Visada žiniatinklio prieglobos vartotojų apžvalgos

Ekspertų apžvalga

Auganti JAV prieglobos įmonė

„AlwaysWebHosting“ yra JAV teikėjas, turintis duomenų centrus visoje šalyje, siūlantis pagrindines bendro naudojimo žiniatinklio prieglobos paslaugas. Be to, jie turi tinkintus svetainės šablonus, kuriais klientams suteikia prieigą, leisdami per kelias minutes sukurti visiškai funkcionalią ir suprojektuotą svetainę. Šiuo metu jie nesiūlo jokio VPS, tačiau artimiausiu metu pasiūlys.


Uptime & Patikimumas

Neįvykdyti pažadai

Nors jie turi visą puslapį, skirtą pasiūlyti 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, iš tikrųjų taip nėra. Jų paslaugų teikimo sąlygose aiškiai nenurodyta jokių pinigų grąžinimo, be to, daugybė atsiliepimų internete dar kartą patikino: nesitikėkite, kad grąžins pinigus, nes jums jų nesumokės (net jei ir reklamuoja!). Taip pat nėra jokios galiojančios garantijos, kad bet kur paminėtumėte, ir tai, kad vienintelis jų adresas yra pašto dėžutė, priverstų mane du kartus pagalvoti apie užsakymą iš jų. Jie taip pat taiko 99,9% neveiklumo garantiją, nurodytą tame pačiame puslapyje, tačiau jos niekur nerasta faktinėje sutartyje, tai dar vienas blogas ženklas. Vienintelis dalykas, kuris man patiko, buvo jų išorinės atsarginės kopijos, nors nesakyčiau, kad tai kompensuoja kitus klausimus.

funkcijos

Gana keli apribojimai, ką galite padaryti

Tikriausiai verta paminėti, kad jie neleidžia jokių CGI scenarijų, tokių kaip skelbimų lentos ar IRC pokalbių serveriai, dėl didelio dėl jų patiriamo serverio krūvio. Be to, jie ne tik nesiūlo papildomų domenų, bet ir aiškiai draudžia jums jais naudotis. Jie taip pat nesiūlo jokių atnaujinimų jau mažo pralaidumo ar vietos diske srityje, jie verčia jus nusipirkti kitą planą, kad gautumėte dvigubą sumą, arba susisiekite su jais dėl pasirinktinio dedikuoto serverio. Planuose yra 10, 15 arba 25 GB vietos diske ir 100–250 GB pralaidumo. Jie nėra nepaprastai brangūs, tačiau jokiu būdu nėra pigūs. Be to, jie vis dar nurodo „Fantastico“ kaip funkciją, kuri man sako, kad jie atsilieka žiniatinklio srityje. Serveriai yra puikiuose kompiuteriuose, kuriuose veikia 16 branduolių su 16 GB operatyviosios atminties (tai taip pat nėra pats geriausias palyginimas su šių dienų standartais. Į jį įdiegta „CentOS“ ir nėra galimybės jo pakeisti į kitą OS, o papildomi domenai yra visiems planams taikoma 10 riba.

Jų perpardavinėtojų planai yra panašiai blogi. Vietos diske yra ne daugiau kaip 200 GB, ir tai yra skirta brangiausiam planui. Mažos klasės diske yra 50 GB vietos ir 500 GB pralaidumo. Bent jau jūs gausite neribotas „cPanel“ paskyras su jais visais. Vėlgi, jie tikrai nėra patys blogiausi ar brangiausi šeimininkai, tačiau galite rasti geresnį pasiūlymą be daug ieškodami.

Palaikymas

Abejotina techninė pagalba

Jie turi kontaktinį telefono numerį, tačiau jie nurodo savo adresą kaip pašto dėžutę Indianoje, tai reiškia, kad jie neturi jokių fizinių biurų. Jie turi standartinės, visų pirma naudojamų bilietų palaikymo sistemos licenciją, be DUK, forumo, tiesioginių pokalbių ar bet kurios kitos palaikymo priemonės. Net jų atsiliepimų skyrius atrodo labai sufabrikuotas. Neradau patikimų teigiamų atsiliepimų apie „AlwaysWebHosting“, todėl rekomenduočiau atlikti keletą papildomų tyrimų, jei planuojate suteikti jiems sunkiai uždirbtus pinigus.!

Kainodara

Šiek tiek per brangu

Standartiniai prieglobos planai kainuoja tik 9,95 USD per mėnesį, o tai nėra baisu, tačiau brangu planui, kuriame yra tik 10 GB vietos diske. Tuo tarpu net 25 USD / mėn. Prieglobos plane yra tik 25 GB vietos diske, o ne daug, jei planuojate panaudoti kelis iš tų papildomų domenų. Tuo pačiu metu dauguma mažų įmonių nenaudoja labai daug vietos diske, todėl tai gali būti naudinga jums. Perpardavinėtojo planai prasideda nuo 25 USD (turint daugiau pralaidumo ir vietos diske nei 25 USD bendras planas, todėl man kyla klausimas, kodėl ne tik įsigyjant perpardavinėtoją!) Ir galioja iki 100 USD dolerių per mėnesį už planą, kurio nėra išvis verta.

Santrauka

Ne pats geriausias prieglobos sprendimas

Teisinga sakyti, kad nesu „AlwaysWebHosting“ gerbėjas. Aš labai pasitikiu savo žiniatinklio priegloba, o įmonė, kuri nesiūlo grąžinamųjų išmokų ir yra labai gėdinga dėl daugelio jų pretenzijų, nėra ta, kurią noriu išbandyti. Be to, jų planai yra pasenę (jie vis dar mini „Fantastico“), jų vienintelis adresas yra pašto dėžutė, o jų priėmimo planuose yra daug apribojimų.

Argumentai už:

  • 10 visų domenų priedų domenų
  • atsarginės atsarginės kopijos

Minusai:

  • Jokios grąžinamosios išmokos
  • Daug apribojimų, tokių kaip CGI scenarijai
  • Ribotas pralaidumas ir vietos diske
  • Pašto dėžutė jų oficialiam adresui
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me