Vidurio etapo apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Geras priegloba su daugybe galimybių

„Midphase“ yra prieglobos įmonė, kuriai netaikoma Juta JAV. Ji aptarnauja klientus nuo 2003 m. Ir sako, kad šiuo metu jie turi apie 120 000 klientų, todėl jie yra vidutinio dydžio prieglobos paslaugų teikėjai. Bendrovė daugiausia dėmesio skiria jų bendrojo prieglobos paslaugoms, tačiau jos taip pat siūlo ir tam skirtas serverio parinktis.


Su šia įmone negalite gauti VPS prieglobos paketo, tačiau jie turi keletą debesijos prieglobos parinkčių, tenkinančių bendruosius žmonių, ieškančių VPS, poreikius. Be to, VPS.net yra „seserinė įmonė“, taigi, jei jūs tikrai norite VPS, galite jį gauti iš jų ir mėgautis beveik tomis pačiomis funkcijomis ir privalumais, kuriuos galite gauti čia.

„Midphase“ priklauso UK2 grupei, kuri yra viena iš didesnių prieglobos tėvų. Akivaizdu, kad pagrindinis dėmesys skiriamas JK rinkai, tačiau jos išsiplėtė ir visame pasaulyje. Apskritai, jūs gausite geras paslaugas iš „Midphase“ ir jos, atrodo, yra stabili įmonė, todėl jums nereikės spręsti jokių svarbių pokyčių.

Uptime & Patikimumas

Labai patikimos hostingo paslaugos

Už visus jų paketus gausite 99,9% neveiklumo garantiją. Jei patikimumas nukris žemiau šio taško, gausite kreditą kitoje sąskaitoje. Tai labai standartinė garantija, kurią rasite su daugeliu kitų hostingo kompanijų.

Visi jų bendrojo prieglobos serveriai yra „Tier-3“ duomenų centre, kuriame yra atsarginė galia ir vietos technikai, kad būtų galima išspręsti bet kokias problemas, kai tik jos atsiranda. Jie netgi turi aktyvią stebėjimo programinę įrangą, todėl gali padėti aptikti kai kurias problemas dar prieš tai, kai jie daro įtaką tarnybai.

Duomenų centras yra Lindone, Juta, kuris yra gerai žinomas dėl to, kad beveik nėra atšiaurių orų ar kitų nelaimių, galinčių sukelti platų darbo pertraukimą. Jei pasirinksite dedikuotą serverį, turėsite galimybę jį laikyti viename iš daugelio duomenų centrų, esančių JAV arba JK, kuris yra malonus perkėlimas..

funkcijos

Galimi tipiniai prieglobos planai

Registruodamiesi turėsite daugybę galimybių pasirinkti. Jų bendrojo prieglobos planuose siūlomos visos dažniausiai įtraukiamos funkcijos ir jų bus daugiau nei pakankamai tiems, kurių reikia daugumai žmonių. Jie leidžia jums pasirinkti „Windows“ arba „Linux“ platformas, o tai yra puiku. Bendro naudojimo planuose yra keletas apribojimų, pavyzdžiui, svetainių skaičiui ir „MySQL“ duomenų bazėms, o tai gaila. Aukštesnės klasės bendri planai apima specialų IP adresą ir SSL sertifikatą be jokio papildomo mokesčio

Galite pereiti prie jų debesų prieglobos paslaugų, kurios yra geras trūkstamų VPS planų pakaitalas. Šiose pasirinktyse yra daug vietos diske ir pralaidumo beveik bet kokio tipo svetainėms.

Galiausiai galite pereiti prie jiems skirtų serverių, iš kurių jie turi keturias galimybes. Jų turimi serveriai yra stebėtinai geri, ypač įmonėms, kurios nekoncentruojasi tik į šį produktą. Jie taip pat yra gana įvairūs, pradedant nuo gana pradinio lygio iki aukščiausios klasės pasirinkimo.

Palaikymas

Puikus palaikymas visais paketo lygiais

„Midphase“ teikia didelę paramą visiems jų klientams, neatsižvelgiant į pasirinktą pakuotę. Jei jums reikia techninės pagalbos, galite naudotis nemokama telefono ir tiesioginio pokalbio galimybe visą parą, visą parą. Tiems, kurie nori šio maršruto, taip pat yra bilietų pardavimo ir palaikymo el. Paštu galimybė.

Socialinės žiniasklaidos paskyros yra atidžiai stebimos, taigi, jei jums kada nors reikia pagalbos dėl kažko, tai taip pat prieinama.

Jie suteikia gerą žinių bazę ir kitas savipagalbos galimybes, kurios puikiai tinka tiems, kurie nori išmokti daryti dalykus savarankiškai. Tie, kurie pasirenka dedikuotą serverį, gaus daug informacijos apie savo serverius, įskaitant ir tai, kokių tipų aparatūros pakeitimo galimybės yra.

Kainodara

Galima rasti daugybę puikių kainų variantų

Pusiaukelės kainų nustatymas yra gana tipiškas daugeliu lygių, nors jie turi keletą tikrai puikių pasiūlymų. Pvz., Jei jūs ieškote tik bazinio paketo vienai mažai svetainei, jų pradinio lygio parinktis yra pigesnė nei greičiausiai rasite daugelyje kitų kompanijų. Jie taip pat turi gražų debesų prieglobos paketą, kurio kaina prasideda nuo 20 USD.

Specialūs prieglobos paketai dažniausiai parduodami ten, kur tikimasi, kad jie bus, tačiau tai vis dar yra gera priemonė ieškantiems papildomos galios. Apskritai, kainos yra teisingos ir kai kuriais atvejais netgi laikomos nebrangiomis.

Santrauka

Labai gražus priegloba su keliomis problemomis

Apskritai, tai yra labai gera prieglobos įmonė, teikianti beveik viską, ko jums reikės, nesvarbu, kokio tipo svetainę priglobiate. Jis yra gerai žinomas ir turi gerą palaikymą, net jei kyla problemų. Jei ieškote JAV įsikūrusios hostingo kompanijos, ypač bendro hostingo, tai yra puiki galimybė apsvarstyti.

Argumentai už:

  • Puikios kainos pasidalijamajam prieglobai
  • Daugybė pakuočių variantų
  • Duomenų centras yra saugioje vietoje
  • Garantija 99,9%

Minusai:

  • Nėra VPS talpinimo galimybių
  • Ne privati ​​nuosavybė
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me