diskais, kurie padeda padidinti stabilumą ir greitį. Pereidami prie debesies pagrindu sukurtų VPS sprendimų, gausite tam skirtą procesoriaus galią, taip pat didelį disko vietos ir pralaidumo lygį. Galiausiai, skirti serveriai gali būti iš anksto sukonfigūruoti arba galite sukurti juos pagal savo specifinius poreikius.

Be puikių prieglobos galimybių, galite pasižiūrėti ir daugybę kitų jų siūlomų funkcijų. Jas galima įsigyti kaip atskiras paslaugas arba papildyti esamus interneto prieglobos sprendimus. Į funkcijų sąrašą įtraukiami SSL sertifikatai, el. Pašto filtravimas, antivirusinė programinė įranga, svetainių atsarginės kopijos, kompiuterio atsarginės kopijos, serverio valdymas ir serverio atsarginės kopijos.

Palaikymas

Labai naudinga techninė pagalba

Jei jums reikia pagalbos nustatant reikalus ar spręsdami iškilusias problemas, techninės priežiūros komandos padės. Jie bus patenkinti arba tiesiog išspręsdami jums iškilusią problemą, arba padės jums paaiškinti, ką reikia padaryti, kad galėtumėte daugiau sužinoti apie prieglobos aplinką, kad galėtumėte išvengti problemų ateityje. Jie taip pat turi nemažai savipagalbos dokumentų, kurie padės jums greitai patenkinti visus jūsų prieglobos poreikius.

Kainodara

Prieinamos kainos už priimamą kokybę

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad kainos yra šiek tiek didesnės, nei tikėtumėtės pamatyti, tačiau taip yra tik todėl, kad kiekvienos pakuotės specifikacijos yra gana įspūdingos. Pradinio lygio bendro naudojimo parinktis yra 4,59 EUR per mėnesį, tačiau jūs gausite daug vietos diske ir neribotą pralaidumą. Vis dėlto tie, kurie nori tik pradinio lygio hostingo paketo, neturi gero, pigaus varianto, o tai gali reikšti, kad tam tikrose situacijose tai nėra tinkama įmonė. Nesvarbu, ar žiūrite į bendrinamus, VPS ar dedikuotus serverius, tačiau kainos bus tinkamos atsižvelgiant į tai, ką gaunate.

Draugiškas vartotojui

Labai lengva naudotis prieglobos paslaugų teikėju

Naršydami svetainėje greitai pamatysite, kad viskas išdėstyta taip, kad ją būtų labai lengva suprasti. Galite greitai gauti tikslią informaciją, kurios jums reikia, ir jie suteiks jums lengvai skaitomą informaciją, kuri padės užtikrinti, kad žinote, ką gaunate prisiregistruodami. Sukūrę ir paleidę prieglobos serverį, viskas atitinka pramonės standartus. Su klientų aptarnavimo komandomis taip pat lengva dirbti, jos mielai suteiks jums patarimų ir bet kokios informacijos, kurios jums prireiks nusprendžiant, kokius prieglobos paketus jums reikia..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me