Priimančiosios kompetencijos apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų priegloba

Geras priegloba vidutinio dydžio svetainėms

„Host Excellense“ yra stabili prieglobos įmonė, kuri daugiausia dėmesio skiria pasidalijamojo prieglobos sprendimams. Jie turi keletą VPS variantų, iš kurių gali rinktis, tačiau neturi dedikuotų serverių ar kitų aukščiausios klasės sprendimų. Jie veikia ne JAV, o turi biurus JAV ir Ukrainoje.


Visos jų bendrojo prieglobos paslaugos suteikia neribotą vietą diske ir pralaidumą kartu su kai kuriomis kitomis puikiomis funkcijomis. Jie aiškiai orientuojasi į sąmoningų klientų pritraukimą, nes jie yra nebrangūs, palyginti su dauguma kitų kompanijų. Nepaisant to, jie turi gana geras paslaugas, turi tik nedidelius klientų nusiskundimus.

Apskritai tai yra labai maloni pradinio lygio hostingo parinktis, kuri daugiau nei tenkins kiekvieno, kuris tiesiog ieško paprastos svetainės, kurioje nėra per daug priedų, poreikius. Net kai kurios vidutinio dydžio svetainės turės gerą patirtį su savo VPS galimybėmis.

Uptime & Patikimumas

Stebinančiai patikimos hostingo paslaugos

Daugelis žmonių neturės jokių nusiskundimų dėl šios įmonės, teikiančios paslaugas, patikimumo. Jie siūlo 99,9% neveiklumo garantiją ir teikia prieglobos kreditus tuo atveju, jei jie nesiekia tokio lygio. Jūs, be abejo, turėsite pateikti bilietą, kad gautumėte tuos kreditus į savo sąskaitą.

Jų bendrose paskyrose buvo klientų, kurie skundėsi dėl lėto krovimo laiko ir panašių problemų. Paprastai tai nurodo bendrovę, kuri perparduoda savo bendrojo serverio serverius. Žinoma, tai gali būti tiesiog yda, nes tai sunku nustatyti, ypač su tokio dydžio įmone.

Įbrėžimai

Geros paslaugos, pritaikytos jų tikslinei auditorijai

Daugelis žmonių bus patenkinti paslaugomis, kurios pateikiamos visuose jų paketuose. Jie suteikia neribotą pralaidumą ir vietą diske, o tai yra gražus perkėlimas, kurio daugelis kompanijų nutolsta. Visi jų prieglobos paketai taip pat siūlo gražų valdymo pultą. Bendrai naudojamiems vartotojams tai yra vidinis sprendimas, tačiau VPS klientai turi pasirinkti „cPanel“ ar „Plesk“ pasirinkimą.

Kiekvienas turės prieigą prie scenarijų, kad galėtų greitai įdiegti „WordPress“ ar kitas įprastas CMS. Jie taip pat gaus prieigą prie savo svetainių kūrimo programos, nemokamų interneto šablonų rinkinio ir netgi nemokamo SSL sertifikato.

Palaikymas

Geriau nei tikėtasi palaikymo galimybės

Kai įmonės daugiausia dėmesio skiria bendram prieglobai ir kitoms žemesnio lygio galimybėms, jos dažnai sumažina teikiamą paramą, tačiau „Host Excellence“ atveju taip nėra. Jie iš tikrųjų siūlo 24 valandas per parą veikiantį klientų palaikymą ir net turi JAV ir tarptautinį numerį. Jų internetinė bilietų sistema yra maloni ir paprastai gana greitai reaguoja į daugumą problemų, su kuriomis galite susidurti.

Jie turi gražų tinklaraščio skyrių, kuriame atnaujinami ne tik naudingi patarimai ir informacija, bet ir praneša, ar jiems kyla kokių nors serverio problemų ar kitų problemų, kurios gali sukelti jūsų svetainės problemų.

Kainodara

Žemos kainos tiksliniam pradinio lygio prieglobai

Visos šios bendrovės kainos yra žemesnės už didžiąją dalį konkurencijos. Jie aiškiai nukreipti į tuos, kurie tik ieško pagrindinių prieglobos sprendimų ir nenori mokėti už visus priedus. Nors tai palieka ką nors pageidaujamo svetainėms, kurios nori išaugti iš pagrindinio prieglobos, jis puikiai tinka daugybei žmonių, kurie tik ieško bazinių, pradinio lygio hostingo paslaugų..

Greitis

Geras greitis daugelyje lygių. Kai kurie pranešimai apie problemas

Apskritai šios bendrovės klientai teigia, kad jų svetainių įkrovimo sparta yra gana greita. Buvo keletas žmonių, kurie skundėsi šios srities problemomis, tačiau dauguma žmonių atrodo patenkinti pakrovimo laikais. Kadangi jie turi duomenų centrus keliose srityse, tai gali padėti užtikrinti, kad serveriai yra arti klientų, o tai visada malonu.

Santrauka

Labai gera pradinio lygio talpinimo galimybė

Nors tai nėra prieglobos įmonės viršuje ir jiems trūksta kai kurių pagrindinių paslaugų, jie nepretenduoja į tai, kad nukreipia klientus, kuriems jų reikės. Jei jūs ieškote aukščiausios klasės hostingo sprendimo, tai ne jis. Jei jums tiesiog reikia pagrindų ir nenorite tam išleisti per daug pinigų, „Host Excellence“ yra puiki galimybė apsvarstyti.

Argumentai už:

  • Žemos kainos
  • Pakuotėse yra viskas, ko jums prireiks paprastoms svetainėms
  • Keletas puikių savybių pradinio lygio vartotojams

Minusai:

  • Nėra skirtų serverių
  • Kai kurie pranešimai apie lėtą krovimo laiką
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me