Veeble Hostingas apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Įspūdinga prieglobos kokybė

„Veeble“ yra prieglobos įmonė, siūlanti savo klientams daugybę variantų. Verslas yra įsikūręs Indijoje, tačiau šiuo metu jis gali pasigirti klientų iš daugiau nei 130 klientų visame pasaulyje. Jie gyvuoja nuo 2009 m., Todėl jie yra gana nusistovėjusi prieglobos įmonė, ir tai, kad iki šiol turi daugiau nei 5000 klientų, yra gana įspūdinga. Savo svetainę galite priglobti jų duomenų centruose JAV, Vokietijoje, JK arba Nyderlanduose.


Jie orientuojasi į aukštos kokybės hostingo ir technologijų paslaugų teikimą kiekvienam savo klientui, nesvarbu, ar tai mažas asmeninis tinklaraštis, ar didelė įmonės svetainė. Bendrovė iki šiol uždirbo gana teigiamą reputaciją ir nors būtų puiku, jei apie juos būtų paskelbta daugiau informacijos, tikrai atrodo, kad visi, kas kalba apie šią įmonę, turi ką pasakyti teigiamai.

Uptime & Patikimumas

Kokybės sistemos, užtikrinančios puikų patikimumą

„Veeble“ savo serveriams siūlo 99,9% neveiklumo garantiją. Iš to, ką aš galiu pasakyti, atrodo, kad labai nedaugelis žmonių kada nors susidūrė su problemomis, susijusiomis su jų serveriais, tačiau vis tiek malonu turėti garantiją. Jų techninis palaikymas visą parą ir per parą yra geras ir jie atidžiai stebi savo sistemas, kad užtikrintų, jog jums nekiltų problemų vykdant savo svetainę. Naudota aparatūra taip pat vadinama prekės ženklo įranga, kuri žinoma kaip stabili.

funkcijos

Pritaikomos funkcijos

Peržiūrėjus įvairius hostingo planus nesunku pastebėti, kad ši įmonė turi daug ką pasiūlyti. Kai pasirenkate bendro naudojimo ar VPS variantą, galite tinkinti planą, kad jis atitiktų jūsų konkrečius poreikius. Jei planuojate paleisti svetainę, kurioje neužima daug vietos diske, tačiau, pavyzdžiui, reikia daug RAM, galite sutrumpinti turimą RAM kiekį, palikdami mažai vietos diske. Tai puikus būdas siūlyti prieglobą ir leidžia klientams gauti tai, ko jiems reikia, kai jiems to reikia.

Be gero pritaikomo prieglobos, jie taip pat siūlo domenų vardų registraciją, SSL sertifikatus ir kitas susijusias paslaugas. Tai padeda užtikrinti, kad visas su priegloba susijusias paslaugas galite gauti vienoje patogioje vietoje.

Palaikymas

Techninis palaikymas visą parą

Techninio palaikymo komanda dirba 24/7/365, todėl jūs galite gauti reikiamą pagalbą iškart. Jų klientų aptarnavimo komanda dirba tik nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 4:00 iki 12:00 GMT, taigi, jei turite klausimų ar rūpesčių dėl su pardavimu susijusios temos, turite palaukti. Apskritai jie gana gerai aptarnauja savo klientus, o jų žinių bazėje yra labai naudingos informacijos.

Kainodara

Labai protinga kaina

Kainos taškai su šia įmone yra gana konkurencingi. Pradinio lygio prieglobai jie prasideda nuo maždaug 22,50 USD per metus, nors tai yra plikų kaulų sistema. Tačiau to pakaktų daugeliui pagrindinių tinklaraščių. Kai judate aukštyn, kainodara sutampa su tuo, ko tikėtumėtės iš bet kokio geros kokybės prieglobos paslaugų teikėjo. Užuot nustatę prieglobos planus, kiekvienas prieglobos tipas (bendrai naudojamas ir VPS) turi skaidrių juostas, skirtas CPU, pralaidumui, RAM, disko vietai ir kitoms parinktims. Padidinus naudojamų funkcijų kainą atitinkamai padidės. Tai puikus būdas leisti žmonėms pritaikyti konkrečias paslaugas, kurių jiems reikia. Tačiau dedikuotiems serveriams jie yra sukūrę planus, kuriuos galite pasirinkti, kurių kiekvieno kaina yra labai konkurencinga.

Greitis

Nėra jokių reikšmingų skundų dėl greičio

Nors apie šios įmonės greitį nėra daug informacijos, taip pat nėra jokios priežasties jaudintis. Jei jų klientams kiltų greičio problemų, jie apie tai paskelbtų. Pažvelgus į turimus prieglobos planus akivaizdu, kad jie naudoja aukštos kokybės aparatinę įrangą ir daro viską, ką gali, kad viskas būtų tvarkinga ir sklandi..

Santrauka

Geras bendras hostingas

Apskritai tai yra gana gera kompanija, kuriai priimti. Nors ši įmonė yra įsikūrusi Indijoje, ji turi duomenų centrus daugelyje pasaulio vietų, kad jie tikrai galėtų patenkinti jūsų poreikius. Bendrovė stabiliai augo daugiausia dėl nukreipimų ir geros rinkodaros, kuri padeda pritraukti lojalius klientus.

Argumentai už:

  • Daug prieglobos galimybių
  • Tinkinkite savo planus
  • 99,9% Uptime garantija

Minusai:

  • Pardavimų komanda turi ribotas valandas
  • Turima ribota informacija
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me