نحوه تنظیم فرم تماس سفارشی در دروپال 8

مقدمه: فرم تماس با دروپال 8 & داده های ایمن ایمن

این آموزش نشان می دهد که چگونه می توان سفارشی ساخت فرم تماس برای جمع آوری نام ، آدرس ، شماره تلفن ، آدرس ایمیل کاربر, & جزئیات دیگر در مورد دروپال 8 سایت اینترنتی.


با دروپال 8‘نمره فرم تماس ماژول ها ، مدیران می توانند فرم های مختلفی را برای بخش های مختلف یا فروش تنظیم کنند & مبارزات بازاریابی برای یک سازمان تجاری.

ناشران وب می توانند نصب کنند ورود ایمن ماژول برای دروپال 8 که اطمینان حاصل خواهد کرد که رمزگذاری SSL / TLS در تمام نسخه های فرم تماس اعمال می شود.

مرحله اول: ماژول فرم تماس را فعال کنید

مخاطب ماژول فرم بخشی از است دروپال 8 توزیع اصلی بنابراین مدیران فقط باید از این طریق حرکت کنند: / مدیر / ماژول ها و ماژول را فعال کنید تا از طریق ایمیل برای استفاده از آن استفاده کنید.

نحوه تنظیم فرم تماس سفارشی در دروپال 8

برای این آموزش, نیاز اضافی وجود دارد ورود ایمن ماژول که برای مجبور کردن اتصالات ایمن با استفاده خواهد شد گواهینامه های SSL / TLS در فرم های تماس.

ماژول های مورد نیاز:

 • ورود ایمن: (دانلود فایل ها)

هدایت به: / مدیر / ماژول / نصب و پرونده های ماژول را بارگذاری کنید. ماژول را فعال کرده و تنظیمات را ذخیره کنید. برای ساخت سایت در مرحله بعدی ادامه دهید فرم تماس.

نحوه تنظیم فرم تماس سفارشی در دروپال 8

دروپال 8 ناشران با استفاده از فرم تماس برای نصب ایمیل در سراسر سایت نیز باید نصب را در نظر بگیرید Captcha ، ReCaptcha, & گلدان عسل ماژول های محافظت در برابر ضد هرزنامه.

مرحله دوم: فرم ایمیل جدیدی برای ایمیل های وب سایت اضافه کنید

برای شروع ساخت یک سایت گسترده فرم تماس برای ایمیل در دروپال 8, هدایت به: / مدیر / ساختار / مخاطب & روی پیوند کلیک کنید: “افزودن فرم تماس”.

نحوه تنظیم فرم تماس سفارشی در دروپال 8

در صفحه بعدی ، یک برچسب جدید برای فرم تماس, یعنی. “بازخورد وب سایت” یا ‘اطلاعات محصول’. سپس گیرندگان فرم را مشخص کنید:

نحوه تنظیم فرم تماس سفارشی در دروپال 8

برای گیرندگان ، از مقادیر استاندارد الکترونیکی مانند استفاده کنید [email protected]. برای چندین نسخه ، از مقادیر جدا شده با کاما استفاده کنید ، یعنی. ‘sales @ shembull.com ، پشتیبانی @ example.com’.

پیام بعدی را برای نمایش به کاربر پس از ارسال فرم مشخص کنید. بخش را خالی بگذارید بدون پیغام. سپس تنظیم کنید مسیر تغییر مسیر پس از ارسال.

همچنین وجود دارد فرم تماس گزینه های برای پاسخ خودکار, وزن, & به عنوان استفاده کنید فرم پیش فرض برای مخاطبین ایمیل سراسر سایت این شامل استفاده از /مخاطب URL برای فرم.

مرحله سوم: زمینه هایی را برای آدرس ، تلفن اضافه کنید, & نشانی اینترنتی کسب و کار

بعد از فرم تماس ایجاد شده است ، کلیک راست کنید “ویرایش” منو & انتخاب کنید “مدیریت زمینه ها” از لیست گزینه ها.

 • هدایت به: / مدیر / ساختار / تماس با / مدیریت / بازخورد / زمینه ها

در این بخش می توانید قسمت های دیگری را برای جمع آوری اطلاعات برای آدرس مشتری ، شماره تلفن ، آدرس ایمیل به فرم اضافه کنید, & نشانی اینترنتی کسب و کار.

به منظور اضافه کردن این قسمت ها به فرم تماس, کلیک کنید روی “افزودن زمینه” دکمه.

نحوه تنظیم فرم تماس سفارشی در دروپال 8

انتخاب کنید “نشانی” گزینه (در صورت نصب) یا از گزینه های متن ، تاریخ ، علاقه ، بخش بند و غیره استفاده کنید ، برای مجموعه اطلاعات مشتری در فرم.

برچسب اضافه کنید ، سپس ذخیره کنید & پیکربندی را ادامه دهید. تعداد مقادیر مجاز را تنظیم کنید.

نحوه تنظیم فرم تماس سفارشی در دروپال 8

پس از تنظیم متن راهنما ، مقادیر مورد نیاز را پیدا کنید, & متغیرهای دیگر برای هر فیلد ، فرم تماس توانایی جمع آوری آدرس ، شماره تلفن ، پیوندها ، آپلودها و غیره را خواهد داشت.

مرحله چهارم: صفحه نمایش فرم تماس با ما را مدیریت کنید

برای مدیریت رشته نمایش بر روی فرم تماس, با کلیک راست بر روی “ویرایش “ برای فرم انتخاب کنید و انتخاب کنید “مدیریت نمایش فرم”. این ماژول دارای دو برگه با گزینه ها است.

نحوه تنظیم فرم تماس سفارشی در دروپال 8

از اهرم های کشیدن و رها کردن روی آن استفاده کنید زمینه های برای ترتیب ترتیب نمایش روی فرم تماس. آدرس ، شماره تلفن ، ایمیل را قرار دهید, & نشانی اینترنتی کسب و کار در بالای کادر متن پیام. نام فرستنده & ایمیل فرستنده زمینه ها پیش فرض هستند.

نحوه تنظیم فرم تماس سفارشی در دروپال 8

انتخاب کنید “مدیریت نمایش” برگه & گزینه ای از گزینه ها برای ایجاد یک الگوی تم برای این موجود است فرم تماس, به عنوان مثال با استفاده از بوت استرپ توییتر یا پانل ها.

مرحله پنجم: اتصالات SSL / TLS را بر روی فرم های تماس وارد کنید

بعد از زمینه های سفارشی & نمایش بر روی فرم تماس, به یاد داشته باشید که پیکربندی کنید ورود ایمن ماژول برای محافظت از فرم با استفاده از رمزگذاری در ارسال.

نحوه تنظیم فرم تماس سفارشی در دروپال 8

هدایت به: / مدیر / پیکربندی / افراد / safelogin & مطمئن شوید که “فرم تماس” به عنوان گزینه زیر بررسی می شود تشکیل می دهد برای محافظت یک URL پایه مطمئن را به صورت اختیاری تنظیم کنید.

ورود ایمن مجبور خواهد شد رمزگذاری SSL / TLS استفاده كردن HTTPS برای همه فرم تماس ارسالی ، اطمینان از اینکه آدرس ، تلفن ، ایمیل و غیره متن واضح در هنگام انتقال نیست.

نتیجه گیری: ساده & فرم تماس با آسان دروپال 8

دروپال 8 اجازه ایجاد چندگانه را می دهد فرم های تماس برای بخش های مختلف ، بخش وب سایت ، تبلیغات ویژه یا استفاده فردی توسط برچسب های سفارشی & آدرس های اینترنتی.

تماس با ماژول قسمتی از دروپال 8 هسته و یک جنبه استاندارد از تمام وب سایت های CMS است. گسترش قابلیت های با زمینه CCK ماژول ها & اشکال پیچیده بسازید.

دروپال 8 توسعه دهندگان می توانند استفاده کنند بوت استرپ توییتر & پانل ها قالب هایی برای اضافه کردن بلوک های سفارشی با تصاویر ، کد ، فیلم ، پیوندها و غیره به آنها فرم تماس صفحات در نمایش موضوع.

این 3 سرویس برتر میزبانی دروپال را ببینید:

ChemiCloud

قیمت شروع:
2.76 دلار


قابلیت اطمینان
10


قیمت گذاری
9.9


کاربر پسند
9.9


پشتیبانی
10


امکانات
9.9

بررسی ها را بخوانید

از ChemiCloud بازدید کنید

میزبان

قیمت شروع:
$ 0.99


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.3


کاربر پسند
9.4


پشتیبانی
9.4


امکانات
9.2

بررسی ها را بخوانید

از هاستینجر بازدید کنید

میزبانی A2

قیمت شروع:
$ 3.92


قابلیت اطمینان
9.3


قیمت گذاری
9.0


کاربر پسند
9.3


پشتیبانی
9.3


امکانات
9.3

بررسی ها را بخوانید

از میزبانی A2 دیدن کنید

مقالات مرتبط با نحوه

 • نحوه ایجاد سایت بازرگانی دروپال با دروپال 8
  حد واسط
 • نحوه ایجاد یک نوع محتوای سفارشی برای دروپال 8 با زمینه ها
  حد واسط
 • روش نصب & Ubecart را با دروپال پیکربندی کنید
  تازه کار
 • نحوه استفاده از گواهی نامه های رمزگذاری SSL با دروپال 8
  حد واسط
 • نحوه راه اندازی یک انجمن کاربری در دروپال 8?
  تازه کار
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me