Shinjiru – tarptautinės apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Kokybiškas hostingas iš ofšorinių kompanijų

„Shinjiru Hosting“ yra ofšorinė kompanija, įsikūrusi ne Malaizijoje. Jie dirba nuo 1998 m. Ir sugebėjo pasiūlyti gana geras prieglobos paslaugas už labai geras kainas. Jie turi duomenų centrus, esančius Malaizijoje, Singapūre ir Europoje, todėl jie yra puikus pasirinkimas visiems, norintiems nukreipti klientus visame šiame pasaulio krašte..


Dirbdami su ofšorinėmis hostingo kompanijomis, turite būti atidūs ir įsitikinti, ar iš tikrųjų gaunate reikiamą kokybę ir patikimumą. „Shinjiru“ yra tikrai gera kompanija, su kuria reikia dirbti, ir jums nereikės jaudintis dėl bet kokių problemų, paprastai susijusių su šių tipų įmonėmis..

Jie turi visų lygių prieglobos paketus, įskaitant bendrinamus, „debesies“, VPS ir skirtuosius. Jie taip pat teikia didelę paramą, nors tai gali padaryti per jų vietinės paramos komandos, todėl gali kilti tam tikrų komunikacijos problemų. Vis dėlto iš esmės šios įmonės patirtis bus labai teigiama.

Uptime & Patikimumas

Labai patikimos paslaugos

Daugelis žmonių nerimauja dėl bet kokios ofšorinių kompanijų patikimumo, tačiau tai tikrai neturėtų kelti rūpesčių. Daugelio jų prieglobos paketų garantijos yra neveikiančios, o visi jų duomenų centrai yra gerai sukurti su nereikalingomis jungtimis, kad būtų galima sumažinti bet kokį prastovos tipą. Be to, Malaizija yra stabilesnė vieta užsiimti tokio tipo verslu nei daugelis kitų regiono šalių.

Nesvarbu, kokį hostingo tipą pasirinksite, greičiausiai nepatirsite jokių didesnių patikimumo problemų. Buvo keletas skundų dėl lėto bendrojo prieglobos paketų įkėlimo laiko. Tai gali būti neaiškumas, kad jie perparduoda savo serverius. Tačiau turint tokio dydžio įmonę, neišvengiamai tai gali būti tik keli nepatenkinti klientai.

funkcijos

Daugybė paketų su maloniais priedais

Čia yra tiesiog per daug prieglobos paketų, kad galėtumėte juos aplankyti visus. Tačiau esmė ta, kad jūs gausite daug už jų teikiamas paslaugas. Visuose paketuose yra viskas, ko reikia norint greitai ir lengvai sukurti savo svetainę.

Jie turi „cPanel“ ir „Plesk“, prieinamus bet kokiam paketui, o tai yra labai gražus perkėlimas, kurio per daug bendrovių nebeteikia nemokamai. Jūs taip pat galite kiekviename lygyje pasirinkti „Linux“ arba „Windows“ sistemą. Jei reikia, galite pasirinkti, kad jūsų svetainė būtų teikiama anonimiškai, o tai šiomis dienomis yra populiarus pasirinkimas. Taip pat per šią įmonę galite gauti SSL sertifikatus.

„Shinjiru“ parduoda tai, kad siūlo daugiau nei 1000 dedikuotų serverių, kurie yra vietoje ir yra paruošti naudoti klientams, todėl jums nereikės laukti, kol serveris bus pastatytas..

Palaikymas

Geros ofšorinės įmonės palaikymo galimybės

Tai yra sritis, kurioje daug žmonių gali rasti skundų. Jie iš tikrųjų teikia labai gerą paramą, tačiau kalbant apie žmones, kalbančius angliškai kaip antrąją kalbą, kalbos kliūtys gali kilti. Tai ypač sunku kalbant telefonu apie galimai sudėtingas problemas.

Tačiau tai lengvai įveikiama tiesiog naudojantis jų internetinių pokalbių arba bilietų sistema, kurios abi veikia labai gerai. Kai kyla problemų, jų techninės komandos dažniausiai gali greitai ir lengvai jas išspręsti.

Kainodara

Gera kaina, bet didesnė nei daugelio kitų ofšorinių kompanijų

Panašu, kad Shinjiru padarė gerą derindamas žemų kainų taškus, kuriuos paprastai teikia hostingas užsienyje, su aukštos kokybės hostingo paketais. Kainos yra gana sąžiningos, tačiau nėra purvo pigios. Tai yra geras dalykas, nes tai aiškiai leidžia jiems vis dar pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas visiems savo klientams.

Santrauka

Apskritai jie siūlo labai gerą prieglobą

Kol neprieštarausite darbui su ofšorų hostingo kompanija, nerasite per daug geresnių variantų. Tiesą sakant, jei jie nepaaiškins, kad jie yra ofšorinė įmonė, dauguma žmonių to net nepastebės, kai naudojasi įprastomis paslaugomis..

Argumentai už:

  • Visų lygių hostingo paketai
  • Sąžininga kaina
  • Stebinančiai patikimos paslaugos
  • Daug dedikuotų serverių

Minusai:

  • Ofšorinė įmonė
  • Pagalba klientams nėra gimtoji anglų kalba

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me