Priimančiosios Europos apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Kokybiškas priegloba nuo 1997 m

HostEurope.De.com nuo 1997 m. Siūlo daugybę tvaraus prieglobos paslaugų. Jų specialistai turi daugiau nei 15 metų patirtį šioje srityje, padėdami klientams teikdami prieglobos sprendimus ir produktus. Greitai augančioje įmonėje jie turi daugiau nei 200 000 privačių ir viešų klientų ir daugiau nei 230 darbuotojų. Jie ne tik siūlo aukštos kokybės hostingo paslaugas, bet ir siūlo nepriekaištingą klientų aptarnavimą ir buvo apdovanoti už jų tikslumą. 


Uptime & Patikimumas

99,9% Uptime & 100% duomenų apsauga

HostEurope.De.com savo nariams turi labai patikimą tinklą ir palaikymo sistemą. Jie naudoja naujausią aparatūrą ir programinę įrangą iš kai kurių populiariausių technologijų prekės ženklų rinkoje. Jų vietinis duomenų centras yra Kelne, jie turi saugumą ir palaikymą visą parą. „HostEurope.De“ taip pat siūlo 99,9% neveiklumo garantiją ir 100% Vokietijos duomenų apsaugą. Jie kaupia jūsų duomenis pagal aukščiausius saugos standartus. Visi planai yra su papildomu saugumu ir kasdieninėmis atsarginėmis kopijomis. Jie garantuoja jų prieinamumą, taip pat aparatūros veikimą.

 Naudodami „HostEurope.De MySQL“ duomenų bazes gausite greitesnį įkėlimo laiką, greitesnius tinklo ryšius, SSD kietuosius diskus ir dar daugiau. 

funkcijos

Galimos įvairios prieglobos funkcijos

„HostEurope.De“ gali pasirinkti iš daugybės hostingo paslaugų. Galite pasirinkti iš žiniatinklio prieglobos, VPS, dedikuoto serverio, perpardavėjo, el. Pašto ir dar daugiau. Kiekvienas planas yra suskirstytas į daugybę skirtingų paketų. Kiekvienas paketas aprūpintas daugybe funkcijų ir papildomų parinkčių. Jų interneto prieglobos planai yra keturių skirtingų planų. Galite pasirinkti iš „Basic“, „Medium“, „Premium“ ir „Supreme“. Kiekvienas planas gali skirtis atsižvelgiant į indų vietą, saugyklą ir pralaidumą. Žiniatinklio saugykla yra 25–50 GB. Vietos el. Paštu svyruoja nuo 10–50 GB. HostEurope.De rekomenduoja naudoti „premium“ paketą. Jų priemokų paketuose yra tikslus plotas tam, kas tvarko svetainę, kurioje yra nedidelis srautas ir labai tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms..

Reikia virtualiojo serverio? Jokiu problemu. „HostEurope.De“ siūlo keturis išsamius planus, kad patenkintų jūsų verslo poreikius. Galite pasirinkti iš „Starter“, „Advanced“, „Expert“ ir „Neribotas“. Kiekvienas planas skiriasi RAM, Core ir Space. RAM svyruoja nuo 2GB-16GB – šerdis svyruoja nuo 1 šerdies iki 8 vaizdo kamerų. Jų VPS planuose yra papildomų funkcijų, tokių kaip jūsų „Cpanel“, kur galite sukonfigūruoti savo virtualųjį serverį, taip pat priglobti kelias svetaines vienu metu. VPS taip pat ateina su kasdieniu stebėjimu, 99,95% prieinamumu, „Linux“ ir „Windows“ programomis, saugumu ir dar daugiau.

Jei jums reikia domenų, savo domeno vardą taip pat galite užregistruoti iš jų domenų registratoriaus. Galite pasirinkti iš daugybės populiarių domenų plėtinių, tokių kaip .com, .de, .eu, net ir .org. Prisiregistruoti lengva ir saugu. Galite lengvai perkelti esamą domeną arba nusipirkti naują domeną iš jų paieškos variklio ir nustatyti jį greičiau nei per kelias minutes. Domenų pirkimas per „HostEurope.De“ yra patogus valdymas, prireikus papildomų domenų, lanksčios išplėtimo parinktys ir kitos papildomos funkcijos, padedančios valdyti ir valdyti domeną per naujai priglobtą svetainę..

Jei naudojate žiniatinklio prieglobą komerciniais tikslais ir jums reikia prieglobos savo klientams, galite lengvai pasinaudoti „HostEurope.De“ perpardavėjų planais. Jie turi keletą skirtingų partnerių modelių, kurie padės jums lengvai valdyti ir priglobti kelias svetaines vienu metu už nedidelę kainą. Su „HostEurope.De“ perpardavinėtojo planais galite per metus priglobti iki 50 ir daugiau domenų ir pasinaudoti jų filialų prieglobos programa. Jūs gaunate visišką prieigą prie jų populiariosios domenų robotų sistemos ir kas mėnesį gaunate paketo naujinius. 

Palaikymas

Lengva naudoti techninę pagalbą

Yra trys būdai, kuriais galite susisiekti su „HostEurope.De“ atstovu. Jei jums reikia techninės pagalbos, galite susisiekti su atstovu telefonu. Taip pat galite pateikti palaikymo bilietą arba išsiųsti el. Laišką savo personalo nariui su visais klausimais, susijusiais su jūsų sąskaita. „HostEurope.De“ taip pat yra sritis, kurioje galite rasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus arba gauti patarimų apie vieną iš jų prieglobos produktų.

Kainodara

Konkurencingos kainos

„HostEurope.De“ turi labai konkurencingą kainų struktūrą. Jūs turite galimybę kiekvieną mėnesį nedaryti jokios sutarties arba 12 mėnesių sutartį su papildomomis galimybėmis ir galimybėmis, kurių neturi nė vienas sutarties narys. Visos kainos yra prieinamos, o jų sąlygos ir susitarimai yra visiškai skaidrūs. Jų interneto prieglobos planai svyruoja nuo 3,99 iki 14,99 / mėn. Nustatymo mokesčiai taikomi nesusijusiems su nariais.

„HostEurope.De“ gali pasirinkti iš daugybės patikimų žiniatinklio serverio paketų. Už reiklias ir profesionalias interneto programas gausite savo fiksuotą IP adresą, profesionalų administratoriaus valdymą, saugumą, stebėjimą ir dar daugiau. Jie turi keturis planus, iš kurių gali rinktis. Kiekviename plane yra daug vietos ir saugyklos vietos, atsižvelgiant į jūsų svetainės ar projekto dydį. Galite lengvai valdyti, kiek saugyklos vietos, duomenų bazių, el. Pašto ir FTP paskyrų reikia, atsižvelgiant į dabartinį projektą. Kainos svyruoja nuo 19.99–49.99, pradedant nuo pagrindinio plano.

Jų domenų paketai yra tiesūs ir labai pagrįsti. Paslėptų išlaidų nėra, o kiekvienas domenas aprūpintas daugybe papildomų funkcijų. Jų kainos svyruoja nuo 0,09-1,20 / mėn.

Visi „HostEurope.De“ planai apmokestinami kiekvieną mėnesį. Jūs turite galimybę pasirinkti mokėti į 12 mėnesių sutartį be jokio nustatyto mokesčio arba mokėti pagal darbo sutartį. Visi planai yra su lanksčiomis garantijomis ir dar daugiau.

Santrauka

Gražus priegloba bet kokiems poreikiams

HostEurope.De.com yra puikus pasirinkimas bet kokio dydžio verslui. Jie yra puiki tarptautinė alternatyva jūrinio tinklo talpinimo sprendimams. Jie siūlo viso tinklo talpinimo planus ir paslaugas su daugybe papildomų funkcijų ir apgyvendinimo. Jų kainos yra konkurencingos ir nebrangios, palyginti su didesniais etikečių prieglobos paslaugų teikėjais, o jų paketai teikia daugiau funkcijų ir programų nei kitos įmonės. „HostEurope.De“ stengiasi būti geriausi, siūlydami lanksčius prieglobos sprendimus, užtikrinančius maksimalų stabilumą ir atskaitomybę už mažą kainą.

Visuose planuose yra palaikymas ir saugumas visą parą, jie garantuoja 100% duomenų apsaugą ir aukštą serverio veikimo laiką. Naudodamiesi „HostEurope.de“, jūs gausite teisingos kainos garantiją ir pasirinkimą mokėti, kai einate be jokios sutarties, arba prisijunkite prie jų 12 mėnesių sutarties su papildomais privalumais ir funkcijomis..

Jie turi patikimą tinklą ir nereikalingą duomenų centrą, siūlantį kasdienį atsarginių kopijų kūrimą ir dar daugiau. Jie buvo apdovanoti už puikų klientų aptarnavimą ir aukštos kokybės hostingo produktus ir toliau augina savo klientų bazę. Su HostEurope.de nėra jokių trūkumų, išskyrus tuos atvejus, kai jūs pasirenkate mokėti kaip jums einant, taikomi papildomi nustatymo mokesčiai. Jie siūlo palaikymą ištisą parą el. Paštu ir palaikymo bilietą, tačiau nesiūlo tiesioginio pokalbio, kuris yra svarbus tiems, kuriems reikalinga greta pagalbos. „HostEurope.de“ verta apsvarstyti, jei ieškote gyvenamųjų ar komercinių hostingo paslaugų Vokietijoje ar aplinkinėse Europos šalyse.

Argumentai už:

  • 99,9% Uptime garantija
  • Dienos atsarginės kopijos įtrauktos
  • 100% duomenų apsauga

Minusai:

  • Kai kurių planų nustatymo mokestis
  • Nėra tiesioginių pokalbių dėl techninės pagalbos

 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me