Serverio manijos apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Aukštesnės klasės prieglobos paslaugų teikėjas

„Server Mania“ yra prieglobos įmonė, siūlanti pirmiausia aukštesnės klasės prieglobos sprendimus. Jie neturi bendro hostingo parinkčių, taigi, jei jūs tik kuriate mažą asmeninio ar mažo verslo svetainę, tai nėra tikėtina, kad įmonė jums. Tačiau VPS ir dedikuotiems bei debesies serveriams jie turi puikų pasirinkimą. Bendrovė turi patalpas Niujorke, Kalifornijoje, Ilinojaus valstijoje ir Džordžijoje, kad užtikrintų, jog jos patenkins klientų poreikius visoje Šiaurės Amerikoje.


Jie buvo įkurti 2002 m. Ir nors jų serveriai yra JAV, pati įmonė yra įsikūrusi Toronte, Kanadoje. Apskritai jie atlieka puikų darbą teikdami aukštos kokybės hostingą, kuris yra greitas ir stabilus visais lygmenimis. Jei turite užimtą svetainę ar verslą, ši įmonė beveik neabejotinai gali patenkinti jūsų poreikius.

Uptime & Patikimumas

Stabilus priegloba

Jūs gausite savo svetainės prieglobą moderniausiame duomenų centre, kuriame yra visiškai nereikalingi tinklo ryšiai ir maitinimo šaltiniai. Jie taip pat dirba su duomenų centro valdymo komanda, kuri per 15 minučių reaguoja į sutrikimus ir problemas, o tai yra gana įspūdinga. Nemačiau nustatytos eksploatavimo laiko garantijos, tačiau žiūrėdami į tai, ką klientai sako apie šią paslaugą, nė vienas nesiskundžia dėl prastovų. Tai reiškia, kad žmonės retai, jei kada nors patiria bet kokio tipo prastovas, būtent to ir norite iš prieglobos paslaugų teikėjo.

funkcijos

Daug labai gražių funkcijų

Kaip jūs galite tikėtis iš bendrovės, kuri orientuojasi į aukštesnio lygio hostingo sprendimus, šioje įmonėje turėsite galimybę naudotis daugybe malonių funkcijų. Pirma, jų VPS sprendimai yra greiti ir prieinami. Juose yra tvirtos būklės diskai, kurie padeda juos padaryti greitesnius ir stabilesnius. Pradinio lygio VPS turi 4 koncertus RAM, 150 GB RAID saugyklą ir 4 TB pralaidumo. Pakilę iš ten galite gauti iki 8 koncertų RAM, 200 koncertų saugyklos ir 8 TB pralaidumo. Galite pasirinkti bet kurią iš jų prieglobos parinkčių, kurios bus paleistos naudojant „Linux“, „Windows“ ar talpykloje esančią „Linux“.

Jų turimi skirti serveriai yra gana gražūs, juos galima sukonfigūruoti ir įdiegti per valandą. Jie visi turi 10 TB pralaidumo kiekvieną mėnesį. 3,4 GHz procesoriaus branduoliai yra greiti ir gali valdyti nemažą srautą. Priklausomai nuo pasirinktos pakuotės, gausite 8 arba 16 koncertų RAM. Nors tai nėra aukščiausios klasės serveriai rinkoje, jie puikiai tiks daugiausiai užimtų svetainių.

Jei norite debesies serverio, galėsite sukurti jį patys, kad būtų maksimalus lankstumas. Tai puikus būdas naudotis debesies paslaugomis ir leidžia gauti viską, ko reikia, ir nieko, ko neturite. Konfigūravimo procesas taip pat yra greitas ir lengvas, todėl jums nereikia dėl jo jaudintis, net jei neturite daug techninės patirties.

Taip pat galite gauti DDoS apsaugą per šią įmonę, kuri yra labai malonu.

Palaikymas

Labai atsakingas techninis palaikymas

Techninės pagalbos komandos labai greitai reaguoja ir padės išspręsti jūsų problemą per 15 minučių nuo pranešimo, kuris yra labai greitas. Jie taip pat yra draugiški, kad galėtumėte jaustis patogiai dirbdami su jais. Jų svetainėje yra gražus tinklaraštis, kuriame yra ir naudingos informacijos. Tai labai malonu.

Kainodara

Labai konkurencinga kaina

Kainos su šia įmone yra labai konkurencingos. Tai malonu įmonei, kuri yra orientuota į nebendradarbiaujančius sprendimus. Pavyzdžiui, tam skirtų serverių kaina svyruoja nuo 49 USD iki 699 USD per mėnesį, o apatiniame šio spektro gale yra daugybė malonių variantų. Tai puikus būdas gauti reikalingą valdymą ir valdymą nemokant ypač didelių kainų.

Pagrindinių variantų VPS sprendimai yra 10 USD, 15 USD arba 20 USD per mėnesį. Galite perkelti aukštesnio lygio parinktis iki 60 USD per mėnesį, o tai vis tiek yra pagrįsta tam, ko jūs gaunate. Nors jos nėra absoliučiai mažiausios kainos, kurias aš kada nors mačiau, jos siūlo puikių pasiūlymų už labai gražias hostingo paslaugas.

Santrauka

Labai gražus prieglobos variantas

Tai puikus prieglobos paslaugų teikėjas, jei jums reikia VPS, dedikuotų ar „debesies“ prieglobos sprendimų. Jie nesiūlo bendro naudojimo prieglobos parinkčių, o tai reiškia, kad pradinio lygio svetainės norės rasti kitą teikėją. Jei jums reikia vidutinio ar aukšto lygio hostingo, į tai verta atsižvelgti. Jie turi puikias klientų aptarnavimo ir palaikymo komandas, taip pat užtikrina, kad esate patenkinti patirtimi.

Argumentai už:

  • Žemos kainos
  • Daug galimybių
  • Gražios savybės

Minusai:

  • Nėra bendro prieglobos
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me