UKFast apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

JK pagrįstas priegloba

Ukfast.co.uk yra internetinė prieglobos įmonė, įsikūrusi Mančesteryje, Jungtinėje Karalystėje. Jų įmonė yra viena iš pirmaujančių valdomų ir talpinamų paslaugų teikėjų JK, siūlanti dedikuotų serverių, debesų prieglobos, taip pat kritinių programų prieglobos sprendimus. Jie turi 96% klientų pasitenkinimo reitingą ir turi daugiau nei 30 000 kv. M įmonės lygio įrangą, skirtą narių svetainėms ir serveriams kaupti ir valdyti..


Uptime & Patikimumas

100% Uptime garantija!

Ukfast.co.uk siūlo tik geriausius prieglobos sprendimus ir IT įrangą. Jų JK duomenų centrai naudoja aukščiausio lygio įmonės lygio infrastruktūrą, pasižyminčią aukšto našumo aušinimu ir energijos gamyba. Jie suteikia 100% veiksnumo garantiją ir turi iš viso 30.000 kv. Pėdų kontroliuojamą prieglobą gerai saugioje aplinkoje. Dėl savo aukšto našumo sistemų ir patyrusių darbuotojų jie siūlo neprilygstamą klientų pasitenkinimo garantiją, kuri padaro juos ypač patikimais bet kokioje situacijoje, kurioje galite susidurti..

funkcijos

Keli prieglobos variantai

Ukfast.co.uk siūlo daugybę prieglobos paslaugų ir valdymo sprendimų. Populiariausias jų planas yra debesų prieglobos planai. Jų „Cloud“ prieglobos portfelyje galite pasirinkti iš trijų skirtingų tipų planų, tokių kaip viešas, hibridinis ir privatus. Kiekvienas planas tinka įvairaus dydžio įmonėms ir interneto poreikiams. Viešojo debesies priegloba yra puiki įmonėms, turinčioms ribotus IT išteklius ir biudžetą. „Hyrbid“ puikiai tinka įmonėms, kurioms reikalingas privatumas ir saugumas, o „Private“ – didelėms įmonėms, kurioms reikalingas papildomas saugumo ir našumo kontrolės lygis.

„Ukfast.co.uk“ prieglobos planai yra visiškai keičiami ir apima daug vietos, pralaidumą, atmintį ir jungiamumą. Erdvė svyruoja nuo 1 CPU nuo 1 CPU, 1 GB atminties ir 20 GB atminties iki 10 CPU, 32 GB atminties ir 300 GB atminties 10 Gb / s Ryšiai kiekvienam „Blade“ serveriui.

Jei jums reikia skirti serverio planus savo verslui, Ukfast.co.uk siūlo daugybę verslo klasės serverių paketų, iš kurių galite rinktis. Jų skirti serveriai yra naujos kartos „Linux“ ir „Windows“ serveriai, pasižymintys aukšto našumo jungtimis ir sauga su JK paremtu palaikymu. Jų dedikuoti serveriai puikiai tinka elektroninei prekybai, el. Pašto prieglobai, duomenų bazių prieglobai ir dar daugiau.

Jų serverio planai yra suskirstyti į penkis planus, kad būtų geriau keičiami. Galite pasirinkti iš „Solo“, „ISO“, „Rocket“, MAX1 ir MAX2. Vietos dydis svyruoja nuo 4 GB RAM – 64 GB RAM, 2×120 GB SSD HD – 4×120 GB SSD HD ir galite pasirinkti iš Raid 1 arba Raid 10 (priklausomai nuo paketo). Kiekvienas dedikuoto serverio planas gali būti „Linux“, „Windows“ ar „Magneto“ operacinėse sistemose, be to, jame yra papildomų funkcijų ir papildomų parinkčių, padedančių geriau valdyti tinklą..

Palaikymas

Lengvai pasiekiama techninė pagalba

Yra keli būdai, kuriais galite susisiekti su techninės pagalbos nariu Ukfast.co.uk. Galite susisiekti su jais pateikdami palaikymo bilietą iš jų kontaktinės formos ar net išsiųsdami el. Laišką iš jų tinklalapyje esančio el. Jei jums reikia tiesioginės pagalbos, galite nemokamai susisiekti ir su tiesioginiu operatoriumi. Jie yra prieinami 24/7 ir vidutiniškai 15 minučių reaguoja.

Kainodara

Gražiai įkainotos hostingo parinktys

Ukfast.co.uk siūlo priimtinus hostingo planus ir konkurencingas kainas. Kainos sąmata, pagrįsta 730 valandomis, vidutinėmis mėnesio valandomis, be PVM. Mokėjimai atliekami kas mėnesį nuo pirkimo dienos. „ECloud“ planai svyruoja nuo 28,98 £ * – 932,30 £ * Norėdami gauti kainą, turite susisiekti su JK greitojo pardavimo komanda telefonu arba kontaktų formose, pateiktose per nuorodas ieškant produktų. Naudodamiesi skaičiuokle galite sužinoti „Cloud Hosting“ išlaidų idėją. Kainos yra pagrįstos „Public Ecloud“ kainodara.

Santrauka

Aukštos kokybės talpinimas

Ukfast.co.uk padeda savo nariams augti teikiant patikimą palaikymą, aukštos kokybės paslaugas ir priimtinus prieglobos sprendimus. Jie turi patikimą ir saugų tinklą, turi apdovanojimus teikiantį palaikymą, pirmaujančią pramonės šakos SLA, taip pat siūlo partnerių programas ir turi labai patyrusius prieglobos atstovus, kurie padės jums su jūsų sąskaita. „Ukfast“ taip pat siūlo 100% veikimo garantijas ir 96% klientų pasitenkinimą. Ukfast.co.uk yra puikus JK įsikūrusioms įmonėms, taip pat tarptautiniams klientams, vykdantiems verslą apylinkėse. Jei jus domina daugiau apie Ukfast.co.uk, galite tiesiog išbandyti nemokamą bandomąją versiją ir patys išsiaiškinti, kodėl Ukfast.co.uk yra pirmaujanti Ukbased prieglobos paslaugų teikėja.

Argumentai už:

  • 100% Uptime garantija
  • 24/7 JK pagrįsta techninė pagalba
  • Nemokami bandymai

Minusai:

  • Tik JK
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me