Register.com apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Puikus pagrindinių svetainių priegloba

Register.com pirmiausia yra domenų vardų registravimo įmonė, tačiau jie taip pat siūlo svetainių talpinimą. Juos 2010 m. Įsigijo internetinis puslapis.com, kuris suteikia jiems finansinę paramą, kad užtikrintų papildomą stabilumą, tačiau, kiek tai susiję su paprastu klientu, mažai ką. Kaip ir kitose įmonėse, teikiančiose žiniatinklio prieglobą kaip antrinę veiklą, trūksta tam tikrų dalykų.


Pvz., Jie nesiūlo VPS ar specialiojo prieglobos savo klientams. Jie taip pat turi tik ribotą kiekį bendrojo prieglobos planų, taigi tai tikrai nėra žiniatinklio prieglobos sprendimas ar visi. Nepaisant to, jų prieglobos paslaugos vis dar yra gana gražios ir, jei jūs tik siekiate paprastumo, malonu būti priegloba toje pačioje įmonėje, kurioje užregistravote domeną..

Uptime & Patikimumas

99,99% Uptime garantija

Registracija.com siūlo 99,99% veikimo trukmės garantiją, jei naudojate vieną iš jų „UNIX“ pagrįstų sistemų. Jei pasirinksite „Windows“ pagrįstą sistemą, tai sumažės iki 99,9%. Jei jūsų svetainė neveikia valandą ar ilgiau, sąskaitoje gausite kreditų. Pirmąją pertraukimo valandą jūs uždirbsite tik vieną valandą kredito, bet kiekviena kita valanda suteiks jums 12 valandų kredito.

Jie dirba maloniame duomenų centre, todėl mažai tikėtina, kad daugelis klientų patirs ilgesnį prastovos laiką. Tai tikrai yra geras dalykas, tačiau tikrai nenuostabu, nes jie siūlo tik bendro naudojimo prieglobą, kuri paprastai nekelia per daug problemų dėl įmontuoto stabilumo.

funkcijos

Nemokamas domeno vardas su priegloba ir standartinėmis funkcijomis

Apskritai register.com siūlo visas standartines bendro naudojimo hostingo įmonės funkcijas. Vienintelis didelis faktas yra tas, kad kai jūs prisiregistruojate į jų prieglobą, jūs nemokamai gaunate domeno registracijos metus, o tai tikrai sutaupo maždaug 10 USD, bet tai yra malonu.

Jie palaiko visas pagrindines interneto kalbas, įskaitant „Ruby on Rails“, JSP, ASP, „Python“ ir dar daugiau, todėl jums nereikės jaudintis dėl tokio tipo dalykų. Jų valdymo pultas yra pagal užsakymą pagamintas pasirinkimas, kuris paprastai veikia gana gerai.

Turėsite prieigą prie daugybės papildomų funkcijų, įskaitant svetainių kūrimą, SEO paslaugas ir dar daugiau, tačiau jos turi pridėtinę kainą.

Palaikymas

Greitas palaikymas iš daugelio vietų

Register.com gali pasigirti tuo, kad 70% savo pagalbos skambučių atsiliepė per 50 sekundžių, o tai iš tikrųjų yra gana įspūdinga. „24/7“ techninės pagalbos linija yra prieinama bet kokio tipo problemoms, su kuriomis galite susidurti savo svetainėje. Jie taip pat stebi savo el. Pašto dėžutę, kad gautų palaikymo bilietus.

Be šių gana įprastų palaikymo parinkčių, jose taip pat rasite daug vartotojo vadovų, vadovėlių ir savipagalbos pasirinkimo variantų. Taip pat galite susisiekti su jais per „Facebook“ ar „Twitter“, kur jie palaiko labai aktyvias paskyras, nors tai nėra idealus pasirinkimas sprendžiant technines problemas. Apskritai techninė pagalba yra gana gera.

Kainodara

Tipiškos bendro hostingo kainos

Apskritai jų kainos yra vidutiniškos už jūsų gaunamas paslaugas. Kadangi tai yra bendrojo prieglobos įmonė, bendros kainos pokyčiai nėra daug. Vienas šiek tiek nuviliantis dalykas yra tai, kad jie savo interneto prieglobos klientams nesiūlo nemokamai kai kurių kitų paslaugų.

Vis dėlto jūs gaunate nemokamą domeną, todėl tai gali padėti padaryti jį geresnį. Tačiau esminė kaina nustatant yra tai, kad jūs negaunate daug, tačiau taip pat nepapuoškite.

Santrauka

Malonu paprastoje svetainėje, tačiau joje nėra patobulintų funkcijų

Jei tikitės išvengti vargo prieglobos ir domeno registravimo skirtingose ​​įmonėse, tai yra puikus pasirinkimas. Sudėtingesnėms svetainėms ar toms, kurioms reikalingas kas nors kitoks nei paprastas bendrasis priegloba, galite kreiptis į aukštesnės klasės svetainių prieglobos įmonę, kad gautumėte jums reikalingas paslaugas.

Nors naudotis šia paslauga lengva ir jos paprastai teikia puikų palaikymą, ji bus daugeliu atvejų apribota didesnėms svetainėms, kurios gauna daug srauto.

Argumentai už:

  • Nemokamas domeno vardas su sąskaita
  • Labai atsakingas techninis palaikymas
  • Gerai įsitvirtinusi įmonė
  • Puikus patikimumas

Minusai:

  • Tik bendro naudojimo priegloba
  • Ribotas duomenų bazių skaičius dviejuose pirmuosiuose paketuose
  • Kai kurie klientai skundžiasi dėl prastų klientų aptarnavimo (netechninių problemų)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me