Smagračio apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Įvairus hostingas nuo 2012 m

Smagratis dirba nuo 2012 m., Teikdamas klientams įvairias prieglobos galimybes. Jie orientuojasi į „WordPress“ prieglobą, kuri yra pati populiariausia turinio valdymo sistema pasaulyje. Nesvarbu, ar kuriate svetainę tik draugams ir šeimos nariams, ar norite atidaryti didelio verslo puslapį, jie turi išteklių, kurie jums padės. Be žiniatinklio prieglobos, jie taip pat siūlo įvairias kūrybiškumo priemones, IG skaičiuokles, dizaino leidinius, vaizdo įrašų pagalbą ir dar daugiau.


Bendrovė turi klientų iš viso pasaulio, visi jų komandos nariai turi profilį svetainėje, kad galėtumėte tikrai „susipažinti“ su prieglobos įmone, su kuria dirbate. Apskritai, tai yra vienas iš geresnių prieglobos paslaugų teikėjų, kurie galės patenkinti visus jūsų poreikius.

Uptime & Patikimumas

Labai stabilus priegloba

Neatrodo, kad yra koks nors galiojimo laikas, tačiau tai nereiškia, kad turėsite problemų. Jie naudoja aukštos kokybės aparatūrą labai gražiuose duomenų centruose, o tai padės suteikti puikią bendrą patirtį. Dauguma šia paslauga besinaudojančių žmonių pranešė, kad yra labai patenkinti savo svetainių stabilumu. Be to, jie turi visas svetainių atsargines kopijas, kenkėjiškų programų stebėjimą ir kitas funkcijas, kurios padės užtikrinti, kad jūsų svetainė yra sukurta ir lankytojams visada prieinama..

funkcijos

Lengva suprasti savybes

Peržiūrėję funkcijų puslapį (kuris iš tikrųjų yra pagal kainų nustatymo antraštę) pamatysite, kad viskas yra gražiai išdėstyta. Jie nedaro tokių dalykų, kaip dauguma kitų hostingo kompanijų, kurie iš pradžių gali šiek tiek painioti, tačiau prasminga jau priprasti. Pirma, jūs galite mokėti už svetainę, o tai reiškia, kad galite pasirinkti paketą, leidžiantį jame įdiegti tik vieną „WordPress“. Šioje kategorijoje yra keturi lygiai nuo „mažyčio“ iki pritaikyto. Mažytė pakuotė leidžia iki 5000 lankytojų per mėnesį, 5 koncertai diske ir 250 koncertų pralaidumo.

„Profesionalus“ paketas suteikia iki 100 000 lankytojų, 20 koncertų diske ir 1 TB pralaidumo. Jei jums reikia daugiau, galite pasirinkti pasirinktinę parinktį, palaikančią beveik neribotą srautą ir kiek reikia vietos diske.

Jei ketinate sukurti daugybę svetainių, galite pereiti prie jų masinio plano, kuriame numatytos didesnės ribos ir 10, 30 arba daugiau nei 30 „WordPress“ įdiegimų. Tai yra geras pasirinkimas žmonėms, kurie veikia keliose svetainėse ar talpina perpardavinėtojus.

Palaikymas

Galimas 24/7 techninis palaikymas

Techninė pagalba yra maždaug 24/7/365, kad padėtų jums iškilus problemoms. Jie siūlo visiškai valdomą prieglobą, tai reiškia, kad jie ne tik tvarko bet kokias aparatinės įrangos problemas, bet taip pat gali padėti ir iškilus programinei įrangai. Jų svetainėje taip pat yra daugybė dokumentų, vaizdo įrašų ir kitos informacijos, kuri gali padėti jums būti informuotam apie tai, kaip atlikti veiksmus ir kokias paslaugas gaunate..

Kainodara

Šiek tiek per daug kainuoja hostingas

Hostingas kiekviename lygyje yra šiek tiek brangesnis nei tai, ko tikėtumėtės pamatyti. Pavyzdžiui, vienos svetainės pradinio lygio paketas jums kainuos 15 USD per mėnesį. Tiesa, kad šiame lygyje jūs gaunate gražias hostingo ir kokybės savybes, tačiau jis vis tiek viršija pramonės vidurkį. Kai judėsite aukščiau, kainos natūraliai kils. Atrodo, kad kiekviename lygyje kainos yra šiek tiek aukštesnės nei vidutinės. Tai nereiškia, kad jie jus atstumia, tiesiog jei išlaidos jums yra pagrindinis veiksnys, yra ir pigesnių variantų.

Draugiškas vartotojui

Labai draugiška įmonės kultūra

Ši įmonė orientuojasi į tai, kad klientams būtų teikiamos puikios paslaugos. Jie yra ypač draugiški, kai tik dirbi su jais. Peržiūrėję jų darbuotojų sąrašą net pastebėsite, kad jie turi žmones, įdarbintus kaip „Laimės inžinieriai“. Nors neaišku, kas tai yra, atrodo akivaizdu, kad jie rimtai žiūri į gerą kompaniją klientams ir darbuotojams. Jų svetainė sukonfigūruota taip, kad būtų lengva naršyti, o tai labai svarbu visoms patogioms įmonėms.

Santrauka

Bendras puikus prieglobos sprendimas

Tai tikrai labai jauki hostingo kompanija. Jie daro dalykus kitaip nei dauguma kitų variantų, o tai nebūtinai yra blogas dalykas. Iki šiol mačiau tik laimingus klientus, kurie patenkinti visa savo patirtimi.

Argumentai už:

  • Labai stabilus
  • Patogi vartotojui įmonė
  • Individualizuotos prieglobos parinktys

Minusai:

  • Per brangi
  • Dėmesys skiriamas tik „WordPress“ prieglobai
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me