Sertifikuoto prieglobos apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Geros kokybės talpinimas keliose JAV vietose

„CertifiedHosting.com“ yra Kalifornijos interneto prieglobos įmonė, siūlanti įvairias profesionalias prieglobos ir perpardavėjų programas. Jų labai dėmesinga komanda specializuojasi interneto ir domenų valdymo paslaugų srityje, naudodama aukštos kokybės tinklą jūsų svetainei. „CertifiedHosting.com“ turi du centralizuotus duomenų centrus Atlantoje, GA ir Finikso mieste, AZ. Jų įmonė laimėjo apdovanojimą už geriausią neribotą kompiuterį ir 100 geriausių geriausių prieglobos paslaugų teikėjų.


Uptime & Patikimumas

Geras, patikimas priegloba

„CertifiedHosting.com“ veikia saugiame užšifruotame serveryje ir garantuoja jūsų domenui 99% 24/7 veikimą ir saugumą. Jų tinklas veikia dviem atskirais maitinimo jungtimis ir atsarginiais generatoriais. Jie teikia kelis ryšius su 1 pakopos nešikliu, kad būtų galima padidinti spartą ir perduoti duomenis.

funkcijos

Trys pagrindiniai planai su keletu papildomų galimybių

„CertifiedHosting.com“ siūlo tris skirtingus hostingo planų tipus. Galite pasirinkti iš jų „Dork“, „Geek“ arba „Nerd“ planų. Visi trys planai apima neribotą vietą diske ir pralaidumą, neribotus subdomenus, taip pat neribotas el. Pašto paskyras. Skirtumas tarp trijų planų yra pagrįstas sąskaitos domenų kiekiu. „Dork plan“ siūlo vieno domeno registrą. Geek ir Nerd siūlo neribotus domenus. Su „Nerd“ planu jums taip pat suteikiamas nemokamas specialus IP ir privatus SSL. Jūs taip pat galite mokėti už papildymus bet kurioje sąskaitoje, tačiau mokėtumėte daugiau nei siūlo Nerdo planas, jei tik pasirašytumėte tą planą iš pradžių. „CertifiedHosting.com“ žiniatinklio prieglobos planai yra labai tiesioginiai ir visi turi tą patį funkcijų kiekį. Jei jus domina perpardavimas ar jums reikia dedikuotų serverių jūsų įmonei, „CertifiedHosting.com“ taip pat siūlo 100% valdomus serverius su visomis pasirinktų serverių palaikymo galimybėmis ir diegimu. Yra trys skirtingi serverių lygiai. Jie turi pradinį lygį, vidutiniškai valdomus serverius ir profesionalias serijas. Skirtumas tarp trijų planų yra pagrįstas atminties kiekiu, pralaidumu ir vidinių procesorių serijomis. Jų klientų aptarnavimas yra neprilygstamas. Kai reikia įsipareigoti prieglobos paslaugų teikėjui, klientų aptarnavimas yra labai svarbus. Svarbu turėti tiesioginę specialią komandą, kuri padės pašalinti triktis, jei kada nors iškiltų problema. Labai žaviuosi įmonėmis, kurios naudoja tiesioginę paramą kaip komunikacijos priemonę. Jei norite greitai atsakyti į klausimą tiesiai iš svetainės, tiesiog spustelėkite tiesioginio pokalbio mygtuką, esantį jų tinklalapyje. Jie taip pat palaiko pokalbius telefonu, el. Paštu, paramos bilietą ir per socialinę žiniasklaidą.

Palaikymas

Lengva susisiekti su palaikymo komandomis

Ši įmonė siūlo keletą galimybių susisiekti su jais dėl techninės pagalbos. Galite naudotis nemokamu telefono numeriu, el. Paštu ar net pateikti techninės pagalbos bilietą, kurį jie gaus jums greitai. Jie taip pat siūlo palaikymą per savo „Twitter“ paskyrą, o tai yra gana malonu. Apskritai, jų techninė pagalba yra labai gera.

Kainodara

Lengva suprasti kainų nustatymo galimybes

„CertifiedHosting.com“ kainų struktūra yra labai skaidri. Jų išlaidos vienai paslaugai yra labai konkurencingos, palyginti su kitomis didesnėmis vardų prieglobos įmonėmis. Yra nedidelis rinkinys, kurio vertė yra 5,00 USD, jei kas mėnesį mokate už „Dork“ planą. Jų „Dork“ planas prasideda nuo 3,95 USD / mėn. Geek planas yra 3,48 USD / mėn., O jų Nerd planas yra 11,95 USD / mėn. Jei jums reikia atnaujinimų ar papildomų priedų savo prieglobos plane, galite tai padaryti bet kuriuo metu. Bus taikomi papildomi mokesčiai. Didžiausias bruožas yra jų bet kada suteikta pinigų grąžinimo garantija. Daugelis kompanijų siūlo tik 30 ar 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją. „CertifiedHosting.com“ savo svetainėje taip pat siūlo kainos atitikimo garantiją. Galite tiesiog perjungti žinomus prieglobos paslaugų teikėjus ir palyginti kainas. Jei jūsų verslas veikia keliose svetainėse, „CertifiedHosting.com“ perpardavinėtojo planas yra jums tinkamiausias pasirinkimas. Jie puikiai tinka žmonėms, norintiems perparduoti žiniatinklio prieglobos paskyras komerciškai su savo interneto dizaino ar interneto prieglobos įmone. Yra 3 skirtingų tipų planai, kuriuos galite pasirinkti iš visų skirtingų saugojimo ir pralaidumo. Kainos svyruoja nuo 19,95 iki 49,95 USD per mėnesį.

Santrauka

Labai gražus prieglobos pasirinkimas

Aš rekomenduoju „CertifiedHosting.com“ jų žiniatinklio prieglobos ir perpardavinėtojų paslaugoms, atsižvelgiant į jų kainų struktūrą ir neribotų prieglobos funkcijų kiekį, kurį jie suteikia jums už prieinamą kainą. Jie turi specialią techninio palaikymo ir pardavimo komandą, kuri padės naršyti po bet kokias problemas ar rūpesčius. Argumentai už:

  • Sąžiningos kainos
  • Puikus gyvas palaikymas
  • Daug puikių išteklių

Minusai:

  • Papildomas „Dork“ plano įsteigimo mokestis
  • „Geek“ planui būtinas ilgalaikis įsipareigojimas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me