Svetainės5 apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Apžvalga

Svetainė5.com – negali įveikti paslaugų ir vietos parinkčių

„Site5.com“ yra viena iš labiausiai įsitvirtinusių interneto prieglobos bendrovių šiandien. Jie daugelį metų teikia savo klientams aukštos kokybės žiniatinklio prieglobą, tačiau išlieka viena pažangiausių prieinamų paslaugų. Kai prisiregistruosite su nauja „Site5“ paskyra, jie nemokamai perkels visas jūsų svetaines iš bet kurio kito prieglobos sprendimo. Tai yra puiki savybė, nes žiniatinklio prieglobos perkėlimas gali būti sudėtingas, ypač jei anksčiau to nepadarėte. Viena iš geriausių šios prieglobos įmonės savybių yra ta, kad jie turi serverius duomenų centruose visame pasaulyje. Tai reiškia, kad galite priglobti savo svetainę toje vietoje, kur yra jūsų lankytojai. Pasirinkę šią parinktį lankytojai greičiausiai pastebės, kad jūsų svetainė įkeliama greičiau ir yra daug reaguojanti. Jie taip pat pritaikė savo valdymo skydą (vis dar naudoja pramonės standartą „cPanel“), kad naujiems vartotojams būtų lengviau. Jei jau esate įpratę prie tradicinės „cPanel“ sąrankos, iš viso nėra sunku išmokti šios naujos sistemos ir daugeliu atvejų jums greičiausiai patiks papildomas patogumas.


Uptime & Patikimumas

Pinigų grąžinimo garantija – 99,9%

Kaip ir dauguma žiniatinklio prieglobos įmonių, „Site5“ siūlo visą 99,9 proc. Garantiją. Tačiau, be to, jie garantuoja, kad jei jūsų svetainė sumažės, jie grąžins jums pinigus. Tai yra gražus mažas pokštas, nors daugeliu atvejų tai nėra kažkas, ko kada nors pasinaudosite (tai yra geras dalykas). Jei iškiltų problemų, „Site5“ turi tiesioginį pokalbį 24/7/365 ir techninę paramą el. Paštu. Jie taip pat siūlo palaikymą telefonu įprastomis darbo valandomis. Šios įmonės vartotojų skundų dėl patikimumo buvo labai mažai, ir atsižvelgiant į tai, kad jie turi tiek daug skirtingų duomenų centrų, akivaizdu, kad jie sugeba užtikrinti išskirtinį patikimumą..

funkcijos & Paslaugos

Beveik begalinis aukštų paslaugų sąrašas

Būkite atsargūs, kai pradėsite naršyti po galimų paslaugų sąrašą, atrodo, kad tai tęsis amžinai. Kai kurios svarbesnės parinktys apima neribotą vietos diske ir pralaidumą visuose jų paketuose (net ir pradiniame lygyje). Visuose jų paketuose taip pat yra nemokamų atsarginių kopijų, 99,9% veikimo laiko garantija, paprastas svetainių kūrėjas ir dar daugiau. Galite turėti tik vieną svetainę, esančią jų žemiausio lygio pakete, tačiau pakilus nuo jos, jie siūlo neribotą domenų ir svetainių talpinimą. Jei nesate 100% patenkinti paslaugomis, kurias gaunate iš „Site5“, jie siūlo visą 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kuri suteiks daug laiko norint tinkamai įvertinti savo paslaugas.

Kainodara

Sąžininga visų paslaugų lygių kainodara

„Site5“ siūlo platų įvairių internetinių hostingo paslaugų pasirinkimą. Jų pradinio lygio paketas prasideda nuo 4,95 USD per mėnesį, o tai yra vidutiniškai šiomis dienomis. Kainos kyla atsižvelgiant į tai, kokių paslaugų jums reikia. Be populiarių bendrojo hostingo paslaugų, jie taip pat siūlo valdomus ir nevaldomus virtualius serverius, kurių kainos yra gana geros. Pvz., Jei esate žiniatinklio ekspertas ir naudojatės nevaldomu VPS, galite gauti dvigubą branduolį, 1 gigabūdį atminties, tik už 25 USD per mėnesį. Tai yra 50 USD už tą pačią sąranką pagal valdomą parinktį. Svarbu pažymėti, kad jų kainos keičiasi atsižvelgiant į tai, kur pasirenkate savo svetainės prieglobą. Pavyzdžiui, Dalase, Teksasas bazinis paketas prasideda nuo 4,95 USD per mėnesį. Tas pats paketas yra 5,95 USD San ​​Fransiske ir 9,95 USD Joao Pessoa, Brazilijoje. Įsitikinkite, kad atidžiai žiūrite, kur norite priglobti savo svetainę. Norint gauti norimą vietą dažnai verta papildomų pinigų, tačiau kai kuriais atvejais geriau tiesiog keliauti su mažesne kaina.

Santrauka

[email protected]

Tai yra akivaizdus pasirinkimas visiems, kurie yra išrankūs dėl to, kur yra priglobtos jų svetainės. Jie turi beveik dvi dešimtis skirtingų duomenų centrų, iš kurių galima pasirinkti, suteikiantį daugiau galimybių nei beveik visoms kitoms šių dienų hostingo bendrovėms. Jie taip pat ilgą istoriją teikia puikų klientų aptarnavimą ir puikų palaikymą.

Argumentai už

  • Nemokama svetainių migracija iš senų prieglobos įmonių
  • Beveik dvi dešimtys duomenų centrų, iš kurių galima pasirinkti, yra visame pasaulyje
  • Neribotas pralaidumas ir vieta diske

Minusai

  • Tik viena jų „hostBasic“ plano svetainė
  • Kai kurie klientai skundėsi, kad jų pradinio lygio hostingas vyksta šiek tiek lėtai
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me