نحوه تنظیم رمزگذاری SSL / TLS در دروپال

دروپال یک سیستم مدیریت محتوای منبع باز و منبع باز برای توسعه دهندگان ، بازاریاب ها و آژانس ها است. این یک چارچوب محکم است که به زبان PHP نوشته شده است و تحت مجوز عمومی عمومی گنو توزیع می شود. این نرم افزار ساخته شده است تا مدیریت محتوای وب را با انعطاف پذیری و مقیاس پذیری بی حد و حصر برای تجربیات دیجیتالی تک ذهن خود تبدیل کند.


دروپال از ویژگیهای باورنکردنی مدیریت کاربر برخوردار است که به کسب و کارها این امکان را می دهد که دسترسی به محتوای خاص را محدود کرده و عضویت کاربر را با سهولت مدیریت کنند. اسکریپت ورود به سیستم پیش فرض آن نسبتاً ایمن است و توانایی جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به مناطق عضو سایت را بطور منطقی دارد. با این حال ، برای اجرای امنیت درجه نظامی به سایت دروپال ، باید رمزگذاری SSL / TLS را تنظیم کنید.

این آموزش شما را از طریق نصب SSL / TLS در دروپال راهنمایی می کند. بیا شروع کنیم!

توجه ویژه: این که آیا شما در حال شروع یک پروژه جدید دروپال هستید یا می خواهید یک وب سایت موجود را جابجا کنید ، میزبانی وب سایت دروپال خود را بر روی یک ارائه دهنده میزبانی وب خوب ، با تهیه راه اندازی آسان ، در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند ، از یک منبع پشتیبانی کنید. برای انتخاب بهترین موارد از بهترین ارائه دهندگان میزبانی دروپال دیدن کنید.

مرحله 1: گواهی نامه لایه باز SECURE SOCKET (SSL) را بدست آورید

اولین و مهمترین چیز هنگام تنظیم HTTPS در دروپال ، گرفتن گواهی SSL معتبر در نام دامنه ایده آل شما است. برای بهترین نتیجه ، از یک مجوز SSL معتبر مانند مجوز SSL استفاده کنید بیایید رمزگذاری کنیم. Let’s Encrypt یک مجوز صدور مجوز آزاد ، رایگان و خودکار است که با بیشتر مرورگرهای مدرن یکپارچه کار می کند.

شما همچنین به CA Bundle (گواهینامه های واسطه ای) نیاز دارید تا دستگاه متصل به سرور شما را قادر به تشخیص مجوز صدور گواهینامه کند. بسته نرم افزاری CA در پوشه Zip قرار دارد که حاوی پرونده های گواهی SSL است. علاوه بر این ، به یک کلید خصوصی نیاز خواهید داشت. اگر از ابزار ژنراتور رایگان برای ایجاد CSR استفاده کرده اید ، کلید خصوصی باید در اختیار شما یا سرور شما باشد.

پس از دریافت گواهی SSL معتبر ، بسته نرم افزاری CA و کلید خصوصی می توانید به پیکربندی واقعی گواهی SSL در وب سایت خود اقدام کنید..

توجه داشته باشید: پیکربندی گواهینامه SSL پیش نیاز اصلی برای تنظیم HTTPS در سایت دروپال شماست ، بی وقفه. به همین دلیل ، این پیکربندی باید با نهایت دقت انجام شود.

مرحله 2: سرور خود را پیکربندی کنید

مهم است که به یاد داشته باشید که دروپال سرور نیست بلکه فقط یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است. به همین دلیل ، پیکربندی سرور وب شما ابتدا یک قدم برتر در اینجا است. پس از انجام این کار ، اکنون برای مرحله بعدی آماده هستید.

 1. با استفاده از رمزعبور و نام کاربری اختصاص یافته توسط میزبان وب ، به صفحه كنترل مدیر خود وارد شوید.
 2. اگر شرکت شما بیش از یک سایت دروپال دارد ، پیوند را برای وب سایت خاص دروپال که می خواهید مجوز SSL را فعال کنید ، انتخاب کنید. کلیک کنید بر روی مدیر پرونده دکمه در صفحه کنترل ، سپس به حرکت کنید webRoot دایرکتوری نام دامنه شرکت کلیک باز کن یا برو برای ایجاد برگه جدید.
 3. در منوی اصلی مدیر فایل, انتخاب کنید افزودن پرونده یا پرونده جدید. یک فایل جدید ایجاد کنید و نام آن را بگذارید .htaccess. پس از کلیک ، این فایل به طور خودکار توسط مدیر فایل ایجاد می شود ایجاد پرونده جدید را فشار داده و در لیست پوشه ها و پرونده ها در سرور وب خود نمایش داده می شود.

پس از ایجاد پرونده .htaccess با موفقیت ، به مرحله بعدی بروید.

مرحله 3: استفاده از SSL فعال کنید

دروپال به گونه ای طراحی شده است که بطور خودکار هر SSL که در دامنه شما تنظیم شده است را شناسایی کند. بنابراین ، پس از نصب گواهینامه SSL ، دسترسی به وب سایت دروپال خود را در هر دو پروتکل HTTPS و HTTP آسان تر می کنید. با این حال ، ساده ترین روش برای اطمینان از HTTPS بر کل وب سایت ، ویرایش پرونده .htaccess است که در بالا ایجاد کردیم. بنابراین چگونه این پرونده را ویرایش می کنید?

 1. منطقه File را در حساب cPanel خود پیدا کنید و به قسمت (حرکت) بروید مدیر فایل.
 2. فعال کردن “فهرست اصلی” برای نمایش >“پرونده های پنهان” یا (dotfiles).
 3. به محل نصب دروپال خود بروید و پرونده .htaccess را پیدا کنید. مرحله بعدی ویرایش این پرونده است. در اینجا ، شما باید تعداد زیادی گزینه برای انجام کار داشته باشید. برای ایجاد تغییر در پرونده می توانید از هر ویرایشگر متن خط فرمان استفاده کنید. به خاطر این راهنما ، ما از ویرایشگر در مدیریت فایل cPanel شما استفاده خواهیم کرد. به سادگی بر روی کلیک کنید ویرایش کنید دکمه در نوار بالا.
 4. یافتن این خط:بازنویسی انجین بر
 5. خطوط فرمان زیر را کپی کرده و آنها را در زیر خط بالا در قسمت خود بچسبانید .پرونده htaccess:
  RewritreCond٪ {HTTPS} خاموش است
  بازنویسی خط ^ (. *) $ https: //٪ {HTTPS_HOST٪ {REQUEST_URL} [L ، R = 301]

  بازنویسی٪٪ {HTTPS_HOST! ^ www \.
  بازنویسی خط ^ (. *) $ https: //www.٪ HTTPS_HOST}٪ {REQUEST_URL} [L، R = 301]

 6. این دستور HTTPS را به وب سایت دروپال شما امکان پذیر می کند.

مرحله 4: نصب را کامل کرده و بررسی کنید

 1. خروج از مدیر فایل و از cPanel میزبان وب خود خارج شوید. به قسمت ورود به سایت مدیریت سایت وب سایت دروپال خود بروید. به عنوان مدیر وارد شوید.
 2. در نوار ابزار مدیر, سایت را انتخاب کنید> پیکربندی جهانی> سیستم.
 3. گزینه YES ، واقع در کنار را انتخاب کنید “از بازنویسی حالت Apache استفاده کنید.”  کلیک کنید بر روی “صرفه جویی’ قبل از خروج از بخش سرور وب سایت خود ، در منوی بالا دکمه بزنید.
 4. سعی کنید یک نام دامنه برای وب سایت دروپال شرکت خود را در نوار آدرس مرورگر وارد کنید و Enter را فشار دهید. این که آیا آدرس شما در قالب http://www.Mydomainname.com یا با فرمت www.Mydomainname.com است ، ویرایش شده پرونده .htaccess را به دامنه رمزگذاری شده HTTPS در وب سایت دروپال شما هدایت می کند ، که استفاده از SSL را مجبور می کند..

مشاجره

گوگل مانترا پدیده ای دارد “امنیت اولویت است”. این مانترا در دنیایی معنی پیدا کرده است که افراد هنگام به اشتراک گذاشتن یا جمع آوری اطلاعات ، بسیار حساس هستند. تسلط بر نقض امنیتی باعث شده است که تدابیر امنیتی مناسبی اتخاذ شود و سایت دروپال شما نیز نباید از این قاعده مستثنا باشد. با استفاده از راهنمای ما سریع عمل کنید و HTTPS را در سایت خود تنظیم کنید. HTTPS امنیت کلاس سازمانی را برای اطمینان از عدم اظهار نظر ، ارسال یا داده های ارسال شده توسط اعضای شما در وب سایت توسط هکرها یا ربات های خودکار که برای اطلاعات مهم کاربر مورد استفاده قرار می گیرند ، فراهم می کند..

در کل ، دستیابی به رمزگذاری کامل HTTPS برای سایت دروپال شما آسان است. حتی تازه ها می توانند رمزگذاری را تنظیم کرده و از امنیت بهینه وب سایت ، افزایش سرعت سایت و امنیت بی سابقه کاربران بهره مند شوند.

3 سرویس برتر میزبانی دروپال را ببینید:

ChemiCloud

قیمت شروع:
2.76 دلار


قابلیت اطمینان
10


قیمت گذاری
9.9


کاربر پسند
9.9


پشتیبانی
10


امکانات
9.9

بررسی ها را بخوانید

از ChemiCloud بازدید کنید

میزبان

قیمت شروع:
$ 0.99


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.3


کاربر پسند
9.4


پشتیبانی
9.4


امکانات
9.2

بررسی ها را بخوانید

از هاستینجر بازدید کنید

میزبانی A2

قیمت شروع:
$ 3.92


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.0


کاربر پسند
9.3


پشتیبانی
9.3


امکانات
9.3

بررسی ها را بخوانید

از میزبانی A2 دیدن کنید

مقالات مرتبط با نحوه

 • نحوه تنظیم رمزگذاری SSL / TLS (HTTPS) در دروپال
  تازه کار
 • نحوه تنظیم رمزگذاری SSL / TLS در Magento
  حد واسط
 • نحوه نصب دروپال با استفاده از cPanel
  تازه کار
 • نحوه بروزرسانی دروپال به آخرین نسخه
  تازه کار
 • نحوه نصب گواهینامه SSL / TLS در حساب میزبانی مشترک شما
  حد واسط
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me