Techninės logikos sprendimų apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Pilna interneto paslaugų įmonė

„Tech Logic Solutions“ yra pilna interneto paslaugų įmonė, teikianti interneto prieglobos, svetainių kūrimo, saugos sprendimus ir daug daugiau. Jie yra gerai žinoma įmonė, turinti gerą reputaciją visose skirtingose ​​paslaugų srityse. Šioje apžvalgoje daugiausia dėmesio bus skiriama jų žiniatinklio prieglobos paslaugoms, tačiau, jei jums reikia ir kitų paslaugų variantų, jos atrodo geros kokybės ir gali patenkinti jūsų poreikius.


Uptime & Patikimumas

Labai stabili prieglobos aplinka

Priegloba šioje įmonėje yra labai patikima ir užtikrins, kad jūsų svetainė visą laiką veiktų sklandžiai. Kaip minėta aukščiau, daugumoje savo serverių jie naudoja kietojo kūno diskus, o tai sukuria gerą stabilią aplinką, kurioje jūsų svetainė visą laiką veiks. Jie taip pat veikia ne pagal šiuolaikinius duomenų centrus, turinčius keletą jungčių prie interneto pagrindų, kad užtikrintų, jog jūsų svetainėje nebus tinklo gedimų. Galbūt svarbiausia, kad jie teikia puikią techninę paramą, kuri stebės aplinką ir greitai reaguos į problemas.

funkcijos

Visas prieglobos parinkčių pasirinkimas

Galite pasirinkti iš bet kokio reikalingo prieglobos tipo, o „Tech Logic Solutions“ turės ką nors paruošto jums. Jų bendrojo prieglobos galimybės yra gana prieinamos ir, priklausomai nuo to, kokį paketą pasirinksite, taip pat gali būti gana galingos. Visi skirtingi jų bendri serveriai yra maitinami kietojo kūno diskais, kurie padės pagerinti jūsų svetainės stabilumą ir greitį. Pradinio lygio parinktyje yra 5 koncertai vietos diske, o abi kitos bendros galimybės yra neribotos. Visi jų bendri paketai turi neribotą pralaidumą, neribotus priglobtus domenus ir kitas puikias savybes.

Jei jums reikia daugiau valdymo ir daugiau energijos jūsų svetainei, galite pereiti prie jų VPS parinkčių, kurios būna keturių skirtingų lygių. Tai yra aukštesnės klasės VPS sprendimai, prasidedantys nuo 2 procesoriaus branduolių, 2 gig RAM, 100 GIG kietojo kūno disko vietos ir 2 TB pralaidumo. Aukščiausio lygio VPS turi 8 CPU branduolius, 8 koncertus RAM, 200 GB SSD ir 8 TB pralaidumo. Tai yra žymiai brangesni nei daugelis kitų VPS variantų, tačiau kokybė yra gana aukšta.

Taip pat galite pasirinkti iš daugybės tam skirtų serverių, kurie visi yra maitinami vardo, turinčio prekės ženklo pavadinimą, aparatūra. Jie išvardija keletą iš jų šiuo metu galimų konfigūravimo parinkčių, tačiau turi ir daugybę kitų, todėl esate tikri, kad gausite tai, ko norite. Jų dedikuoti serveriai turi 5 IP adresus, neribotą pralaidumą ir daug galios beveik bet kokio tipo svetainėms.

Palaikymas

Puikus techninis palaikymas

Šios bendrovės techninio palaikymo komanda yra labai patyrusi ir gali padėti jums iškilus bet kokiai problemai. Dar svarbiau, kad jie visą laiką stebi savo tinklo sistemas, kad nustatytų iškilusias problemas, ir daugeliu atvejų jas išsprendžia prieš sukeldami pastebimas problemas. Jie taip pat turi gerą žinių bazę, tinklaraštį ir kitus vartotojo išteklius, kurie padės jums pradėti ir valdyti savo svetainę be jokių problemų.

Kaina

Protingos kainos

Kainos yra gana įvairios ir dažniausiai yra gana pagrįstos. Pradinio lygio bendrinamas paketas yra mažesnis nei 2 USD per mėnesį, o tai daug kainuoja prieglobai, į kurią įeina kietojo kūno diskas. Pakilus į aukštesnį lygį, kainos ženkliai padidėja. VPS parinktys yra 40 USD ir daugiau, o skirti serveriai prasideda nuo 179 USD per mėnesį. Pateikta techninė įranga yra labai gera, tačiau galbūt galima rasti panašių paslaugų už mažesnę kainą. „Tech Logic Solutions“ tikrai nesistengia patenkinti mažiausios kainos klientų, o stengiasi teikti geras ir aukštos kokybės paslaugas tiems, kurie nori geriausio..

Greitis

Labai greitas prieglobos paslaugų teikėjas

Jūsų prieglobos patirtis bus greita ir patikima, jei pasirinksite naudoti „Tech Logic Solutions“. Jie turi kelis pluošto ryšius iš duomenų centro, o vidinio tinklo sąranka yra sukurta greičiui. Klientai, kurie pasirenka tinkamą prieglobos paketą pagal savo poreikius, neturės problemų dėl sulėtėjimo ar kitų susijusių problemų.

Santrauka

Puikus priegloba

Jei norite greito, patikimo prieglobos ir norite mokėti už ją, tai yra gera galimybė apsvarstyti. Jie turi tvirtą reputaciją iš savo klientų ir galės patenkinti bet kokio tipo prisiregistravusių klientų poreikius.

Argumentai už:

  • Kietojo kūno pavaros visais lygiais
  • Kokybės aparatūra
  • Puikus techninis palaikymas

Minusai:

  • Kainos yra aukštos
  • Ribotos bendrojo prieglobos galimybės
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me