WebServer.com.my apžvalgos ir ekspertų nuomonė

Ekspertų apžvalga

Kokybiškas priegloba Malaizijoje

„WebServer“ yra įsikūrusi Malaizijoje ir yra privati ​​„Acme Commerce Sdn Bhd“ įmonė, įsteigta 1989 m. Priimančioji verslo dalis veikia nuo 1999 m., Ir jie toliau siūlo aukštos kokybės paslaugas savo klientams. Jie daugiausia dėmesio skiria žiniatinklio prieglobos paslaugoms, nors jos taip pat padeda nuo šlamšto prevencijos, SSL sertifikatų, duomenų atsarginės kopijos, saugyklos debesyje, rinkodaros ir dar daugiau.


Šiuo metu jie turi daugiau nei 1000 jiems priklausančių serverių, o tuose serveriuose jie valdo daugiau nei 15 000 domenų. Jų klientai yra iš daugiau nei 70 šalių, todėl jie yra puikus pasirinkimas žmonėms visame pasaulyje. Jei ieškote hostingo, esančio Malaizijoje, tai tikrai puiki galimybė apsvarstyti.

Uptime & Patikimumas

Puiki aparatūra su visomis atsarginėmis kopijomis

Nesvarbu, kurį iš hostingo paketų pasirinksite kartu su šia įmone, turėsite gerą stabilią aplinką. Negaliu rasti jokios siūlomos galiojimo laiko garantijos, tačiau tai neturėtų sukelti problemų. Jie naudoja visą aparatinę įrangą, žinomą dėl stabilumo. Jie naudoja patobulintus stebėjimo įrankius, todėl yra įspėjami apie problemas dar prieš jūsų svetainei išnykus. Be to, daugumoje jų paketų yra visos atsarginių kopijų kūrimo paslaugos, todėl net jei kas nors nutiktų, jie gali jus greitai suskurti ir greitai sukurti..

funkcijos

Aiškios prieglobos savybės

Prieglobos ypatybes šioje įmonėje lengva suprasti ir išdėstyti labai aiškiai. Jie siūlo bendrą hostingą, kuris būna trijų skirtingų lygių. Bendrai naudojama priegloba gali turėti 10, 20 arba 30 koncertų vietos diske, 20, 40 arba 50 koncertų pralaidumo ir 128 MB – 512 MB RAM kiekvienai paskyrai. Jie iš tikrųjų apriboja 300 paskyrų vienam serveriui, o tai yra daug informacijos, kurios nepateikia dauguma bendro naudojimo hostingo kompanijų. Keistas šios kompanijos dalykas yra tai, kad jie riboja failų, kuriuos galite talpinti, skaičių iki 350 000, 400 000 ar 450 000, atsižvelgiant į tai, kokį pasirinktą bendrojo prieglobos paketą pasirenkate.

Jei jums reikia kažko aukštesnio lygio, galite pasirinkti iš daugybės skirtingų virtualių privačių serverių. Jie siūlo VPS nuo 2002 m. Ir toliau diegia naujoves, kad klientams pateiktų būtent tai, ko jiems reikia. Jie turi daugybę pasirinkimo variantų, iš kurių visos apima atsarginių kopijų kūrimo paslaugas ir „Linux“ arba „Windows“ operacinių sistemų parinktis. Prisiregistruodami prie VPS turėsite pakankamai vietos diske, virtualių branduolių, RAM, pralaidumo ir dar daugiau. Jie taip pat turi skirtingą greičio tinklo ryšį, atsižvelgiant į jūsų pasirinktą paketą.

Tiems, kuriems reikia daugiausiai galios, jų skirti serveriai yra puiki galimybė pasirinkti. Jų atsargos reguliariai keičiasi atsižvelgiant į naujausias „sever“ technologijas, tačiau jos daro puikų darbą saugodamos geriausius variantus. Jūs gausite SATA kietuosius diskus, 4-16 koncertų RAM, skirtą IP adresą ir dar daugiau. Taip pat galite pasirinkti, kuriame duomenų centre norite būti įsikūrę, o tai yra malonu. Apskritai, šios kompanijos siūlomos funkcijos yra gana įspūdingos.

Palaikymas

Greitas & Reaktyvus techninis palaikymas

Techninės pagalbos komandos dirba visą parą ir visą parą ir yra pasirengusios padėti jums bet ką, ko jums reikia. Jie sunkiai stebi visą įrangą realiuoju laiku, kad galėtų atsakyti į problemas dar net nesužinodami, kad jie egzistuoja. Jei jums reikia susisiekti su jais, su jais galima greitai ir lengvai susisiekti. Jie mielai padės jums viską, ko jums reikia..

Kainodara

Konkurencingos kainos

Visos kainos nurodytos Malaizijos „Ringgit“, taigi, jei nesate pripratę prie tos valiutos, prieš pirkdami, norėsite ją paleisti naudodami konvertavimo skaičiuoklę. Kai tai padarysite, pamatysite, kad kainos yra labai konkurencingos. Bendrai naudojamos parinktys turi metines kainas, kurios atrodo gana žemos to, ką gaunate. Kainos kyla, augant paslaugoms, tačiau net ir tam skirtame prieglobos lygyje jūs mokėsite apie 150 USD per mėnesį už aukštesnės klasės variantus. Nors tai nėra pats pigiausias pasirinkimas, jų kainos yra gana geros.

Draugiškas vartotojui

Lengva naudoti svetainę & Hostingas

Šios įmonės svetainė yra labai gerai sukurta ir ja lengva naudotis. Surasti tai, ką norite pamatyti, užtrunka vos kelias sekundes, ir viskas išdėstoma taip, kad gautumėte reikiamą informaciją. Jų 98% klientų pasitenkinimo rodiklis yra gana įspūdingas, o 92,5% klientų sako, kad rekomenduotų savo paslaugas draugui. Apskritai nėra abejonių, kad ši įmonė suteiks jums gerą vartotojo patirtį.

Santrauka

Puikus priegloba įsikūrusi Malaizijoje

Tai yra viena iš geresnių hostingo kompanijų Malaizijoje, ir jos egzistuoja labai ilgą laiką. Remiant didesnę jų patronuojančią įmonę, akivaizdu, kad tai yra įmonė, kuri planuoja čia būti dar ilgai į ateitį. Nors yra keletas nedidelių problemų, dauguma žmonių, be abejo, bus labai patenkinti paslaugų, kurias gauna iš WebServer.com.my, lygiu.

Argumentai už:

  • Gerai įsitvirtinusi įmonė
  • Privačiai valdoma
  • Graži kainodara

Minusai:

  • Bendrosios prieglobos failų skaičiaus apribojimai
  • Per daug pasirinkimų VPS kategorijoms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me